Pożyczkowe aplikacje na telefon

Image

Pożyczanie pieniędzy wyłącznie w punktach stacjonarnych jest już wyłącznie melodią przeszłości. Dziś za standard można uznać oferowanie pożyczek i rozpatrywanie wniosków przez telefon czy stronę internetową. Co ciekawe, wraz z rozwojem usług mobilnych na rynku pojawiły się specjalne aplikacje należące do najnowocześniejszych firm pożyczkowych na rynku.

Największe zalety aplikacji mobilnych

1. Wygoda

Co tu dużo mówić – mobilność jest dziś bardzo pożądana. Smartfony stały się urządzeniami w powszechnym użyciu, a wiele osób do minimum ogranicza korzystanie ze standardowych komputerów czy laptopów. Skoro w telefonach instalujemy tak wiele aplikacji, czemu nie mielibyśmy za ich pomocą brać pożyczek? To trochę jak z porównywaniem ofert. Jeśli ktoś mówi do Ciebie: „sprawdź pożyczki na 60 dni”, po prostu wyszukujesz tej informacji w smartfonie, nie musisz włączać komputerowej przeglądarki.

2. Bezpieczeństwo

Aplikacje mobilne są bezpiecznym rozwiązaniem. Odpowiednio zaprojektowane, nie są narażone na zmasowane ataki hakerów. Eksperci w zakresie produktów finansowych polecają korzystanie z nowoczesnych apek do prowadzenia bankowości online lub właśnie brania pożyczek. Ważne jednak, żeby wyposażać smartfon lub tablet w oprogramowanie antywirusowe i nie dzielić się poufnymi danymi, np. do logowania na koncie.

3. Szybkość

Skoro aplikacji można użyć w dowolnym momencie, formalności związane z braniem pożyczki są ograniczone do minimum. To rozwiązanie najwygodniejsze dla osób, które są stałymi klientami firm i dzięki temu nie muszą co chwilę wprowadzać danych swoich danych, a jedynie kilkoma dotknięciami w ekran zlecają szybki przelew gotówki czy sprawdzają saldo zadłużenia pozostałego do spłaty.

Aplikacje firm pożyczkowych

Mobilność jest trendem wykorzystywanym m.in. w Ferratum Bank. Aplikacja mająca 100 tysięcy pobrań w Google Play nazywa się Ferratum Mobile Bank. Bardzo wygodna i przyjazna nawet początkującym użytkownikom jest apka MoneyMan – Szybkie pożyczki. Swój programik na telefony ma także Vivus.pl. Zależy Ci na czasie? W takim razie sprawdź jeszcze kilka innych apek dostępnych za darmo.[/p]

Pamiętaj, że nie warto wybierać pierwszej lepszej pożyczki. Czasem możesz trafić na bezpłatną chwilówkę dla nowych klientów, ale jest wiele ofert wymagających spłaty obciążonej o odsetki, prowizję i inne opłaty. Zawsze kieruj się bezpieczeństwem i oszczędnością. Na pewno są sposoby, aby zapłacić mniej. Trzeba porównywać, analizować, czytać. Nawet pod presją czasu powinno się myśleć o realnych korzyściach. W aplikacji mobilnej, przez komputer czy stacjonarnie – po pierwsze licz pieniądze.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Hugo

Witam, u mnie nikt nie musi podpisywać żadnej umowy, ufam ludziom, a oni zawsze oddają mi wszystko co do grosza. Jeśli chcesz pożyczyć pieniądze zapraszam do kontaktu: hugo124_(at)_wp.pl.

~Kupson

@oewonga wyjebuj stąd cieciu.

~oewonga

Witam! Karina, zwykle decyzję poznasz w kilka minut od momentu złożenia wniosku. Jeżeli składasz wniosek podczas dni ustawowo wolnych od pracy, decyzję kredytową przekażemy najpóźniej w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00. Zapraszam do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej: www.wonga.pl

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

~karina

Jak długo trzeba czekać na decyzję o przyznaniu pożyczki w wonga?

~oewonga

Witam! Maria, dziękuję za skorzystanie z oferty naszej pożyczki. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
- Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=stalowemiasto.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

~edek

maria SPIERDALAJ.

~maria

Dla mnie najlepsza jest oferta wonga. 10zł kosztów przy pierwszej pożyczce.