Serwer dedykowany - najwyższy standard usług hostingowych

Image

Ile razy zdarzyło się, że Twoi klienci uskarżali się, że prowadzony przez Ciebie sklep internetowy nie działa tak jak powinien? Non stop dostrzegasz, że strona wiesza się, nie ładuje się pełna grafika na niej zawarta, a może treści prezentowane są wyłącznie fragmentarycznie? Rozwiązaniem poprawiającym jakość użytkowania witryny zarówno od strony administrującego ją, jak również i korzystającego z niej internauty, jest niewątpliwie serwer dedykowany.

Od renomowanych usługodawców

Rozbieżności w cenach wiążących się z inwestycją w serwer dedykowany a współdzielony, który wybierany jest zdecydowanie najchętniej są ogromne. Niestety, w parze z wysokimi cenami idą jednak świetne parametry i brak limitów, które zaś występują w przypadku ekonomiczniejszego rozwiązania, jakim jest klasyczny serwer współdzielony. Niemniej jednak, wybierając atrakcyjną ofertę od firm renomowanych typu Linuxpl.com, która prosperuje w branży od wielu lat, intensywnie rozszerzając zakres świadczonych usług hostingowych, mamy sto procent pewności, że nie przepłacamy, a wydatkujemy nasz zgromadzony budżet nie na marne. Jakie zatem zalety niesie ze sobą serwer dedykowany?

Maksimum na każdym polu

Na pewno najważniejszym plusem wykorzystania serwera dedykowanego okazuje się brak limitów wiążących się z dostępem do zasobów serwerowych, na co chyba najczęściej uskarżają się klienci wybierający hosting współdzielony. W przypadku opisywanego wariantu serwerowego, wręcz nie ma mowy o wyższym zapotrzebowaniu niż możliwościach, jakie prezentuje posiadana do dyspozycji maszyna. Serwer współdzielony – jak wskazuje na to już samo jego nazewnictwo – dzieli swoje zasoby pomiędzy wielu użytkowników, z kolei dedykowany jest autonomicznym urządzeniem tylko jednego konsumenta. W praktyce, właściciel takiej maszyny ma opcję korzystania z pełnej liczby sprzętowych zasobów, bez wyjątku. Dodatkowo, serwer dedykowany wiąże się z udogodnieniem w postaci dowolnego instalowania oprogramowania, jego konfigurowania, czy modyfikowania wedle uznania, czy preferencji i wymogów.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.