III Rozwadowskie Kolędowanie
Opublikowano: 18  Grudnia  2018

Choć do Wigilii pozostało jeszcze kilka dni, radosne kolędowanie rozbrzmiewało już we wtorkowy wieczór na rozwadowskim Rynku.

Spotkanie odbyło się 18 grudnia 2018 r. Na wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek przy ognisku stawiło się bardzo wielu mieszkańców. Podniosła atmosfera nastroiła wszystkie serca na przyjście na świat małego Jezusa.

- Inicjatorem III Rozwadowskiego Kolędowania są sami mieszkańcy osiedla Rozwadów, organizatorem jest pan prezydent Lucjusz Nadbereżny. To wydarzenie już od trzech lat gości u nas w Rozwadowie. Jak widać frekwencja dopisała, mamy świąteczną atmosferę tego wydarzenia- mówi Mateusz Płeszka, Centrum Rewitalizacji Rozwadowa.

Organizatorzy mają nadzieję, że Rozwadowskie Kolędowanie na stałe już wpisze się w cykl imprez organizowanych na tym osiedlu. Dziś na scenie stanęło wielu artystów, między innymi uczniowie z PSP nr 9, Franusie z Klasztoru i inni.

A że mróz dawał się we znaki zadbano również o coś dobrego do jedzenia.

- Mamy wydawany bigosik, ciepłą herbatkę i mam nadzieję, że nikt dzisiaj nie zmarznie i każdy będzie miał rozśpiewany głos podczas śpiewania kolęd- mówił Mateusz Płeszka. 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~jan
.....kolędy się śpiewa od Bożego Narodzenia do Gromnicznej, a teraz jest adwent ..... po co trzymać ludzi na chłodzie przecież można było pokolędować w supermarkecie, tam się kolęduje od Wszystkich Świętych.
Dodano: 21  Grudnia  2018  05:37:27
~estel
~rrobmax1, lepiej było za poprzedników prawda? czyli NIC!
Dodano: 19  Grudnia  2018  08:31:15
~siwy
mi sie bardzo podobało. na pewno było mniej chamstwa niz pod MDK. nie było kilometrowej kolejki do bigosu, mozna było stanac blisko sceny, ogniska 2, dziękuje organizatorom umiech
Dodano: 19  Grudnia  2018  06:44:38
~Kalif
Allahu agbar!
Dodano: 19  Grudnia  2018  06:13:22
~rrobmax1
z maista powiatowego tak spasc. brak komentarza na ta szopke robiona przez PiS
Dodano: 19  Grudnia  2018  01:45:52
~Gonzo
Słabo rozreklamowany temat, kocham Rozwadów - pośpiewałbym chętnie, ale po imprezie na Wigilii dla mieszkańców w Muzeum w sobotę, nie było zacięcia na następny wspólny song.... następnym razem trza połączyć inicjatywy, a wyjdzie MEGA IMPREZA bo ludziska w Rozwadowie potrafią się zjednoczyć i bawić razem jak mało kto.... Takie mini-ojczyzny przeżywają renesans, tylko Prezia nam było brak...
Przeca to ON jest ojcem tego zamieszania
Dodano: 18  Grudnia  2018  23:36:21
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe