Paweł Gardy ponownie wójtem Zaleszan

Image

38- letni Paweł Gardy został ponownie wybrany przez mieszkańców wójtem Gminy Zaleszany.

Paweł Gardy ponownie startował w wyborach na wójta z list Prawa i Sprawiedliwości. Oprócz niego nikt nie zdecydował się na kandydować na szefa gminy, dlatego też wygraną w zasadzie miał w kieszeni. Spośród 8852 osób uprawnionych do wyborów poszło 4045. Na Gardego zagłosowało 3552 mieszkańców, przeciw było 493.

4 lata temu Paweł Gardy uzyskał w I turze wyborów najwięcej głosów. Poparło go wówczas 1880 (42,16%) mieszkańców gminy Zaleszany, w II turze wygrał 2164 głosami. Również i tym razem zdołał uzyskać mocne poparcie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~morita

Władza imponuje tylko małym ludziom!

~nikimi

Na jednym z portali jest sporo różnych głosów na temat wójta Gardego. Większość to pozytywne laurki wystawione przez autorów. Sam wójt zareklamował siebie na nowej ulotce napisem "Dotrzymuję słowa". Każdy do kogo trafiła nowa ulotka zdążył już zapomnieć o treści tej z przed czterech lat w której zawarta była treść, cyt. "Podstawowe kierunki działań.
- Budowa sieci kanalizacyjnej w pozostałych miejscowościach gminy. Jej realizacja będzie priorytetem , bo w mijającej kadencji była przez władze zaniechana...."Tyle było deklaracji przed czterema laty a ile zostało wykonane tej "sieci" przez minioną kadencję? Na to pytanie powinni odpowiedzieć sami zainteresowani siecią kanalizacyjną. W każdym razie pan wójt mija się z prawdą ale wcale mu to nie przeszkadza napisać kolejny slogan o "Dotrzymaniu słowa".

~WHO

teoretycznie przegrał, powinna być druga tura a praktycznie komisarz lub ponowne wybory

~123

4045 : 8852 = 0,45695887934

~luiza

A jak z głosowaniem na radnych w tej miejscowośći to nic nikt nie wie i nic nikt nie pisze