Debata Prezydencka StaloweMiasto.pl

Image

Zapraszamy na Debatę Prezydencką, która odbyła się w naszym studiu telewizyjnym z udziałem kandydata na prezydenta Andrzeja Szymonika i ubiegającego się o reelekcję Lucjusza Nadbereżnego. VIDEO!

21 października 2018 roku odbędą się wybory samorządowe. W Stalowej Woli o urząd prezydenta zawalczą: obecny włodarz miasta Lucjusz Nadbereżny (Prawo i Sprawiedliwość) i Andrzej Szymonik reprezentujący Stalowowolskie Porozumienie Samorządowe.

W naszym studiu telewizyjnym, w czwartek 11 października 2018 roku gościliśmy obydwu kandydatów. Pytania, na które odpowiadali dotyczyły rozwoju gospodarczego i społecznego, a także społeczeństwa i rodziny, kultury i rozrywki.

Organizatorem debaty był Portal StaloweMiasto.pl. Debatę poprowadził Jacek Marchewka.Materiał video

ObrazekObrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Hjuikbgua

A ja i tak będę rzucał kostką, żeby wybrać kandydata,na którego zagłosuję. Parzyste Nadbereżny, nieprarzyste Szymonik, obydwaj mają u mnie takie same szanse 5050. Bez różnicy mi kto wygra i tak wyjeżdżam z kraju.

~Hjuikbgua

A ja i tak będę rzucał kostką, żeby wybrać kandydata,na którego zagłosuję. Parzyste Nadbereżny, nieprarzyste Szymonik, obydwaj mają u mnie takie same szanse 5050. Bez różnicy mi kto wygra i tak wyjeżdżam z kraju.

~Hjuikbgua

A ja i tak będę rzucał kostką, żeby wybrać kandydata,na którego zagłosuję. Parzyste Nadbereżny, nieprarzyste Szymonik, obydwaj mają u mnie takie same szanse 5050. Bez różnicy mi kto wygra i tak wyjeżdżam z kraju.

~Hjuikbgua

A ja i tak będę rzucał kostką, żeby wybrać kandydata,na którego zagłosuję. Parzyste Nadbereżny, nieprarzyste Szymonik, obydwaj mają u mnie takie same szanse 5050. Bez różnicy mi kto wygra i tak wyjeżdżam z kraju.

~emil

Uśmiech Szymonika jest irytujący.

jazda

O kurde, to ten Szymonik co pomiata) ludzi w pec i miał ich za nic dodatkowo podwyżył taryfy, żeby jak najwięcej płacili. E to wszyscy głosujemy ba lucka, któremu zależy na mieście.

~Lipa

Szymonik to kandytat żaden i kazdy o tym wie. Jego jedynym elektoratem jest beton miejscowych komunistów połączonych w siły z oderwanymi od koryta Platfusami i odłamem ludzi psychicznych od lat nienawidzących pisu cokolwiek by nie robili nawet na ich korzyść. Od tej grupy odłączają się osoby które pomimo różnic gospodarczych lub ideologicznych z Pisem doceniają prace włożoną prze Lucka w miasto i wiedzą ze jak nie Lucek to Stw bedzie jak Nisko lub TBG. Przy tych wyborach okaże sie ile jest w Stalowce ludzi myślących i widzących, a ilu psycholi którym oczy przesłania nienawiść do Pisu. Tak na dobrą sprawe Szymonika mógłby zastąpić nawet chomik i wynik wyborów byłby ten sam, bo im chodzi o głosowanie PRZECIW a nie ZA.

~klusek

Szymonik na debacie zapowiedział że trzeba powrócić do pomysłu (grubasa z O-zetu) i koncepcji trzeciego mostu na Sanie. buahahahahahahaah no normalnie śmieję się kilka dni z tego pomysłu. Po pierwsze to "grubas" miał taką wizję że chłopstwo zamieszkujące tereny po drugiej str. Sanu bardzo chce do miasta. Pojechał na zebranie i ratował się ucieczką bo chłopstwo nie chciało słyszeć że będzie wchłonięte do miasta. Jego wizja padła. Dziś Szymonik odgrzewa kotlety i popatrzcie co się dzieje. Obłuda i durnowate pomysły kilkakrotnie wypowiedziane stają się poniekąd super pomysłem w mniemaniu Szymonika. Pomysł jest i co dalej???...... a NIC! Zauważcie że gdy Lucek mówi o inwestycjach obojętnie jakich o pomysłach i planach na miasto to podaje źródła skąd kasa i ile? kto dokłada i ile? . U Szymonika cisza na temat kasy. Wiecie dlaczego bo to jest gość który dokładnie czerpie pomysły rodem od pana Krzysztofa Kononowicza z Białegostoku. pomysła mam ale w realizacji jak zwykle "nie będzie niczego".
21.października stawiam na LUCKA !!!

~Ksiądz Robak

Hmm niema na kogo głosować :/ Lucek to stary ministrant :/ Po oglądnięciu filmu Kler chyba na Lucka nie zagłosuje .

~Bizon

Katole zabierajcie swoich szamanów w czarnych sukienkach i wypierdalajcie z tego kraju.

