Trzy razy NIE dla Szlęzaka

Image

Kandydat Koalicji Obywatelskiej Sejmiku Województwa Podkarpackiego Andrzej Szlęzak, po raz trzeci zaproponowany na szefa komisji rewizyjnej, po raz trzeci usłyszał „nie”.

Największym klubem opozycyjnym Sejmiku Województwa Podkarpackiego jest Koalicja Obywatelska. Jej kandydatem na przewodniczącego komisji rewizyjnej był Andrzej Szlęzak. W poniedziałek 17 sierpnia 2018 roku kandydata zgłoszono po raz trzeci. Tyle już razy próbowano powołać komisję i wybrać jej szefa. Znów się nie udało mimo, że zgodnie z nowelizacją ustawy o samorządzie województwa ze stycznia 2018 r. komisjom rewizyjnym powinny przewodzić osoby z największej grupy opozycyjnej niepopierające zarządu). W tym przypadku jest to Koalicja Obywatelska (Platforma Obywatelska, .Nowoczesna, Komitet Obrony Demokracji).

Szlęzaka nie chcą radni partii rządzącej (Prawo i Sprawiedliwość). Przewodniczący klubu, wicemarszałek Piotr Pilch stwierdził, że klub Koalicji Obywatelskiej na to stanowisko powinien zgłosić inną kandydaturę. A póki co Sejmik będzie działał bez jednej komisji.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~wali mnie to

W mysl jego słynnego powiedzenia
...wali mnie to........

manukun

@olo
A o przekrętach przy budowie CWK słyszałeś?

~olo

Wazeliniarze koledzy SZLEZKA wypocili tyle komplementow o SZLEZAKU ze mi ich po prostu szkoda. Nie zaklamiecie prawdy kiedy miano wybierac ta komisje szrek uciekl do kibla bo bal sie ze go wybiora i czesciej bedzie musial jezdzic do RZESZOWA i wiecej pracowac. To jest cala prawda o SZLEZAKU.

~Liljana

Wmyśliły pisiory ustawę, której teraz nie przestrzegają. Najlepiej jakby partia rządząca w tym momencie wstrzymała się od głosu, bo największym plusem Szlęzaka jest właśnie wasz wielki sprzeciw. On ma was kontrolować, a nie się z wami przyjaźnić.

~ass100%

Trzy razy NIE. Trochę słabo ! Autor mógł dać inny tytuł np" Po raz kolejny po dupie" lub " Kolejny raz dupa z szefa komisji"

~No ja

Wykluczyć to Cibie można ŚWIIIŃŃO.. Andrzej drąży koryto ma rację ANDRZEJ zobacz czemu na korycie jest tak że inni mają żądło za darmo A dzieciom każe się za nie płacić A czarna baba w sukience ma za darmo co niedziele zbiera i jej mało..wywal darmozjadów z koryta rozlicz co do grosza cala ta klika

~preczzkomuną

my wcześniej was pisdofile

~Jogin

I tak was rozliczymy platfusy I KODoraści ☺ Won!!!

cdn

Trzy razy NIE to za malo.Ja bym calkowicie wykluczyl go ze spoleczenstwa.

~Jogin

I tak was rozliczymy ☺

~Ress

Andrzej nie poddawaj się pokaz im jak się robi porządek zobacz hej jaki tu jest wykaz dziadkom że Mają na w dupie nie poddawaj się i do przodu stalowa straciła na takiej kłucie okropnie Ferenc i miasto Rzeszów pomyje nie ludzie do rządzenia ostatnie referendum pokazało gdzie gminy Maja ich głęboko w dupie jesteś nasz z stąd więc się znasz boją się to dobrze nie uciekają pod Przemysl tam co ojj..Maja swoje miejsce ludzie w tej władza stają na ludzi i to ciepłym guwnem...brawo.ANDRZEJ

~Gubernator

Szkodnik, to istnieje tylko PiS i PO?

~Szkodnik

No ale co się tu cieszą co niektorzy i czekaja na koniec pis. I co przyjdzie PO .. i bedzie lepiej ? Rozjada to co zostanie do zera.

Andrzej_2.0

Straszny lęk przed tym Szrekiem. Czyli coś pisiorstwo ma za pazurami umiech

~jan

.... @~Dupa ... przysłowie mówi ,,na złodzieju czapka gore"... czego się boją ci kryształowi ?... po co ten wcześniejszy bełkot o przejrzystości ? ... jak ktoś jest uczciwy to żadna komisja mu nie straszna, papiery na stół ...

~Dupa

Boją sie... Bo ten cymbał lysy zardzewialy ruski tamburyn sie znowu do koryta wiekszego probuje dobrac bo mu nie starcza słomy... A kto glupi pustak ten nie wie i pisze brednie w komentarzach ze boja sie. Oj dzieci bez podstawowki

~Dupa

Boją sie... Bo ten cymbał lysy zardzewialy ruski tamburyn sie znowu do koryta wiekszego probuje dobrac bo mu nie starcza słomy... A kto glupi pustak ten nie wie i pisze brednie w komentarzach ze boja sie. Oj dzieci bez podstawowki

~lixi

O rety jak pis boi się zwykłego Radnego? Pan Szlęzak to niezwykle dobry, mądry, kompetentny człowiek więc dlaczego się go spec katolicy boicie? On i tylko on!

~z internetu

Spieszmy się kraść PiSowscy towarzysze. Władza tak szybko przemija.

~dojna zmiana

Piórem, węglem, długopisem wszyscy piszą W PIS DU z PISem.

~wPiSdu+

Cześć młodzi pisowscy socjaliści z p."edziem" na czele. Tak to już jest, że jak ktoś skłamał raz to potem mu się już nie wierzy. A PiS skłamało już setki razy. Przecież największy kłamca w historii III RP jest członkiem PiS a i zarazem prezesem telewizji publicznej w której w najważniejszym programie informacyjnym od trzech lat nie powiedziano choć raz prawdy. Zanim mi tu zaczniecie pisać coś o PO czy Tusku to informuje Was, że PO to liberały, wy jesteście pisowscy socjaliści a ja jestem prawicowy. I żadne wasze tłumaczenia mnie nie obchodzą. Powiem więcej, wasze tłumaczenia są tak żałosne jak tłumaczenia kierownika dyskontu który mówi, że co prawda kiełbasa była zepsuta ale w innym dyskoncie a trzy lata temu też mieli zepsutą kiełbasę.

Saturn

Ja bym mu dał trzy razy ale po pysku

~Kichon

Ale robactwo od karła i ciumka robi pod siebie ☺

~kod

Gruby szuka łatwej kaski, poszedł won!

~kod

Gruby szuka łatwej kaski, poszedł won!

~kod

Gruby szuka łatwej kaski, poszedł won!

~kod

Gruby szuka łatwej kaski, poszedł won!

~Manekin

Ten gostek bez włosów sprzedał duszę diabłu (w różnistej postaci)to go teraz piekło POchłonie. A kysz! Won stąd!

~Gej

edziu wyliżesz mi tyłek i mosznę?

~edziu

Do uzytecznego idioty pod moim komentarzem zboczencu nie pisz takich wypocin bo to nie portal dla ludzi z twoja orientacja. Sa portale gdzie tacy zboczency moga sie kompromitowac i osmieszac. Wiec nie zanizaj poziomu madrych komentatorow swoimi wypocinami. A prawdziwemu ''edziowi'' tacy jak ty ciemniacy nawet butow pastowac nie zasluguja.