Leżał w śniegu - znaleźli go policjanci

Image

Dzięki informacji przekazanej przez mieszkańca Stalowej Woli, funkcjonariusze znaleźli 56-letniego bezdomnego. Mężczyzna leżał w śniegu przy jednym z bloków. Był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Wczoraj po południu policjanci ze Stalowej Woli otrzymali informację,że przy jednym z bloków na ulicy Okulickiego, leży w śniegu mężczyzna. Policjanci niezwłocznie udali się we wskazane miejsce i znaleźli tego człowieka. Od mężczyzny czuć było alkohol, miał problemy z utrzymaniem równowagi, trudno było nawiązać z nim kontakt.

Funkcjonariusze podnieśli mężczyznę i zaprowadzili go do radiowozu. Mężczyzna był zmarznięty. Policjanci ustalili, że to 56-letni bezdomny. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze przewieźli 56-latka do komendy. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Pamiętajmy, że niskie temperatury stanowią zagrożenie dla osób, które zwłaszcza w nocy przebywają bez dachu nad głową. Tragiczne skutki może mieć nawet kilka godzin spędzonych na ławce podczas niskich temperatur, zwłaszcza dla osoby będącej pod wpływem alkoholu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~trafik

a taki był szczęsliwy przerwali mu sen

~ola

Zgadzam się z tym co pisze misiek. Policja zamienia się w pracowników MOPS. Funkcjonariusze w mundurach zbierają pijaczków z ulic i nawet jak się gdzieś dzieje tragedia nie ma wolnego patrolu. Do zbierania pijaczkow to niech MOPS wyznaczy kilka paniuś które biorą niezłą kasę na państwowym wikcie za pierdzenie w fotel w biurze. Policja jest od pilnowania porządku w mieście a nie od zbierania pijaczków z ulic.

frodo13524

Ale, że jak leżał w śniegu? Dzisiaj jest na plusie to trochę śnieg odkryje ludzi umiech

~aramena

nie mów ze ty napisałeś ten zjeb.. komentarz haha smiech2 patrze i nie wierze lol smiech2

~misiek

Jak piją między blokami lub koło sklepu z alkoholem ,to policja ne widzi i nikt wtedy nie interweniuje , ale jak już się przewróci to mości pana trzeba przetransportować i zatrzymać go w ciepłym lokum ,a za nocleg płacimy MY bo on nie ma czym zapłacić ,,