Torby płócienne

Image

Niewiele jest zmian, które można tak łatwo przeprowadzić jak zrezygnowanie z toreb jednorazowych na rzecz bawełnianych i które w tak ogromnym stopniu wpływają na środowisko.

Korzystanie z toreb materiałowych

Jeżeli więc ktoś wciąż używa zwykłych reklamówek, to powinien jak najszybciej przerzucić się na torby z materiału.

Dlaczego warto postawić na ekologię?

Zwykły worek foliowy jaki najczęściej kupuje się w sklepie podczas zakupów służy tylko temu, żeby przenieść zakupy do mieszkania, po czym od wyrzuca się go.

Tym samym jedna rodzina potrafi wygenerować w ciągu roku ogromną ilość worków, które później będą rozkładały się przez kilkadziesiąt lat.

Torba, która pomaga dbać o środowisko

Wystarczy jednak sięgnąć po bawełniane torby materiałowe, aby zrobić coś korzystnego dla całego środowiska i dodatkowo zaoszczędzić.

Rezygnacja z kupowania foliówek

Chociaż koszt reklamówek jest niewielki, to nawet wydając kilkanaście groszy przy każdych zakupach prędzej czy później wygeneruje to spory koszt.

Jednocześnie torby z bawełny są wygodniejsze do noszenia nawet przy dużym obciążeniu.

Ich materiał jest natomiast na tyle wytrzymały, że takie rozwiązanie może spokojnie zastąpić plecaki podczas noszenia różnych rzeczy.

Czy warto kupować torby papierowe?

Nieco lepsze od worków foliowych są torby papierowe, jednak taki wybór nie jest korzystny dla klienta.

W przypadku papieru odpada co prawda problem z wieloletnim rozkładaniem się śmieci, ale jednocześnie taka torba najczęściej drze się w krótkim czasie i klient nawet nie zdąży dotrzeć do domu ze swoimi zakupami.

Promocje na produkty płócienne

Zamawiając przez internet torby z nadrukiem klienci mogą uzyskać bardzo atrakcyjne ceny, a zróżnicowana oferta z pewnością spełni ich oczekiwania.

Przy zamawianiu można odnieść się do wcześniejszych realizacji na torby laminowane, co ułatwi wybranie dla siebie najlepszego rozwiązania.

Pomoc w wyborze nadruku

Przygotowanie nadruku we własnym zakresie umożliwi stworzenie toreb na zakupy, które można będzie wykorzystać jako eko artykuły reklamowe.

Nie trzeba się jednak przejmować jeżeli ktoś nie wie jak zaprojektować nadruki, bo naturalnie pomogą mu w tym pracownicy firmy produkującej torby płócienne i posiadającej w tym ogromne doświadczenie.

Kto może zamówić nadruki?

Z możliwości złożenia zamówienia na torby ekologiczne mogą korzystać zarówno firmy jak i osoby prywatne, a wszystkie zamówienia realizowane są w krótkim terminie.

Dostępne kolory toreb ekologicznych

Producent toreb ma w ofercie torebki w przeróżnych kolorach i zamawiając je można wybrać na przykład torby kolorowe lub naturalne.

Może je zdobić złoty pasek lub kolorowy uchwyt, dzięki czemu torba na potrzebne rzeczy będzie przyciągała spojrzenia przechodniów.

Specjalne oferty dla firm

Firmy, którym potrzebna jest torba bawełniana w naprawdę dużych ilościach, mogą uzyskać super zniżki. W takim przypadku dostawca przygotuje indywidualną wycenę dla klienta.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.