Leżał w śniegu - znaleźli go policjanci
Opublikowano: 11  Stycznia  2019

Dzięki informacji przekazanej przez mieszkańca Stalowej Woli, funkcjonariusze znaleźli 56-letniego bezdomnego. Mężczyzna leżał w śniegu przy jednym z bloków. Był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Wczoraj po południu policjanci ze Stalowej Woli otrzymali informację,że przy jednym z bloków na ulicy Okulickiego, leży w śniegu mężczyzna. Policjanci niezwłocznie udali się we wskazane miejsce i znaleźli tego człowieka. Od mężczyzny czuć było alkohol, miał problemy z utrzymaniem równowagi, trudno było nawiązać z nim kontakt.

Funkcjonariusze podnieśli mężczyznę i zaprowadzili go do radiowozu. Mężczyzna był zmarznięty. Policjanci ustalili, że to 56-letni bezdomny. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze przewieźli 56-latka do komendy. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Pamiętajmy, że niskie temperatury stanowią zagrożenie dla osób, które zwłaszcza w nocy przebywają bez dachu nad głową. Tragiczne skutki może mieć nawet kilka godzin spędzonych na ławce podczas niskich temperatur, zwłaszcza dla osoby będącej pod wpływem alkoholu.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~trafik
a taki był szczęsliwy przerwali mu sen
Dodano: 14  Stycznia  2019  23:05:39
~ola
Zgadzam się z tym co pisze misiek. Policja zamienia się w pracowników MOPS. Funkcjonariusze w mundurach zbierają pijaczków z ulic i nawet jak się gdzieś dzieje tragedia nie ma wolnego patrolu. Do zbierania pijaczkow to niech MOPS wyznaczy kilka paniuś które biorą niezłą kasę na państwowym wikcie za pierdzenie w fotel w biurze. Policja jest od pilnowania porządku w mieście a nie od zbierania pijaczków z ulic.
Dodano: 12  Stycznia  2019  13:25:28
Ale, że jak leżał w śniegu? Dzisiaj jest na plusie to trochę śnieg odkryje ludzi umiech
Dodano: 12  Stycznia  2019  10:25:51
~aramena
nie mów ze ty napisałeś ten zjeb.. komentarz haha smiech2 patrze i nie wierze lol smiech2
Dodano: 12  Stycznia  2019  09:18:49
~misiek
Jak piją między blokami lub koło sklepu z alkoholem ,to policja ne widzi i nikt wtedy nie interweniuje , ale jak już się przewróci to mości pana trzeba przetransportować i zatrzymać go w ciepłym lokum ,a za nocleg płacimy MY bo on nie ma czym zapłacić ,,
Dodano: 11  Stycznia  2019  15:02:21
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe