Get Adobe Flash player

Trzy osoby ranne w wypadku
Opublikowano: 2  Stycznia  2019

W sylwestrowy poniedziałek policjanci pracowali na miejscu wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 77 pomiędzy miejscowościami Turbia i Zbydniów. W zderzeniu czterech samochodów ucierpiały trzy osoby, zostały przewiezione do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 14, na odcinku drogi nr 77 pomiędzy miejscowością Turbia, a Zbydniowem. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 22-letni mieszkaniec Stalowej Woli, kierując samochodem marki Renault, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo volkswagenem passatem, kierowanym przez 27-letniego mężczyznę. Uszkodzeniu uległy również dwa inne pojazdy.

Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala, to 25-letnia pasażerka volkswagena passata, oraz kierujący renaultem laguna i jego 20-letni pasażer. Droga została zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady, co pomoże wyjaśnić okoliczności wypadku.

KPP

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe