Tworzyli świąteczne kartki i ozdoby
Opublikowano: 10  Grudnia  2018

Możliwość wysłania bliskim jedynej i niepowtarzalnej kartki z życzeniami i wykonanie własnej ozdoby świątecznej już po raz kolejny umożliwiła wszystkim mieszkańcom Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli. W sobotę, 8 grudnia zorganizowane zostały międzypokoleniowe warsztaty kreatywnego tworzenia kartek i ozdób świątecznych.

- Powstały oryginalne, własnoręcznie wykonane kartki. Całe rodziny pracowały pod okiem plastyka. Biblioteka zapewniła również wszystkie materiały potrzebne do ich wykonania - mówi Joanna Rybak, kierownik Biblioteki Głównej.

W tym roku dodatkowo można było również wykonać ciekawe ozdoby na choinkę: reniferki z filcu, papierową bańkę, kolorowy łańcuch czy minichoinkę.

Warsztaty cieszą się sporą popularnością wśród mieszkańców miasta, w tym roku, mimo niesprzyjającej aury, duża sala w jakiej zorganizowano zajęcia szczelnie wypełniona została przez wszystkich kreatywnych rękodzielników.
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Zosia
Brawo Panie Prezydencie za udostępnienie miejsca i zorganizowanie zabawy dla dzieci. Najważniejsze, że wszyscy się dobrze bawili i dzieci nie poswięcają czas na smartfona i internet tylko na zanikające już robótki manualne.
Dodano: 11  Grudnia  2018  10:19:30
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe