Stalowowolska Paczka Pomocy dużym sukcesem

Image

Dobiegła końca organizowana po raz pierwszy w Stalowej Woli akcja "Stalowowolska Paczka Pomocy" – Edycja 2018 Senior.

Z inicjatywy pracowników MOPS-u w Stalowej Woli zorganizowano akcję z myślą o seniorach. Jej celem było wsparcie osób starszych w wieku 60+ ze Stalowej Woli, będących w trudnej sytuacji finansowej w okresie przedświątecznym poprzez zbiórkę konkretnych darów rzeczowych.

Zebrane zostały ogromne ilości darów w formie produktów spożywczych i środków chemicznych, z których przygotowane zostały 203 paczki dla Seniorów z naszego miasta. Dzięki zaangażowaniu wielu wolontariuszy oraz licznych instytucji udało się dostarczyć paczki świąteczne do każdego Seniora jeszcze przed Świętami.

- Pragniemy podziękować pracownikom Miejskiego Zakładu Budynków w Stalowej Woli, Państwowej Straży Pożarnej, Środowiskowego Domu Samopomocy Nr 2, uczestnikom Warsztatu Terapii Zajęciowej przy MOPS, mieszkańcom Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn oraz pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej za aktywne włączenie się w dostarczenie paczek do poszczególnych Seniorów. Pragniemy również serdecznie podziękować licznym darczyńcom: osobom prywatnym, pracownikom stalowowolskich firm i instytucji, członkom różnych Stowarzyszeń i Klubów Seniora, dzieciom ze stalowowolskich przedszkoli i szkół wraz z nauczycielami i rodzicami, parafiom oraz sieci handlowej TESCO - mówią organizatorzy akcji.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.