W Nisku już świątecznie

Image

Nad niżańskimi ulicami już wiszą świąteczne iluminacje. W Stalowej Woli ozdoby są zainstalowane, ale jeszcze nie działają.

Dopiero początek grudnia. Choć w sklepach już zielono od choinek i pobrzękują bańki, a w ofercie wszystko to, co kojarzy się z Mikołajami i wigilią do świąt jeszcze sporo czasu. W domach drzewka będziemy ubierać tuż przed Bożym Narodzeniem, ale w mieście światełka pojawią się nieco wcześniej.

W wielu gminach świąteczne iluminacje zapalone zostaną 6 grudnia z okazji przybycia świętego Mikołaja. Oczywiście strojność dekoracji będzie zależała od wielkości miasta i budżetu danej gminy.

Świąteczny nastrój mają już mieszkańcy Niska. Tam już stoją choinki ubrane w kolorowe światełka. Wiszą także iluminacje na latarniach i budynkach. Duch Bożego Narodzenia powoli przybywa.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Ludowy

Czy na 6 zdjęciu to przez przypadek nie widać korony orła czy faktycznie ten orzeł z poprzedniej epoki. Ale jajo.

~Sts

Do, cdn,mądrego aż przyjemnie poczytać, cały grudzień powinien przypominać nam o świętach, to jest aż bardzo świąteczny miesiąc, jestem za

~Sts

Do, cdn,mądrego aż przyjemnie poczytać, cały grudzień powinien przypominać nam o świętach, to jest aż bardzo świąteczny miesiąc, jestem za

Junosza

Bogate Miasto. Widzę, że budynek po byłym Areszcie Śledczym pięknie się prezentuje w iluminacji. A co tam teraz jest?????

~Dojna zmiana+

Rzeszów otrzymał podwyżkę za energię elektryczną +69% i 45%za energię do oświetlenia ulic , ciekawe iile stalowa wola otrzymała plus? Dojna zmiana plus działa. Przedsiębiorcy dostają podobne podwyżki wiec za chwilkę w handlu i usługach ceny poszybują do góry.

~Stw

Oj dzieciaczki a gdzie czas oczekiwania na święta? Za dużo dziś macie wszystkiego..!

stalówka2013

Zgadzam się z ice18.

ice18

cdn ma rację. Wolałabym żeby to oświetlenie było przynajmniej dwa tygodnie przed świętami i później zaraz po Święcie Trzech Króli zdjęte. Nie tak jak w zeszłym roku do lutego, gdzie każdy już o świętach zapomina. Teraz zacznie się ten czas przygotowań, planowania, najfajniejszy czas. Później to już po zabawie.

~Polak

Spokojnie ozdoby będą i u nas podobno jakieś nowe mają być

~stw

W Stalowej nie ma kasy nawet na porządne oświetlenie ulic, a na dodatek sprzedano nasze ozdoby świąteczne do Niska żeby nikomu nie przypominały, że Prezydent Szlęzak kupił dużo takich samych, które ozdabiały całe miasto.

~karo

Tradycyjnie, jak co roku jakaś krzywa ta choinka.

cdn

Dzien dobry.Mam nadzieje ze nie popelni pan panie Nadberezny w tym roku tego bledu i nie wlaczy pan swiatecznego oswietlenia w miescie dopiero na same swieta bo mija sie to z celem.Takie swiateczne oswietlenie wlacza sie wlasnie teraz na Mikolajki aby podkreslic czas przedswiateczny a nie w szarowce czekac na swieta.Wylaczyc je pan moze nawet na nastepny dzien po swietach .Jesli pan zechce.To juz jest obojetne.