Kolejny pożar w szkieletorze

Image

Pustostan przy ulicy Okulickiego to chyba najczęściej odwiedzany przez strażaków budynek. 2 listopada 2018 roku po raz trzeci w ciągu ostatnich kilkunastu dni potrzebna była interwencja służb.

2 wozy straży pożarnej przyjechały o godz. 17:40 ratować bezdomnych z pustostanu przy Hali Targowej. Na ogół pijane towarzystwo tym razem podpaliło sobie kosz na śmieci. Wiele zamieszania o nic, trochę ognia, sporo dymu. Strażacy szybko ugasili pożar, sprawdzili pomieszczenia. Nie stwierdzili zagrożenia. W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny.

Szkieletor jeszcze we wrześniu miał być rozebrany. Wciąż stoi służąc bezdomnym za melinę.

Materiał videoKomentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Lucia

Ale to bardzo po chrześcijańsku.

~ja 2

Taki prawy i sprawiedliwy mówi, że "szkieletor służy za melinę"?????Bezdomnym??????????A może to ich dom? Jedyny jaki mają?

~Heniek

Szerloków tu widze nie brakuje. Tak napewno Lucek ryzykujac stanowiskiem, nakazał podpalac szkieletora co pare dni zeby ludzie zaczeli popierac temat wyburzenia budynku. Co za brednie. Za duzo seriali ...

~ryszardafera

Według mnie za tymi pozarami stoja pisiory,sami moze nie podpalaja,ale posrednicza .Te pozary miały na celu pokazac ze jest niebezpiecznie.Co było by jak przez to spalił by sie jakis bezdomny?Do pis oklaskiwaczy,czy wiecie ile kosztuje rozbiorka i wywozka gruzu?Jak uczciwi byli by urzednicy to podali by to.

~Polak

Na FB lucka pokazane ostatnie dni tego już są a mówili że się nie da

~Informator

Rzeczywiście odgrodzone już jest czyli bum bum będzie lucek wciśnie guzik i tyle z tego bubla zostanie gratki

~dusty

no cóż zapałcany samopodpalacz grasuje - nie można drogą uczciwą i rzetelną zagospodarować szkieletora to robi się bum sium i sieje zamęt - podpalenia jakieś dziwne historie z menelami pożary - tak to się robi u nas w aparacie partyjnym..towarzysze aktywiści w teren partia wzywa...

~Polak

Herr Donald Tusk dostaje padaki że strachu przed komisją dziwne trochę że osoba która ma tak potężna władze nie wykryła a pozatym śmieszne jest to że Giertych i brejza bronią swoich partyjnych kolegów śmiech na sali niech ktoś im da normalnego adwokata a nie kolegę

sebastal

To juz jego ostatnie dni... teren juz odgrodzili

~mieszkaniec

I to kolejny przykład, zeby to cholerstwo wyburzyć.
I że dobrze prezydent zrobił że się tym zajął

~Maciek

A sprawa jest prosta jak drut, tak prosta że żaden z urzędasów nawet nie jest w stanie, na to wpaść. A mianowicie, wystarczy po prostu, odkupić od właściciela budynek wraz z gruntem, za UCZCIWĄ RYNKOWĄ CENĘ. Prezydent jako "prawy i sprawiedliwy" nie powinien nawet brać innej opcji pod uwagę.

xlman

Kurde felek, jaki dziwny (aczkolwiek tragiczny) zbieg okoliczności, zadeklarowano ze w końcu to zrownają z ziemią... i jakieś podpalenia nagle... ba mało tego, bezdomni sami sie podpalają.

~blokobok

Lucek nas oszukał,w sprawie daty wyburzenia,takie male kłamstewko dla naiwnych.No i co szkieletor dalej stoi i smieje sie z małego Lucka.Najpierw zapłac wlascicielowi a potem mozesz robic co chcesz z budynkiem.

alcia

Jak jeden menel drugiego wypchnie przez niby okno i dojdzie do tragedi wtedy ciekawe kto za to odpowie??? Powinni znaleźć własciciela i nakazać zrobić z tym porzadek dokońcyć ogrodzić itp,ajak sie nie dostasuje to rozdebrać i po sprawie!!!!!