~Polak

Szymonik nie przestawił ani jednego konkretu,może tylko most na Sanie ? gdzie? po co ? za ile? na kredyt? przecież kredyty to samo zło cz tez nie szanowny Panie?Zero pomysłów na miasto. Okazało się że zapytał o trzy rzeczy : przy drugim i trzecim pytaniu po prostu się skompromitował...Lucjusz zatrzymał podwyżki ogrzewania a ten podniósł odpowiednio o 27% i 29% ...chwali się że załatwił przeniesienie części miast, zresztą małej części do tańszej taryfy czyli do tej przy której sam podniósł opłaty o jedyne 27%.. co zrobił żeby zatrzymać podwyżki nie odpowiedział..Pytanie o flagę jest typowym pytaniem opozycji PO,Nowoczesnej,PSL czy SLD jeżdżącej na skargi do niemca o sens istnienia Polski bo do tego się sprowadzało pytanie czyli po co ta flaga..? myślę że nie wymaga to komentarza...i dobrze pokazuje z kim będzie rywalizował Prezydent Lucjusz Nadbereżny.

~Gość

Ty sobie Bogiem gęby nie wycieraj. Za te świństwa w poprzedniej kampanii wyborczej, za te kłamstwa, które miota z szybkością światła nie powinien nawet przystępować do spowiedzi. Wstyd, że matka katechetka a brat księdzem i nie reagują na to.

~csa

obniżył sobie bo dostał taki rozkaz od prezesa. jakby był taki jak piszesz to na początku kadencji sprzeciwiłby się maksymalnemu wynagrodzeniu jakie dostał od partyjnego kolegi webera. więc nie pisz głupot.

~Chrzescijanin

Drogi kolego pan prezydent obniżył sobie pensje i jest bardzo religijnym człowiekiem także nie mów oszczerstw a za krzywdy pan Bóg cię ukaże

~informator

Czy to prawda ze Nadberezny nigdy nie pracował jako zwykły pracownik?I my mamy na takiego nieroba głosowac zeby ciagnal sobie po 10 tys.PLN na miesiac.To jest skandal.Mysle ze góra 3,5tys PLN na miesiac wystarczy .Nad Zbereźny nie wie ,bo jak ma wiedzieć jak zarobić jak nigdy nie pracował. praca na etat jest mu obca i nieznana. Same partyjne stołki dyrektorskie. i taki ktoś zarządza miastem.

~Emilka

Ahh ta polityka, uwielbiam ją. To taki showbizness dla wyjątkowo brzydkich ludzi i zarazem niezły kabaret. smiech2

~mieszkaniec

Lucjusz wypadł bardzo wiarygodnie, o opozycjoniście nie mogę tego powiedzieć...
Głosuję na Nadbereżnego

~Aptekarz

Lucek wygra taka prawda emeryci wierni PiS o młodzi którzy lubią zaszaleć także zagłosują na lucka także opozycja może się starać o jednego radnego maks 2

~pigeon

Akacjan z Ciebie powinna brać przykład większość komentujących.

~G.g.

W Stellii tez p.prezydent klamie,woda i scieki podrozaly ,przy ostatnim rku sa wyzsze stawki tj,we wrzesniu

~Szok

NA PEWNO NIE ZAGŁOSUJĘ NA SZYMONIKA< KTÓRY W 2012 ROKU NA SESJI PYTANY O CENY ZA PEC POWIEDZIAŁ "GÓWNO PRAWDA". SKANDAL!!!

JAK ON W OGÓLE MA CZELNOŚĆ STARTOWAĆ!!!

~Draggo

Nadbereżny ma konkretny program i wie co robić, co realizować.
Opozycja co robi?

Malowanie chodników
łażenie buciorami po pomnikach
Palenie świeczek pod sądem

~Akacjan

Miałem coś napisać, ale byłoby to bardzo głupie, więc wolę nie napsiać nic!

~Mateusz

Nie ma na kogo głosować w tych wyborach, będę musiał znowu, rzucać kostką do gry żeby zaznaczyć czyjeś nazwisko na liście. Parzyste Lucek, nieprarzyste Szymonik. Ehh :(

~Kitaro

Obydwaj są siebie warci. O wiele ciekawiej, byłoby oglądać ich jak się biją. Albo pojedynek w starym stylu, na pistolety, a nie jakieś nudne debaty z których nic nie wynika. Mogę być sekundantem Lucka.

~Informator

Opozycja gotowa na lanie lucek porządzi 5 lat jeszcze a potem zostanie premierem kraju

~Jurek Osa

Nadberezny to mistrz kłamstwa i propagandy !!!!!

~csa

a jak ma wiedzieć jak zarobić jak nigdy nie pracował. praca na etat jest mu obca i nieznana. same partyjne stołki dyrektorskie. i taki ktoś zarządza miastem.

~kickic66

Lucek ma dziecinne pomysły .Moze powinien otworzyc przedszkole dla dorosłych i tam mogłby po pracy spedzac czas.Jak dziecko tylko kupował by i kupował ,ale zarobic to juz nie wie jak.Najgorszy prezydent od czasów powstania miasta.

~Bobol

I nie "te" malowanie, tylko pisze się "to", dziadu jeden.