Światełko do Nieba, czyli 27 finał WOŚP

Image

W Stalowej Woli, podobnie jak to miało w wielu miejscowościach w Polsce, punktualnie o godzinie 20:00, mrok rozjaśniło światełko do nieba.

Coraz częściej podczas świętowania różnych imprez odchodzi się od pokazów pirotechnicznych, hukowych jako tych, które generują zbyt wiele huku i straszą zwierzęta. O to zaapelował sam „dyrygent” Orkiestry Jurek Owsiak. W tym roku również Warszawa zrezygnowała z pokazu fajerwerków na rzecz pokazu laserów. Inne miasta w Polsce namawiane były do tego samego.

W Stalowej Woli już dwa lata temu oglądaliśmy taniec ognia, rok temu jeszcze fajerwerki. W tym roku, punktualnie o 20:00, odbyło się „Światełko do nieba” bez pirotechniki hukowej. Jak co roku wszystkiemu towarzyszyła oprawa muzyczna. W Stalowej Woli można więc było podziwiać różnobarwny pokaz ognia. Stalowowolanie nie zawiedli i po raz kolejny licznie przybyli na plac przed Spółdzielczy Dom Kultury. Mimo zimna i złych warunków atmosferycznych było radośnie i gorąco, zwłaszcza we wszystkich sercach. Przybyli otrzymali zimne ognie i mogli wspólnie cieszyć się zabawą.

W 2018 roku zebrano 174 468,22 zł. 13 stycznia 2019 roku, tuż przed godziną 21:00 doliczono się 109 197, 41 zł, a o 23:30- ponad 150 tys. zł.

Materiał videoKomentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~forte

Do "sk5" , a czy miejscowy dobrodziej by nie wrzeszczał na zbierających? Szkoda, że wójt nie organizuje takiej imprezy na szczeblu gminy, przecież nie wykluczone, że dzieciaki stamtąd mogą się znaleźć w potrzebie!

~Kpina

Ten teraz marsze będzie organizował. Kolejny lans. A zakazali wojsku, policji i straży włączać się do pomocy Owsiakowi. Teraz na marsz wyprowadzą mundurowe służby co ca obłuda👎🏻

~@Kilion

Nic dodać nic ująć masz całkowitą rację po ataku na prezydenta Gdańska teraz się lansują jacy są dobrzy i pyski wycierają sobie modlitwami! A zabronili policji i wojskuudzielania pomocy WOŚP! Teraz robią marsowe miny! Obłudnicy!!!

~@Kilion

Nic dodać nic ująć masz całkowitą rację po ataku na prezydenta Gdańska teraz się lansują jacy są dobrzy i pyski wycierają sobie modlitwami! A zabronili policji i wojskuudzielania pomocy WOŚP! Teraz robią marsowe miny! Obłudnicy!!!

~sk5

Zebraliby więcej, gdyby ktoś z puszką stanął w Zaleszanach. Nie było w tym roku nikogo , a mnóstwo ludzi po mszach chciało wesprzeć WOŚP.
A tak z pieniędzmi w kieszeniach wrócili do domów.

~dojna zmiana+

P.s.I róbta co chceta przynosi efekty.

~dojna zmiana+

Dożynanie watachy poskutkowało.Może wybrańcy narodu zastanowią się nad tym.

~Kilion

Gdzie jest policja? Ochrania miesięcznice? Ochrania marsz? Ochrania dom ministra? Wycina konfetti? A na WOŚP zakaz zbliżania się mają? WOŚP wspaniała akcja wspierana przez wszystkich do 2015 roku, po tym czasie nie ma tam strażaków, policji wojska, zazacze ze fundacja i darczyńcy wyręczaj właśnie państwo w zakupach sprzętu do państwowych szpitali. Państwo abdykuje? Policja na terenie zamkniętym jak stadion nie jest w stanie zatrzymać bandytów stadionowych, śledztwo w sprawie nienawiści z marszu 11.11.2017 prowadzi 14 miesięcy bez efektu. Politycy krzyczą cytuję. np. o drugich sortach, komunistach i złodziejach. I mamy efekty nawiedzonych wyznawców.

~siwy

to jest chore, zęby łączyć politykę z tak piękną ideą. ten nożownik powinien dostac dożywocie

~StalowkaKibic

Dalej się nakręcajcie jedni na drugich

~mc2

@jas zamilcz sciero bo stala sie tragedia a ty wymyslasz idiotyzmy.

~Leon

Troche powagi. To wielka tragedia.

~Jaś

Manukun z nożem na Lucka czekał?