Potrącenie rowerzysty na Energetyków
Opublikowano: 8  Listopada  2018

Do potrącenia mężczyzny doszło w czwartek 8 listopada 2018 roku na ulicy Energetyków. Rowerzysta w stanie ciężkim został odtransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło tuż przez godz. 11 na ulicy Energetyków w Stalowej Woli w ciągu drogi krajowej nr 77 relacji Stalowa Wola-Nisko. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia 43-letnia mieszkanka powiatu niżańskiego kierująca samochodem suzuki potrąciła przejeżdżającego przez przejazd dla rowerzystów 69-letniego mieszkańca Stalowej Woli.

Kierujący jednośladem doznał obrażeń i w stanie ciężkim został przewieziony do stalowowolskiego szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przeprowadzone badania wykazały, że kierująca suzuki była trzeźwa. Od kierującego rowerem pobrana została krew do badań.

Droga w kierunku Niska została zablokowana. Policjanci zorganizowali objazd przez ulicę Solidarności. Na miejscu wypadku policjanci przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Wspólnie z policjantami pracował biegły z zakresu ruchu drogowego. Po zakończonych badaniach miejsca wypadku tuż przez godz. 13.30 ruch na drodze krajowej został przywrócony.
 


Komentarze
« 1 2

Strona: 2/2 Wyświetlaj po:

~do ozog_bozen
Bo pewnie już poprawili. Co ty pierwszy raz czytasz artykuł stalowego? Z błędami puszczają tekst i potem poprawiają, jak się im uwagę zwróci.
Dodano: 8  Listopada  2018  13:43:22
~Liljana
do rowerzysta: Nie wiem, co tam ci wiadomo, ale zdaje się niewiele, bo tam jest przejazd dla rowerów. Co najlepsze widać to na zdjęciu.
Dodano: 8  Listopada  2018  13:42:36
przecież jest napisane że jechała wewnętrznym pasem
Dodano: 8  Listopada  2018  13:24:49
~rowerzysta
ewidentnie wina rowerzysty (wjechał pod samochód z wysepki rozdzielającej pasy ruchu a jak powszechnie wiadomo na wysepkach niema ani ścieżek rowerowych ani przejść dla pieszych) włączał się do ruchu i nie ustąpił pierwszeństwa
Dodano: 8  Listopada  2018  13:18:17
pl2
"Rowerzysta doznał wielu urazów głowy, był nieprzytomny."

Kiedy w Polsce wprowadzi się w Polsce obowiązek stosowania kasków?? Przynajmniej w dużych miastach to powinien być obowiązek...
Dodano: 8  Listopada  2018  13:09:50
~123rt
jak zewnetrznym jak widac ze auto stoi na wewnetrzym pasie
Dodano: 8  Listopada  2018  12:59:24
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe