Pijany sprawca kolizji podawał się za policjanta

Image

Pijany mężczyzna, podróżujący z dwójką dzieci, spowodował wczoraj w Nisku kolizję. Poszkodowanemu powiedział, że jest policjantem, ale gdy ten chciał wezwać prawdziwą policję, sprawca uciekł. Jego personalia szybko zostały ustalone przez funkcjonariuszy. Kierujący miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak ustalono sprawca kolizji wyjeżdżając z posesji wymusił pierwszeństwo przejazdu. Zderzył się z samochodem marki renaultem i wjechał do rowu. Poszkodowanemu powiedział, że jest policjantem i kazał sobie pomóc w wypchnięciu swojego volkswagena z rowu. W wyciąganym aucie przebywała dwójka dzieci w wieku 6 i 7 lat.

Na wiadomość, że poszkodowany kierowca chce zawiadomić policję, sprawca zaczął zachowywać się agresywnie. Krzycząc, wsiadł do pojazdu i odjechał. Poszkodowany wezwał prawdziwych policjantów, którzy szybko odnaleźli sprawcę. 45-letni mężczyzna mieszkał kilka domów dalej.

45-latek zdążył już zaparkować volkswagena w garażu. Auto posiadało uszkodzenia nadwozia. Kierowca renault rozpoznał sprawcę, od którego czuć było alkohol. Miał on wyraźne problemy z utrzymaniem równowagi.

Funkcjonariusze przebadali mężczyznę na alkomacie. Urządzenie wskazało w organizmie 45-latka ponad 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

KPP Nisko

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~edziu

To na pewno leming pelo i TVN tak wypraly mu muzg ze zaczal pic i jezdzic po pijaku. Zaden sympatyk NAJLEPSZEJ PARTI PIS nigdy nie wsiadl by za kierownice pijany.

Tymcio2708

Idiota jakich niestety dużo na naszych drogach naraził nie tylko siebie ale dzieci mogło dojść do wielkiej tragedii kompletny kretyn

~RST

Cięzkimi zabawkami się bawił

~stalowy

Miał trudne dzieciństwo.

~edziu

motokot1 bo to DEBIL jest. Jeśli to czytasz zapijaczony debilu, to wiec że cała stalowa i nisko z ciebie śmieje. smiech2

~motokot1

Mógł przeciez wypic flaszke wódki w domu.Wiec o co te awantury.PO CO PODAWAŁ SIE ZA PSIARNIE?

~trafik

w takich przypadkach nie szkoda mi tych ludzi szkoda dzieci że widziały tatusia w akcji nakopać i to porządnie do d...i zabrać na rok prawko

GRZ

Kawał gnoja!

~Hugo

Ja bym go sprał, do nieprzytomności, a dopiero po tym wezwał bym policję, żeby sprzątnęła, to zapijaczone ścierwo z ulicy.

~antyrni

brak słow, jak można w takim stanie, po spożyciu tak dużej ilości alkoholu wsiadac za kierownice a w dodatku jeszcze z dziecmi! głupota ludzka nie zna granic