Światełko dla Prezydenta Gdańska

Image

Stalowa Wola w ciszy uczciła pamięć o zamordowanym prezydencie Gdańska Pawle Adamowiczu, który zmarł w poniedziałek po ataku szaleńca. Zdarzenie miało miejsce podczas finału WOŚP.

Mieszkańcy Stalowej Woli licznie przybyli by wyrazić swój smutek, żal z powodu tragicznego w skutkach wydarzenia. Prezydent Gdańska zginął po ataku szaleńca. Stało się to w kolebce Solidarności, w miejscu, gdzie walczono o wolność, gdzie potępiano agresję i ataki nienawiści. Wieczorne wiece i marsze wyrażały pragnienie życia w kraju wolnym od przemocy i były wyrazem poglądów wszystkich Polaków, bez względu na wyznanie, przynależność partyjną i wyznawane poglądy.

Przed stalowowolski Spółdzielczy Dom Kultury, na terenie nowo wybudowanego amfiteatru, spotkało się dziś wiele osób. Palono znicze i układano je wokół orkiestrowego serca. Nie było przemówień, nie było rozmów, pochylano się w ciszy i zadumie nad wydarzeniami z Gdańska. Po około pół godzinie zgromadzenie rozeszło się do domów.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~pis

Do Olo , ja na twoim miejscu badzo cichutko bym siedzial z tymi SBEKAMI a dlaczego bo to partia PO walczy o przywrocenie SBEKOM wysokich emerytur. A PIS zabral SBEKOM te wysokie emerytury to jak w PIS moga byc SBCY.

e2rds

jowialny, widzę, że nienawiść i zazdrość cię toczą, wątroba przewraca się bo ktoś o kimś może powiedzieć dobrze i to twój ból, ale tak powinno być, tacy ludzie jak ty winni nie zaznać spokoju i to z własnej winy. Ale wiesz, zawsze jest czas na naukę pokory, spokoju i uszanowania drugiego człowieka, nie wszyscy to osiągają, możesz spróbować.

art2deco

Jak powiedzieć żeby nie skłamać, - mówić prawdę czy zamilczeć?

~Olo

pisowska szczujnia w ataku umiech a sbeków jak do tej pory w pisie znajdowano i mają się dobrze a nawet ich dzieci zatrudniają, jedna klika

~ha ha ha

byli w ZOMO
byli w ORMO
teraz murem za PlatwOrmą
uważają że im wolno szczuć , obrażąć
mało tego pozostali mają ich przepraszać i im wybaczać!!!!!
"koniec świata"- powiedział by Popiołek ,takie to proste ....ale im sie to nie miesci w głowie.

~he he he

Co z tego że masz mózg jak tam pustka i wiatr tylko hula.

~filivu

co by niy pedzic to zgiynol honorowo jak mezczyzna niy bel aniolkiem za uszami miol niejedno chelpil siy i pysznil to i niejeden siy na niego ustawiol - zajtra bydzie po mszak kadzidlach i placzach sytko wroci na wlasciwe tory i Gdansk moze uotrzezwieje !

~he hee

wielki, jesteś wielkim marzycielem

~WIELKI

Był Wielkim Polakiem, Wielkim Europejczykiem i gdyby był prezydentem Polski bylibyśmy europejskim państwem tak pięknym i wielkim jak Gdańsk!!!

e2rds

Prawdziwe bociany, choć mają mały mózg doskonale wiedzą do czego im dziób służy. Niestety ty farbowany bocian tylko potrafisz tym dziobem kłapać bez pożytku, tak to jest jak mózgu brak.

~@jowialny

@jowialny tak szczerze to powiedzieć o tobie cham to zabrzmi jak komplement.

~@jowialny

Czy nie stać cię serio na odrbinę empatii i bycia przyzwoitym, musisz powtarzać brednie które wciskają ci PiSpropagandziści jak za komuny? Pokaż że stać cię na własną mądrość, poczytaj zagraniczne gazety pooglądaj międzynarodowe telewizje i co najważniejsze włącz swój rozum a nie Kurwizję, TRWAMać itp. No tak, ale tam trzeba znać obce języki a ty znasz tylko obce dwa przy butach jak prezes. Nie daj się prymityzmowi jaki ci wciskają bo im na takich towarzyszach właśnie zależy. Pokaż że potrafisz być mądrym i dobrym. Nie sil się na polemikę ze mną. A to by świadczyło że nic nie kumasz, szkoda mi cię... zważ że PiStytanik tonie...

~jowialny

durczok orkarzony o zoofilie i streczycielstwo najlepszym adwokatem pawelka budynia vel deweloper umiech brakuje tylko listu zelaznego od masy i gwarancji rzetelnosci od lisa i kijowskiego buahahahaha taniec masonsko-teczowych dewiantow...

~Olo

ty się bocian naucz polskiego a potem udawaj Polaka

~bocian

TV pis pokazała tego karierowicza Adamowicza w reportarzach to widac ze był to wół uwazajacy sie za nie wiadomo kogo.Na pytania dziennikarzy odpowiadał wymijajaco,nie chciał udzielac wywiadów.To zły prezydent był i tyle w temacie.Nie robmy załoby po takim wole.

~@Olo

Link który przytoczyłeś jest rewelacyjny, właściwie Durczok ze swoimi przemyśleniami. Ale czy do tzw. suwerena coś z tego dotrze? Jestem pewny że nic bit to pierwszy sort kurdupla.

