Atak terrorysty w Kolonii. Świadkiem zdarzenia nasza czytelniczka

Image

O ataku terrorystycznym w Kolonii głośno dziś we wszystkich mediach. Świadkiem wydarzeń w Kolonii była nasza czytelniczka, która z miejsca zdarzenia przysłała nam zdjęcia.

Do ataku doszło na dworcu kolejowym w Kolonii, tuż obok słynnej katedry. Nasza czytelniczka słyszała pojedynczy strzał, później na dworcu zrobił się ruch, ludzie wpadli w panikę. Ją z terenu kolejowego wyprowadzili na szczęście antyterroryści. Większość przebywających na miejscu podróżnych i zwiedzających nie miało pojęcia co się dzieje.

Wiadomo już, że jakiś mężczyzna najpierw wpadł do restauracji, wrzucił koktajl Mołotowa. Po wybuchu zapaliło się ubranie na czternastolatce. Później napastnik wyszedł z pomieszczenia i wszedł do apteki. Tam wziął zakładniczkę. Przez dwie godziny przetrzymywał ją. Policja dokonała szturmu, obezwładniła porywacza i uwolniła młodą kobietę. W wyniku zdarzeń napastnik został ciężko ranny. Policjant postrzelił go w brzuch. Jak podały niemieckie służby, był reanimowany. Kobieta odniosła tylko lekkie obrażenia. Mężczyzna został operowany. Jest w stanie stabilnym.

Dziennie na dworcu w Kolonii zatrzymuje się około 1300 pociągów. Podróżuje nimi około 280 tys. pasażerów.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~John

A w VIWO co było? A wizyta traktorem w Tesco? Jak porównać wielkość stalówki i koloni to u nich zdecydowanie bezpieczniej.

art2deco

W poniedziałek w mieście Kolonia, azylant z Syrii, który okazał się być 55-letnim terrorystą z Syrii, rzucił koktajlem Mołotowa w mały bar z jedzeniem, po czym uciekł w kierunku apteki dworcowej, gdzie wziął sobie zakładniczkę.

Poparcie dla SPD spada proporcjonalnie do spadku socjalu pozostawionego dla Niemców niemieckich.

~Kreska nad ź

Mnie interesuje bo tu mieszkam.

elvis18

Ku...rwa co nas interesuje jakas kolonia ?? W tym stalowym miescie to chyba jakies imbecyle pracują

vielitz

~olo - popłynąłeś teraz mocno umiech Widzę, że jesteś stały bywalec w Europie (pewnie palcem po mapie w gabinecie prezydentaumiech). Aż strach, że ktoś może mieć tak upośledzone postrzeganie świata, pisze takie bzdury i jeszcze w to wierzy - ale jak już wiele razy Ci pisałem, mam nadzieję, że to tylko taki mega trolling z twojej strony.

~spica

e tam, u nas to na bogato - traktorem w galerię.

~olo

Do vielitz, widze ze nigdy w zyciu po za POLSKA nie byles bo piszesz brednie. Co ty myslisz ze ten socjal dostali do konca zycia to ylko na zagospodarowanie i zeby sie uczyli jezyka niemieckiego. Jesli do 2 lat nie wezma sie z robote beda deportowani do AFRYKI, widze ze nie znasz mentalnosci NIEMCA. Owszem podadza ci reke na dzien dobry ale ten dobry dzien sie szybko konczy. A swoja droga kiedy skonczy sie socjal to ci afrykanie sami wyjada z NIEMIEC. Do hejtera max, lemingu nie obrazaj wspanialego klubu sportowego STALOWKI bo to duma naszego miasta [po za tym jestes analfabeta bo nie wiesz jak sie pisze STALOWKA].

~:)))))))))))

Dodam jeszcze, że w mniejszym niemieckim mieście niż Kolonia (1 mln mieszkańców) jakim jest Franfurt nad Menem (trochę ponad 700 tys. mieszkańców, CZYLI JAK KRAKÓW, który ma jak Warszawa Centrlna 40 tys. pasażerów kolei) dziennie jest ok.350 tys. pasażerów kolei na dworcu głównym.

W Monachium też ok. 350 tys.

A Warszawie Centralnej większej niż Monachium, Kolonia i ponad 700 tys. Franfurt nad Menem jest ok. 40 tys dziennnie.

Oto stan zapaści kolei w Polsce i kult własnego auta, które też Niemcy kochają, ale kolej rozwijają jak SZALENI...tak się zwijało kolej w III RP.

~allo

Skrobcie (aborcja) sie dalej to będzie jechał ale pociąg widmo.

~:)))))))))))

DLA PORÓWNANIA:

W Warszawie Centralnej jest około 40 tys. pasażerów kolei dziennie...czyli o 240 tys. mniej niż w mniejszej KOLONII....porażka...

~:)))))))))))

W mieście 1 milionowym jakim jest Kolonia:

CYTAT
Dziennie na dworcu w Kolonii zatrzymuje się około 1300 pociągów. Podróżuje nimi około 280 tys. pasażerów.


Kiedy w Polsce tak będzie?

~Max

Nie p.erdol wielic, jak powstanie stadion to się uchodźcy zleca jak muchy do g.wna żeby oglądać trzecioligowa stalufke 😂

vielitz

~olo - chcesz powiedzieć, że PO załatwi nam tak wysoki socjal jak w DE i w ogóle taki poziom życia jak tam? No bo czym innym zachęci kolorowych do przybywania do PL? Przecież granice otwarte więc jakby chcieli u nas robić ataki to co ich powstrzymuje, PISumiech? Głupiś...

~olo

Glosujcie na pelo a bedziecie takie ataki mieli w POLSCE codziennie.

~mario

masakra. oby u nas tego nie było

koliii

Ale atak. Żadnego porównania do naszego VIVO. U nas antyterrorystów nie trzeba było tylko budowlańcy i ludzie. Zawsze wiedziałem że Polacy są wszechstronnie uzdolnieni.

~umbele

Lokalny portal a informacje jak na onecie xD dajcie znac co tam w ugandzie sie dzieje i ktore ulice w maroko remontuja

~Kajdan

Ten kaczynski to wielki czlowiek. My juz pewnikiem wzieny niemcowi ich miasto skoro tu takie niusy sie pojawiajo.

~Hupakop

Jupi łał! Ale fajnie. smiech2

art2deco

Internet nie wie, to niemożliwe!!!

~kop

Jaki kolor skory miał napastnik ??Niech ktoś zgadnie ?

Maurito

Komentarz jest krótki... Akcja, reakcja... Przyjęcie terrorystów, terroryści działają.

Maurito

Komentarz jest krótki... Akcja, reakcja... Przyjęcie terrorystów, terroryści działają.

~fela

Obok Katedra i sexsoph ciekawy kraj.