10-letni Oliwier Szot podbija serca jurorów The Voice of Kids

Image
[mini] Fot. facebook [/mini]

1 stycznia będzie można zobaczyć pierwszy odcinek popularnego programu The Voice of Kids. Wystąpi w nim najmłodszy uczestnik tej edycji, pochodzący z Nowosielca Oliwier Szot.

Pierwszą edycję muzycznego show (pod skrzydłami Edyty Górniak) wygrała pochodząca z podkarpackiego Jasła Roksana Węgiel. Czy i tym razem Podkarpacie będzie świętować swój tryumf? Wszak nie od dziś wiadomo, że tutaj rodzą się prawdziwe talenty. Nie inaczej jest i tym razem.

W przesłuchaniach w ciemno uczestnicy zaśpiewają wybrany przez siebie utwór przed 4 jurorami: Cleo, Dawidem Kwiatkowskim, Tomsonem i Baronem. Przypomnijmy, że według zasad programu mogą zgłosić się do niego dzieci w wieku od 8 do 15 roku życia.

W pierwszym odcinku The Voice of Kids zobaczymy pochodzącego z Nowosielca (gmina Nisko) 10-letniego Oliwiera Szota, który wykona utwór „Ulepimy dziś bałwana”. Młody artysta podbije serca wszystkich jurorów, którzy wcisną przycisk "wybieram Cię".

Oliwier nie jest postacią anonimową. To artysta znany nie tylko w gminie Nisko. Chłopiec wielokrotnie stawał już przed publicznością m.in. na scenie Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół” Ma na swoim koncie wiele sukcesów, nie tylko regionalnych, ale także ogólnopolskich. Wygrał m.in. w II Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Złoty Mikrofon” w Opocznie.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~MUZYK

BRAWO OLIWIER JESTEŚ MAŁY ALE WYMIATASZ GŁOSEM

~mieszkaniec

To jeszcze faceci?

~Ola

Swietny wystep umiech chlopczyk dal rade wyjsc i wystapic przed taka widownia gdzie nie jeden dorosly poleglby ze stresu. Jestem dumna ze mamy takie zdolnego chlopca masz moje glosy umiech trzymam kciuki i zycze powodzenia w dalszych etapach Brawo!!!!! A zawistni niech pochwala sie swoimi osiagnieciami :p

~8965

Tompson i Baron chyba trochę przesadzili z reakcją.

~dajmy szanse

Nie rozumie zachwytów jurorów już po pierwszych dźwiękach ,ale zobaczymy co w kolejnych odcinkach pokaże.Bo w zajawce szłu nie ma .

~Ania

Oliwier Janiak

~DUSZEK

Nie róbcie z dziecka gwiazdora po występie w Sokole i Opocznie.Tylko rola rodziców ,żeby mu woda sodowa nie uderzyła. Już taki starszy w tym programie występował z Woli Rzeczyckiej i co ?
Życzę chłopczykowi jak najlepiej i zobaczymy.

~szyderca

Jak można dać chłopkowi takie imię.Widać że popierdoleni rodzice mają wysokie ego.Żeby się nie przeliczyli bo bardzo często tak bywa że pociechy wracają z nie spełnionym ego rodziców.

~dojna zmiana+

Większe by miał szansę jakby mu dali Alan albo Justin.

~123

Już samo imię skazuje go na sukces.

~Wybierz go

Wybierz Dawida napewno przyszłość masz przed sobą super głos pozdrawiam młodego chłopczyka 😁

~Mama i tata

A mi sie podobalo . Sama slodycz

~Lucyna

Szczerze ,nie podobało mi się. Oby dziecku woda sodowa nie odbiła od tych ochów i achów.

~złomiarz

Ładny dzieciak, tylko po co tak kretyńsko oskubany z włosów ? :-/

koliii

"Oliwiera Szota, który wykona utwór „Ulepimy dziś bałwana”. Młody artysta podbije serca wszystkich jurorów, którzy wcisną przycisk "wybieram Cię"." Powrót do przyszłości czy zwykły jasnowidz ?

~LOL

Super powodzenia życzę. Na pewno będzie OK !

~Fajnie

Znam,lubię i kibicuję.Powodzenia Oliwier.

~Foch

zaraz sie zaczna komentarze po co to piszecie jak on nie ze stalowej! teraz to wszystko wszystkim przeszkadza :/

~Jolka

brawo dla chłopaka!!!