~Student

Czy właściciel portalu nie może zablokować tych bezmózgowców którym brak podstawowe kultury i człowieczeństwa by swoją nienawiść i kompleksy wylewać tutaj?

~Olo

nadchodzi czas że b edziecie się wstydzić do głosowania na pis! nadchodzi czas że przynależnośc do tej organizacji będzie plamę niezmazywalną na honorze i wykluczającą z życia społecznego i politycznego, już niedługo

~fdy reon

adamowicz to święty człowiek o nieposzlakowanej opinii a co za tym idzie istnieje ogromne prawdopodobieństwo , że zmartwychwstanie - może nie trzeciego dnia jak chrystus , ale w okolicach dziesiątego to już bez problemu

~no name

No kodziarstwo i odspawani od koryta tam jest powyżej post w którym też atakują waszego idola.Wypad tam hejtowac i pouczać myślacych inaczej niz wy.

~ he he..

to sie nigdy nie skończy....oni stracili władze i nie mogą ni jak sie z tym pogodzić a ci mają ją i czują sie że mają przyzwolenie a poniekąd to i troche w tym racji.

~Fan

@dojna zmiana+ gratuluję że w dzień pogrzebu porafisz się powstrzymać przed „myśleniem”.

~dojna zmiana+

Widzisz pan ja potrafię uszanować dzień pogrzebu i nic nie piszę a pan dalej poucza innych co myślą inaczej.

~Andy

@dojna żmija + dalej pokazujesz swą marność i legimityzujesz działania polityczne prokuratury. Dziwne ze nie potrafią złapać hajlujacej bandy z lasu, a oskarżają dziennikarzy którzy to pokazali. Piszesz o Bolku. Walesie, a dla ciebie panu Wałesie to możesz buty czyścić jak sobie rączki i ząbki umyjesz wcześniej. Lubisz oceniać a sam co w tamtych czasach zrobiłeś dla demokracji. Skakleś z dywanu na podłogę, czy oglądałeś w tv Jacka i agatkę. Jeden oceniacz nie zdążył na minutę ciszyi parę i innych ważnych momentów dla ojczyzny a, kolejny taki jak ty oceniacz który tez nie wysiadł na stacji wolność i teraz obrzuca swoimi kompleksami wszystkich do okola. A i jeszcze jedno zasada domniemania niewinności już udowodniła w wielu przypadkach swoją racje, jak prokuratura czy policja o 6 rano zawitała, skula i woziła przez pół polski obywateli po czym szybko już bez hałasu zwalniała tylko jak zwykle przepraszam przez gardełka nie przeszło. A co do prawd to są trzy jak mawiał ks. Tischner i właśnie używasz tej trzeciej chyba? Życzę wszystkiego dobrego dobrym ludziom, tobie i pozostałym też.

wtf1989

jaki PIS i jakie PO ? łykacie propagandę jak młody pelikan. Media i rządzący robią z Wami co chcą skoro kłócicie się o takie bzdety, z jednego robią męczennika z innych zamachowców nie dajcie się manipulować rządzącym szmaciarzom bez względu kto jest u władzy bo oni tylko zacierają ręce i tylko oni spijają śmietankę w postaci hajsu z koryta.

wtf1989

jaki PIS i jakie PO ? łykacie propagandę jak młody pelikan. Media i rządzący robią z Wami co chcą skoro kłócicie się o takie bzdety, z jednego robią męczennika z innych zamachowców a Wy się kłócicie jak dzieci, nie dajcie się manipulować dzieciaki ;)

~Maciek

Przepraszam, czy niektórzy z was są normalni?Jakoś nie mieści się w makówce, że dziesiątki tysięcy ludzi przyszły pożegnać Dobrego Człowieka z własnej i nieprzymuszonej woli? Nie pasi do pisuarowego obrazka? A może wy w jakimś innym wymiarze funkcjonujecie?

~dojna zmiana+

22 Stycznia wchodzi w życie ACTA 2 i politycy będą chcieli tym niepoprawnym politycznie zamknąć usta w internecie i to co teraz się dzieje jest tego już pokłosiem.A powinni zacząć od siebie.Od Sikorskiego,Nitrasa,Palikota ,który chciał zabić i patroszyć kaczora,Niesiołowskiego czy z drugiej strony Pawłowicz.Tam trzeba zacząć i szukać zła.

~dojna zmiana+

Chyba mnie żle zrozumiałeś ja nikogo nie obrażam i nie oskarżam.Tego pana oskarżała prokuratura za to co robił i to jest prawda ,którą można sprawdzić.Takie są fakty.Tej prawdy nie zmienisz no chyba że zaczniesz oszukiwać samego siebie albo zaczną robić ci to politycy jak jesteś taki łatwowierny.Także mi się nic nie wydaje.Smiać mi sie tylko chce jak politycy potrafią zniewolić i ogłupić naród.Przecież ten pogrzeb to szopka stworzona przez polityków na ich potrzeby.A jak jutro na pogrzebie zobaczę Schetynę i młodego bolka w pierwszym rzędzie, którzy najbardziej szpile mu wbijali to już parsknę śmiechem z tej hipokryzji.Dziwię się tylko że rodzina doprowadziła i pozwoliła na taki polityczny pogrzeb.