Jakich dokumentów możesz potrzebować biorąc pożyczkę online?

Image

Potrzebujesz dodatkowej gotówki i zastanawiasz się jaką pożyczkę wybrać? Rozważasz zaciągnięcie chwilówki lub pożyczki online? Nie ma w tym nic dziwnego.

To jedno z najwygodniejszych rozwiązań dla osób poszukujących dodatkowych pieniędzy. Warto jednak mieć świadomość, że choć pożyczki online to minimum formalności - mimo to są dokumenty, które mogą się przydać w procesie ich przyznawania. Jakie? Przekonajmy się.

Dowód osobisty

Podstawowym dokumentem, który przydaje się podczas zaciągania pożyczki online jest oczywiście dowód osobisty. Informacje jakie się na nim znajdują (a więc PESEL oraz numer i seria dowodu) są bowiem niezbędne w trakcie składania wniosku o pożyczkę. Co ważne, informacje te powinieneś samodzielnie wpisywać w formularzu. Jeśli pożyczkodawca prosi cię o przesłanie skanu dowodu - lepiej bądź czujny. To naprawdę nie jest bowiem konieczne. Warto więc nie udostępniać kopii swojego dowodu osobistego - tym bardziej, że na rynku działa obecnie wiele uczciwych firm, które nie wymagają tego od swoich klientów.

Numer konta i dane do logowania

Jak wiesz, zaciągnięcie pożyczki online jest wygodne i może odbywać się bez wychodzenia z domu. Dzieje się tak dlatego, nie tylko dlatego, że umowę zawieramy przez sieć, ale również z powodu szybkiego przelewu środków na konto. Aby jednak był on możliwy musisz zadbać o to, by podać numer konta we wniosku pożyczkowym a potem go potwierdzić. W jaki sposób? Za pomocą szybkiego, niewielkiego przelewu (często jest to nawet jeden grosz). Dzięki temu pożyczkodawca ma pewność, że podane konto naprawdę należy do ciebie.

Potwierdzenie dochodu

Pożyczki online przyznawane są osobom, które posiadają stały dochód. Nie musi on pochodzić z pracy na etat, niemniej dokument potwierdzający, że osiągasz dochody z pewnością przyspieszy proces przyznania pożyczki. Może być to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub też deklaracja osoby samozatrudnionej. Jeśli nie chcesz przekładać takich dokumentów firmie pożyczkowej nie martw się. Bardzo często wnioski wymagają jedynie złożenia informacji o tym ile i z jakiego tytułu zarabiasz.

Co w przypadku emerytur i świadczeń socjalnych?

Co ważne, z pożyczek online mogą korzystać nie tylko osoby pracujące, ale również emeryci, renciści a nawet osoby pobierające świadczenia socjalne. Jeśli jesteś jedną z tych osób swój wniosek o pożyczkę online powinieneś opatrzyć stosownym dokumentem, który przyznaje ci dane świadczenie oraz informuje o jego wysokości. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat sporo przydatnych informacji na temat pożyczek online znajdziesz tutaj.

[t]Coraz częściej wystarczy wyciąg z konta Firmy pożyczkowe robią obecnie wszystko, by jak najbardziej ułatwić swoim klientom możliwość wzięcia pożyczki, której potrzebują. Dlatego też coraz częściej możemy natknąć się na oferty firm, które nie wymagają od nas przedstawienia żadnych dokumentów dotyczących dochodów. Wystarcza im bowiem wyciąg z konta, który jest doskonałym rozwiązaniem w czasie sprawdzania zdolności kredytowej. Pokazuje bowiem nie tylko jakiej wysokości dochody otrzymujemy, ale również jakie są nasze wydatki. [/p]Artykuł sponsorowany

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Hugo

Witam, u mnie nikt nie musi podpisywać żadnej umowy, ufam ludziom, a oni zawsze oddają mi wszystko co do grosza. Jeśli chcesz pożyczyć pieniądze zapraszam do kontaktu: hugo124_(at)_wp.pl.

~Zi0mek

@oewonga vel Tomasz ekspert
Wykurwiaj stąd cfelu powiedziałem.

~oewonga

Witam! Cesia, zgodnie z prawem musisz podpisać umowę. W Wonga.com umożliwiamy zdalne podpisanie umowy – wystarczy, że wyrazisz zgodę, aby pełnomocnik podpisał umowę w Twoim imieniu. Taką zgodę możesz wyrazić zaznaczając odpowiednie pole podczas wypełniania wniosku. Ten proces jest w 100% bezpieczny: pełnomocnik otrzymuje od Ciebie pełnomocnictwo do podpisania tylko jednej i ściśle określonej przez Ciebie umowy.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

~cesia

Czy muszę podpisywać umowę o pożyczkę w wonga?

~oewonga

Witam! Angela, dziękuję za skorzystanie z oferty naszej pożyczki. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
- Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=stalowemiasto.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

~angela

W wonga wystarczy mi dowód i numer konta. Ostatnio pożyczałam u nich 600zł. Na spłatę mam 2 miesiące, a koszt pożyczki to tylko 10zł.