Porzucił suczkę ze szczeniakami na przystanku i uciekł

Image

Niżańscy policjanci ustalili sprawcę porzucenia suczki i jej siedmiu szczeniaków, które miało miejsce w połowie września. Niżanin wywiózł je i pozostawił na przystanku w Nowosielcu, bo w domu było za dużo psów. Sprawca przyznał się do czynu i dobrowolnie poddał karze.

W połowie września uwagę mieszkańca Nowosielca zwróciło ciągłe szczekanie psa. Kiedy wyjrzał przez okno, na przystanku zauważył psa, a obok chodzące po trawie szczeniaki. Pies szczekał na przechodniów i nie dał się do siebie zbliżyć. Świadek zadzwonił na policję.

Na miejsce został wezwany weterynarz. Okazało się, że to porzucona suczka i jej siedem szczeniąt. Weterynarz zaopiekował się zwierzętami.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy porzucenia. Pies na obroży miał znaczek z numerem szczepienia, więc zaczęli od ustalenia gabinetu weterynaryjnego. Lekarz podał, kto zgłosił się na szczepienie z suczką.

W trakcie przesłuchań osób mogących posiadać informacje na temat porzucenia czworonogów, funkcjonariusze ustalili mężczyznę odpowiedzialnego za wywiezienie psów z domu. Okazał się nim być syn właścicielki. Stwierdził, że w domu jest za dużo psów. Wieczorem wywiózł suczkę ze szczeniakami do Nowosielca i pozostawił je w kartonowym pudle na przystanku.

Mieszkaniec Niska w trakcie przesłuchania przyznał się i dobrowolnie poddał karze.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~wcvc

do Onn : po co ? co mu zrobisz ?!?! ochrzanisz ? jak klient jakiś większy to cię jeszcze w kakao zapnie i tyle nachojraczysz...

~Onn

Dajcie namiary tego scierwa!.Proszę

~Mama i tata

Biedne pieski . Elvis18 chyba juz nic nie musze piesac wiecej moi poprzednicy ujeli to doslownie

~gigi

ten przynajmniej jako tako się zachował i nie wyrzucił do lasu czy utopił. ale mógł poszukać chętnych do adopcji.

~Finetta

Mnie szkoda i porzuconego człowieka i zwierzaka.

~Werka

Elvis Ciebie wrzucić do stanu ale najpierw tortury, człowiek który nie szanuje zwierząt jest zwykłą s kur...ą.

~jasio

a jak bezdomni sa porzuceni i glodni i nawet nie szczekaja to nikt nie prowadzi śledztwa nawet ormo ani somsoady za okna

halszka219

do: oj-tam
Nie bądź wulgarny. Żadne życie nie jest 'gównem" jak ty to nazywasz. Przez takich jak ty z takim podejściem jest tak jak jest.

~oj tam

I znow robienie z gówna problemu.
Niedlugo wyczytamy ze komuś wyskoczył pryszcz na d...

madras

~sql są schroniska (np. Psia Przystań), można oddać ludziom przez ogłoszenia, facebooka itp.

~omg

do ELVIS18 cepie chcial bym zobaczyc jak ciebie topia zdebie.... szkoda ze nie wiem kim jestes bo bym ci nakopal do dupy . tacy ludzie jak ty powinni dostawac po ryju za kazdym razem jak pisze takie brednie. co ci pies winny ze bys utopi.... mocny jestes bo szczeniak sie nie postawi postaw sie do kogos kto sie potrafi bronic id***o

halszka219

A może lepiej byłoby wysterylizować suczkę zawczasu??? Nikt o tym nie pomyślał

~sql

Wieszacie psy na tym człowieku. Gofer, Kuba napiszcie co wy byście zrobili będąc w podobnej sytuacji ?

~kuba

Elvis, szkoda, że twoi rodzice nie doszli do takiego samego wniosku jak ty. Sądzę ,ze gdyby wiedzieli jaka gni(d)a z ciebie wyrośnie, użyźnili by twoim ścierwem dno Sanu.

~eL Golfer

Wiem że rodo i że dane osobowe ale tacy sprawcy powinni być z imienia i nazwiska. Szybko by nabrali szacunku.