Wypadek w Zaleszanach
Opublikowano: 29  Października  2018

W sobotę stalowowolscy policjanci pracowali w Zaleszanach na miejscu wypadku drogowego w którym jedna osoba została ranna. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Kierujące pojazdami kobiety były trzeźwe.

Do wypadku doszło po godz. 9.30 na drodze krajowej nr 77 relacji Stalowa Wola-Sandomierz. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 29-letnia mieszkanka powiatu stalowowolskiego kierująca samochodem marki BMW z nieustalonej przyczyny zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z samochodem hyundai, którym jechała 49-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego.

W wyniku zderzenia aut obrażeń doznała 59-letnia pasażerka hyundai, kobieta trafiła do stalowowolskiego szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i kierowali ruchem, który odbywał się wahadłowo. Badania wykazały, że kierujące samochodami kobiety były trzeźwe.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi stalowowolska Policja.

KPP

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe