Pożar w szkieletorze

Image

We wtorek około 20:15 na osiedle centralne wezwano straż pożarną. W pustostanie przy hali targowej zauważono pożar.

Do zdarzenia doszło 23 października 2018 roku. W budynku z cegły, zwanym szkieletorem, wybuchł pożar. Obiekt zamieszkują bezdomni. Mężczyźni śpią tam, załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne, przebywają tam w zasadzie całą dobę. Budynek miał być już dawno rozebrany, wciąż jednak stoi stwarzając zagrożenie. Nie pierwszy raz doszło w nim do pożaru wznieconego przez bezdomnych. Mężczyźni byli pijany.

Na miejsce przyjechały dwa wozy straży pożarnej i policja. Jak się okazało paliły się śmieci leżące w miejscu, gdzie powinny znajdować się drzwi wejściowe. Na zewnątrz padał deszcz, dlatego też mokre szmaty i papiery tliły się generując duże ilości dymu. Pożar ugaszono w kilka minut. Strażacy sprawdzili cały budynek i odjechali. Bezdomni wdali się w pyskówkę z policją. Wyrzuceni z budynku na pewno do niego powrócą jeszcze dziś. Będą w nim mieszkać póki nie zostanie w końcu rozebrany.Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~planawaryjny

Jak sa tam bezdomni to moga w razie wyburzenia im tego siedliska przeniesc sie do domu rodziców Lucka.A co to bedzie sprawiedliwe wyjscie i beda tam sobie mieszkali ,moze ich Lucek odwiedzi.Chciałbym zobaczyc mine Lucka co on zrobił by w tym wypadku,pewnie zaraz zadzwoniłby po pomoc psiarnie.

~Polak

Ciekaw jestem czy dojdzie to użycia siły w tym szkieletorze ale jak będą ci bezdomni uparci to nie obejdzie się bez interwencji policji

~chomik3

Bezdomni chyba nie dadza tego luksusu zniszczyc.Butelki z benzyna juz gotowe,jak wjedzie cokolwiek to bedzie miało goraco.Nie zazdroszcze jak taki jeden wjedzie tam zeby rozbuerac.Lucek zniszcz dom swoich rodzicow jak juz musisz cos zrobic.

~Polak

Według nieoficjalnych informacji chodzi o bezdomnych mają konkretny termin do kiedy mają opuścić miejsce decyzja jest podobno na biurku prezydenta i podpis oznacza natychmiastowa rozbiórkę

~kawki2

Lucek łapy precz od szkieletora,tam maja swoj dom bezdomni .Jak go zburza to bidaki pozamarzaja w zime.Tez tak mysle ze pisiory sami maczaja palce w tych podpaleniach ,chca zeby sie sam zawalił.

elha12

Totalni nadal ujadają, a pan Prezydent Nadbereżny ma się całkiem dobrze z 73% poparciem tych, którzy widzą i doceniają to, co już zrobił dla naszego miasta i jego mieszkanców, i co planuje w najbliższym czasie czynić. Brawo Panie Prezydencie! Oby tak dalej!

~to ja

CYTAT (wrsowec)
to nie był żaden pożar tylko podobno Luckowe podpaliły żeby było na meneli że....

Uważam podobnie. Ze specustawą jak do tej pory nie wyszło to trzeba zrobić wszystko aby stwierdzić, że budynek stwarza zagrożenie i niebezpieczeństwo. Drugi "pożar" w krótkim okresie czasu. Nadbereżny przecież chwalił się przed wyborami w artykule "Po długiej walce szkieletor przestanie straszyć " z dnia 8 Października 2018, że
CYTAT
W ciągu kilku dni do urzędu miasta ma trafić decyzja wydana przez wojewodę w trybie specustawy drogowej. Budynek miał być rozebrany już we wrześniu, ale wszystko się przeciągnęło.

czyżby coś poszlo nie tak?
CYTAT ( Nadbereżny)
W ramach specustawy drogowej złożyliśmy pełną i skuteczną dokumentację. Spodziewam się, że w tym tygodniu powinna przyjść prawomocna decyzja dająca nam pozwolenie na budowę i również rozbiórkę nie tylko tego "straszydła", ale również innych obiektów np. toalety

Coś sprawa przycichła po wyborach, może to była tylko kiełbasa wyborcza i teraz próbuje innymi metodami,,,,

~wrsowec

to nie był żaden pożar tylko podobno Luckowe podpaliły żeby było na meneli że tam libacje są i zrobić szklieletorowi koło pióra - a prawda jest taka że nikomu on nie przeszkadza ma właściciela i na poddaszu gniazdują kawki i inne ptaki maja tam stanowiska lęgowe - więc -m lucek łapy precz od szkieletora !!

~dipik

Co do czajnika elektrycznego to co za problem podpiac przewod i miec sobie prad.Moze jednym z bezrobotnych byl elektryk,wiec nie ma sie co dziwic.Moze i telewizor tam był,kto to wie.Mozna w tym szkieletorze otworzyc schronisko,ale tez trzeba pewnie zaplacic wlascicielowi za ten budynek.

wopin

To ze czajnik maja nie znaczy ze go używają...

~Flumark

Przecudowne, przebajeczne miejsce. Najlepsze miejsce w Polsce.

~Aaa

Na zdjęciu widnieje czajnik elektryczny. Skąd tam mają prąd??

~Pksik

PSP świętowało wybory umiech

Frodko

~omrogd

dzisiaj wariaci od nadbereżnego rżnęli sosny koło hali wyrżnięto chyba ze 4 dorodne 50 letnie drzewa więc może to robole po szychcie urządzili sobie ognicho przy wódzie ??

😱😱😱szok 4 dorodne sosny to skandal zważywszy na to że malo lasów dookoła 🤪🤪🤪

~siwy

bierzemy kredyt by go zburzyć? chore

~Polak

Sąsiad miasto zaplacilo już podobno tylko czekają na pozwolenie na wyburzenie więc zostanie wyburzony

~sasiad 79

ZBURZENIE SZKIELETORA to zart wyborczy lUCKA,Budynek nie zostanie wyburzony bo wlasciciel chce ogromna sume a miasto nie ma az tyle kasy,trzeba kredyt bedzie brac.

~siwy

dobrze że burzą ten dom. szkoda miejsca. wogóle nie czaje kto keidyś iał plany na niejsce? wytłumaczcie mi

~omrogd

dzisiaj wariaci od nadbereżnego rżnęli sosny koło hali wyrżnięto chyba ze 4 dorodne 50 letnie drzewa więc może to robole po szychcie urządzili sobie ognicho przy wódzie ??

~siwy

o jeny bezdomni musza gdzies mieszkac jesli nie chca brata alberta bo sa pod wpływem %. a ze jaraja swoj dom to co poradzimy

~Dres

Wysadzic to dziwadło jedna laska dynamitu jak najszybciej nie zawracać uwagi na tych pijaczyn lucek no kto jak nie ty ma to zrobić