Przewodnik po stylach zaproszeń ślubnych

Image

Stanęliście przed zadaniem wyboru najpiękniejszych zaproszeń na Wasz ślub i wesele? Przyznajemy, ilość możliwości może być przytłaczająca. Jednak zadanie to okaże się z pewnością nie tylko proste, ale też miłe z pomocą naszego krótkiego przewodnika po najpopularniejszych i, naszym zdaniem, najpiękniejszych stylach zaproszeń ślubnych.

Styl boho

To zarazem delikatna i niezwykle barwna propozycja. Wybierana bardzo często właśnie ze względu na swoją oryginalność, a jednocześnie pewną zachowawczość, która jest gwarantem dobrego stylu. W konwencji zaproszeń rustykalnych (wejdź i obejrzyj) znajdziemy wiele propozycji kwiatowych printów i odważnych wzorów inspirowanych wakacjami, przygodą i słońcem. To też świetna propozycja dla wszystkich lubiących naturalne rozwiązania, pięknie bowiem prezentują się wszelkie recyklingowe materiały.

Obrazek

Zaproszenia ślubne eko

W ostatnich latach nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome swoich wyborów konsumenckich i tego, jaki wpływ mają one na świat, w którym żyjemy. Ma to wyraz chociażby w coraz częstszej prośbie państwa młodych o zamianę kwiatów, tradycyjnie przekazywanych nowożeńcom po ślubie, na datki charytatywne czy potrzebne w schroniskach przybory. Jeśli Wam również leży na sercu środowisko naturalne i nie chcecie produkować kolejnych śmieci, warto rozważyć opcję zaproszeń ekologicznych. Często są one tworzone w duchu idei „upcyclingu”, czyli wykorzystania wtórnego materiałów. W ten sposób powstają naprawdę zadziwiające i piękne formy.

Zaproszenia ze zdjęciem

Równie lubianym pomysłem jest również spersonalizowanie zaproszenia poprzez dodanie do niego fotografii. Tutaj liczy się przede wszystkim pomysłowość. Może to być Wasza wspólna, romantyczna fotografia lub zabawna graficzna anegdota - wszystko w Waszych rękach. Jeśli zdecydujecie się tak upiększyć Wasze zaproszenia warto skonsultować się z firmą, z którą będziecie współpracować i zapytać ich o rady w doborze koloru i odpowiedniego formatu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.