Wyklikajmy turnus dla chorego chłopca

Image

Tygodniowy turnus rehabilitacyjno - wypoczynkowy poza sezonem (z wyłączeniem okresu ferii) dla dziecka z opiekunem lub dla osoby dorosłej. Wystarczy kliknięcie, a się uda! Pomagamy!

Filipek jest chłopcem chorym, ale to nie znaczy, że smutnym, czy innym niż jego rówieśnicy. Cierpi na Chorobę Perthesa i potrzebuje rehabilitacji, by lepiej móc funkcjonować w świeci. Nasi czytelnicy niejednokrotnie pokazali, że lubią walczyć. Tutaj nie trzeba wpłacać pieniędzy, wystarczy kliknięcie. Do dzieła zatem! Wyklikajmy turnus dla Filipka. Co trzeba zrobić?

Wystarczy wejść tu: facebook - like dla Filipka

Mama Filipka Magdalena Sutyła udostępniła zdjęcie synka Filipka. Kto da like chłopcu?


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
elvis18

Lepeij jak byscie wzieli sie xza.robote bo kase chce kazdy a robic to nie ma komu aby zbieracie h..uj wie na co a robic to nie ma komu za komuny by tak nie bylo komuno wroc Walesa Walesa

~Jaga

Nie moge wysłać pokazuje ze za duzo znakow.Wejdz na stronke konkursu Polanika lub na fb Anna Prucnal (to mama Liliany) jest tam udostępniony link do konkursu aby lajkowac pod zdjeciem.Padowaloby tez naglosnic na SM aby pomoc dziewczynce.

~Do Jaga

O Filipie jest głośno od dawna, możesz podać link do strony?

~Do Jaga

O Filipie jest głośno od dawna, możesz podać link do strony?

~Jaga

Jest tez dziewczynka ze Stowej Woli Lilianka Prucnal ktora walczy o taki turnus.Klikajmy i dla niej co to za wyroznianie dzieci przez Stalowe miasto