W stawie znaleziono ciało kobiety

Image

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety, której ciało znaleziono dzisiaj przed południem w stawie w Chwałowicach w gminie Radomyśl nad Sanem.

Dzisiaj przed godz. 11, dyżurny stalowowolskiej komendy został zawiadomiony o znalezieniu ciała kobiety w stawie w miejscowości Chwałowice.

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. W czynnościach uczestniczy również prokurator. Policjanci przeprowadzają szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczają ślady.

Wstępne ustalenia wskazują, że nieżyjąca kobieta to 58-letnia mieszkanka tej miejscowości, której zaginięcie dzisiaj rano zgłosiła rodzina. Trwa ustalanie przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~mieszkanka

Basia była wspaniała kobieta , matka i żoną , dbała o wszystko i o wszystkich... zawsze pomocna i usmiechnieta.
Kondolencje dla rodziny … nie doczekała wnuków , w dniu imienin na które czekali wszyscy , aby złożyć życzenia , pozostawila nieszczęśliwym wypadkiem smutek i łzy ….

~idioci

NIE WYPISUJCIE GŁUPOT O LUDZKICH TRAGEDIACH,,,,,MACIE ROZUM,,, PRZECIEŻ KTOŚ Z ICH RODZINY MOŻE TO CZYTA ,,,,NIECH WAS SZLAG

elvis18

Rutkowski potrzebny tu

~to ja

Ja ja nie utopiłem,a moze i ja?

~mc2

WSPOLCZUCIA DLA RODZINY