~siwy

szkoda ze nie wybuchła ta butla gazowa, obróciłaby budynek w gruz i po kłopocie.

~ziuta

szkieletor to w Krakowie. tutaj to co najwyżej straszydło...

~podatnicy

Ja bym tam zrobil rekinarium i wejście tylko dla pisiorow !!!

~kiełek66

Chyba luckowe ludzie probuja to podpalic,ale to budynek z betonu,wiec nie zawali sie.Jak byłby z drewna to juz pewnie byłby rozebrany ,bo sam zawalił by sie.Lucek ma problem bo musi zapłacic włascicielowi,a kasa jest pusta.Jedyne wyjscie to podpalenie i niech sam zawali sie.

Nindzuu

rozalka to własciciel powinien to zabic ta blachą a nie policja, nie ma czegos takiego jak kary za wejscie na teren prywatny dodatkowo jesli jest on nie oznaczony i niezabezpieczony..umiech skad ktos ma wiedziec ze nie wolno tam wchodzic

~jasio

PRZEROBIC TO NA AKŁAPARK + delfondarium bo woda raczej je niepalna

rozalka

Moim zdaniem to celowe podpalenia żeby ich wykurzyć!! a policja się cacka zabić blachą i za wejście do środka nałożyć wysokie kary a jak nie ma za co spłacić to do robót... ale lepiej czekać... aż dojdzie do tragedii...

~Polak

Dzisiaj coś ci robotnicy mierzyli wyliczali w tym szkieletorze więc może się nie długo na zawsze z nim porzeganamy

~buhahaaa

zamiast na poligonie wojskowym to tu na miejscu niech wojsko zrobi sobie szkolenie...."użycie miotaczy ognia w terenie zabudowanym" a po tym tylko rozbiórka i po kłopocie.

~wojtek

Za to ze bezdomni zrobili sobie ostatnio zabawe z tymi podpaleniami powinni byc ukarani.Jak maja pieniadze na wodke to niech placa za straz pozarna .A jak nie to do robot publicznych.Sa to osoby w sile wieku.

~oburzona

No co za ludzie w tej Stalowej. Wszystkim przeszkadzał ten budynek, ale jak teraz coś się w nim dzieje, coś, co być może pomoże go zlikwidować, to już pretensje, bo to ktoś specjalnie wywołuje pożary, bo ktoś bezdomnych przekupuje. Może to sam prezydent podpala, co?!
A nawet jeśli by te pożary nie były przypadkowe, to CO Z TEGO? Ten budynek już dawno powinien zniknąć z miasta, co tak się go nagle wam szkoda zrobiło?

Andrzej_2.0

Chyba tylko skrajnie naiwni lub funkcjonariusze partyjni wierzą w przypadkowe pożary w tym budynku. Tak jak napisał Wyborca, zaraz będzie sprawa w sądzie o wyburzenie tego budynku z powodu zagrożenia które sprawia. Jako główny powód będą podane częste pożary. Kolesie Lucjusza brzydko się bawią. Oby nikt nie zginął.

~Kreska nad ź

Bezdomni mówią że jakiś koleś im wódę stawia za to żeby podpalali śmieci tam.

~fix

Dziwne te pozary tyle lat nic tam nie było a teraz tydzień w tydzień pozar trzeba przegladnac monitoring kto to podpala bo to bardzo naciągane jest bo ostatnio prezydent nagonke robi medialna na ten budynek !!!Ciezko to ugryźć normalnie to można sposobem hahah!!

~unitytrof22

Moze to luckowe placa za te pozary,zeby to wszystko zawaliło sie.To nie przypadek ze ciagle cos sie pali.

~qwerty

Dziwię się wszystkim służbą w mieście odpowiedzialnych za porządek ,oraz niemoc Urzędu Miasta ?.
A jeśli ten budynek nie należy jeszcze do miasta, to bym obciążył finansowo właściciela ,za każdorazową interwencję wszystkich służb zaangażowanych. Za niedopilnowanie podstawowych obowiązków wynikających z obowiązku zabezpieczenia swojej posesji