Ile będzie zarabiał prezydent Stalowej Woli?

Image

Podczas sesji Rady Miasta uchwalono wysokość pensji prezydenta miasta.

Wynagrodzenie Lucjusza Nadbereżnego, który głosami mieszkańców będzie prezydentem w kolejnej kadencji będzie wynosiło, bez dodatku stażowego, 9 tysięcy 940 złotych brutto. Uzasadnienie do tej propozycji przedstawił Stanisław Sobieraj, przewodniczący RM.

- Przez te lata dał się poznać jako dobry gospodarz. Wszystkie zobowiązania, które obiecał, dotrzymał słowa. Został wybrany na kolejną kadencję, która będzie teraz trwała 5 lat. Buduje nowoczesną Stalową Wolę dla mieszkańców. Dba o pozyskiwanie środków zewnętrznych. Często pracuje nad tym, co by zrobić żeby było lepiej dla naszych mieszkańców. To jest kosztem nie tylko jego, ale i rodziny, zdrowia, przyjaciół. Wnioskuję do wysokiej rady o przegłosowanie stawki, która będzie wynosić 7 tys. 400 zł na rękę- mówił Stanisław Sobieraj.

Uwagi co do słów wypowiedzianych przez przewodniczącego miała wprawdzie opozycja, ale uchwałę przegłosowano bez dyskusji. Wysokość zarobków prezydenta uchwalono 16 głosami „za”, 2 „przeciw” i 5 „wstrzymującymi się”.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Huaping

Odpowiedź brzmi ZA DUŻO jak na takie małe miasto. Spytajcie Webera.

lebron

Oficjalnie 7400. Na dodatki zrzucą się pracownicy UM hojnie nagradzani premiami za wykonywanie swoich obowiązków?

~ktos

A ile wynosi dodatek stażowy?Ktoś wie?

~ktos

A ile wynosi dodatek stażowy?Ktoś wie?

~podatnicy

Miejmy nadzieje ze weber zadzwoni do radia i się pozali na cala polske ze prezydent stalowej zarabia za dużo!!!!Do dziela weber dzwon żeby polska wiedziała !!!

manukun

Zasadnicze pytanie brzmi, czy prezydent działa perspektywicznie. Bo można obiecywać zakup placu zabaw, co jest łatwe do wykonania. Można być miłym i robić przyjemne projekty dla wyborców. Tylko czy na tym polega zarządzanie samorządem? O problemach się tylko mówi, a niewiele robi w kierunku ich rozwiązania.

Wielu twierdzi, że wreszcie coś się dzieje. Czy warto żyć ponad stan za pożyczone pieniądze, które będą oddawać przyszłe pokolenia wraz z odsetkami?

~Jan Grzyb

To burmistrz Niska zarobi więcej hahaha

~edziu

Do kabi, heterze ty to co najwyzej mozesz sobie po hejtowac bo do niczego wiecej sie nie nadajesz. A o ''edzia'' sie nie martw bo to gosc z grubej skory i lemingami, ich wypcinami sie nie przejmuje.

~PRAWDA

Ja bym mu dał i 2x więcej tyle zrobił dal miasta a opozycja niech hejtuje, tyle dal miasta "robią"

kabi

~@edziu, wyluzuj bo ci żyłka pęknie

~DO @I co

zarabiam 2,5 w chińskiej firmie i powiem tobie że mogę zarabiać mniej byleby PO i jej satelity nigdy nie były u steru

~@edziu

Znowu ci w Wariatkowie włączyli internet i ciężko będziesz „pracował „ na nim za ile miesięcznie?

~A ty?

A ty emerycie za swoją charówę dostaniesz 7 zł rewaloryzacji i taką wiadomość z uśmiechem przekaże ci minister-żyrafa😛

~edziu

Ile by nie zarabial to bedzie zarabial za malo bo zasluguje na przynajmniej 2 razy wiecej niz dostanie. Smutne to ze wszystko to dzieki PIS bo wprowadzili obnizki zarobkow prezydentow, burmistrzow ,starostow powiatow czy sejmikow wojewodzkich. Ale jak powiedzial PAN PREMIER JAROSLAW KACZYNSKI do polityki nie idzie sie dla pieniedzy.

~I co

I co za taką wypłatę nie miłowałbyś kaczyzmie?

~I co

I co za taką wypłatę nie miłowałbyś kaczyzmie?

~I co

I co za taką wypłatę nie miłowałbyś kaczyzmie?