Tylko 125 tys. zł, a będzie żył pełnią życia. 7- letni Kubuś czeka na naszą pomoc!

Image

On już wygrał w życiu, bo ma wspaniałych rodziców, którzy od jego narodzin walczą o to, by dogonił rówieśników. Kuba ciężko pracuje i są tego efekty, ale by mógł wreszcie mówić, trzeba operacji.

Problemem nie są tu trudności medyczne, bo te można pokonać. Problemem są pieniądze, które trzeba wpłacić na trudną operację aż a Bangkoku. I jak to bywa w Polsce, NFZ nie zapłaci tego rachunku. My możemy to zrobić wspólnie.

Kim jest 7- letni Kuba?

To dzielny, młody człowiek, zawsze uśmiechnięty, pełen energii, gotowy na walkę wojownik. Kim są jego rodzice? To ludzie zdeterminowani, młodzi i pełni nadziei. Chcą, jak to najlepsi rodzice na świecie, dać swojemu 7- letniemu szczęściu wszystko co najlepsze. W tym nie różnią się od innych, wspaniałych rodziców. My za to możemy im pomóc, by ich syn dołączył do grona mówiących dzieciaków i mógł rozwijać się tak, jak powinien. Wystarczą niewielkie kwoty, bo przecież kropla drąży skałę, a ze złotówek urośnie cała, zdawać by się mogło, kosmiczna kwota.

Swoje życie rozpoczął od ciężkiej walki, urodził w zamartwicy, zakażony wodami płodowymi, otrzymał 2 punkty w skali Apgar. Musiał zostać restytuowany, najprawdopodobniej dostał niedotlenienia mózgu. Po urodzeniu, zamiast wrócić z nami do domu, trafił na miesiąc do Szpitala w Rzeszowie. Tam otrzymał diagnozę: brak Ciała Modzelowatego i Zespół Dandy-Walkera. Kuba nie mówi, a przecież jak bardzo chce się w tym wieku wyrażać słownie swoje poglądy, opowiedzieć co się widziało, o coś poprosić, pokrzyczeć, a nawet pokłócić się ze swoimi kolegami i po prostu mówić, mówić i mówić, wie każdy rodzic!

Mamy ogromną nadzieję, że dzięki przeszczepowi komórek macierzystych Kuba w końcu zacznie mówić!!! Jest to dla niego ogromna szansa, której nie możemy zmarnować. Niestety koszt terapii przerasta nasze możliwości finansowe. Dlatego prosimy Was, pomóżcie nam zebrać tę ogromną kwotę. Wierzymy, że Kubuś własnymi słowami Wam wszystkim, za to podziękuje.- mówią jego rodzice.

Zbiórka pieniędzy odbywa się za pośrednictwem SiePomaga

Materiał video


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~A dam

Wysłałem sms z wsparciem.

kabi

mazda, wyborca, a wy po ile wpłaciliście temu dzieciakowi?

~mazda 6

Oświetlenie i monitoring błoni nad Sanem to koszt 11,8 mln.,a tu potrzeba parę groszy ,może się znajdą ,,,

~......?

Kubuś jeszcze nie głosuje to po ciula! Kur.a mać.

mila1952piaski2

Wyborca - pan prezydent myśli o swojej d..pie. Z państwowej kasy zadluzonej na ponad 200 mln "wysupłał" 4 mln 300 tys na nagrody dla swoich, aby na niego głosowali. Skad zatem wezmie 125 tys dla Kubusia?

~wyborca

Zamiast zapraszać polityków z Warszawy i finansować ich przyjazd ,prezydent powinien zapłacić za ten wyjazd Kubusia i niech biedaczek cieszy się jak jego rówieśnicy z życia , bo to nie on winny swojej choroby .Kubuś jestem z Tobą,bo myślę a nawet jestem pewny że komuś serce musi zmięknąć ,,,

sp7kpk

To jest tylko 125 tys zł. To jest bardzo przykre, że mieszkańcy muszą zrzucać się po pare złotych, że tak bardzo chcemy pomóc Kubusiowi. Gdzie jest teraz magistrat, prezydent? Czy 125 tys zł to jest taka wielka kwota przy wszystkich wydatkach Prezydenta? Nadmienię, że 116 tys zł kosztowały obrazki przedstawiajace Park Jordanowski, sama wizualizacja bez projektu. Czy przed wyborami obecny prezydent nie mógłby wykonać takiego gestu dla Kubusia? Zamiast tych wszystkich kosztów wizualizacji, namiotów, baloników itp. Z tego miejsca APELUJĘ do prezydenta Nadbereżnego: To tylko ponad 100 tys zl, nieodczuwalne dla budzetu miasta, a jakże cenne i ratujące życie uroczego Kubusia !!!

It'sMe

powodzenia Kubuś

~wzruszona

Jesteśmy z tobą malutki
uda ci się

~wiechu

Walcz wojowniku.jestem z Tobą.