Pijany leżał na torach, uratował go maszynista
Opublikowano: 9  Stycznia  2019

O dużym szczęściu może mówić 58-latek z Niska, którego w porę zauważył maszynista szynobusa. Mężczyzna leżał na torach. O zdarzeniu powiadomił policjantów patrolujących w tym czasie rejon dworca kolejowego. Pijany mężczyzna trafił do szpitala.

Niżańscy policjanci, jadąc ulicą Reymonta, zauważyli mężczyznę, który próbował ich zatrzymać. Okazało się, że jest to maszynista szynobusa, relacji Przeworsk-Rozwadów. Z przekazanych przez niego informacji wynikało, że w trakcie jazdy, zauważył leżącego na torach mężczyznę. Zatrzymał pociąg i powiadomił przejeżdżających obok dworca policjantów.

Mężczyzna leżący na torach był pijany i dobrze znany miejscowym policjantom. To nie pierwszy raz, kiedy pomagali mu, gdy był pijany. Na szczęście mężczyzna nie posiadał widocznych obrażeń. Jak ustalono przewrócił się przechodząc przez tory i nie mógł wstać. Maszynista w porę zareagował i uratował mu życie.

58-latek z Niska został przewieziony do szpitala.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Janina RM
Szkoda że i tym razem nie pomogła mu dzielna drużyna pod przewodnictwem joja tylko jakiś maszynista. Na dodatek mógł być totalny to już całkiem dodaje grozy.
Dodano: 9  Stycznia  2019  16:35:20
~deng
spuscić łomot, taka zomowska sciezka zdrowia i już by wiedził jak ma się zachowywać
Dodano: 9  Stycznia  2019  13:21:40
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe