Debata Prezydencka StaloweMiasto.pl

Image

Zapraszamy na Debatę Prezydencką, która odbyła się w naszym studiu telewizyjnym z udziałem kandydata na prezydenta Andrzeja Szymonika i ubiegającego się o reelekcję Lucjusza Nadbereżnego. VIDEO!

21 października 2018 roku odbędą się wybory samorządowe. W Stalowej Woli o urząd prezydenta zawalczą: obecny włodarz miasta Lucjusz Nadbereżny (Prawo i Sprawiedliwość) i Andrzej Szymonik reprezentujący Stalowowolskie Porozumienie Samorządowe.

W naszym studiu telewizyjnym, w czwartek 11 października 2018 roku gościliśmy obydwu kandydatów. Pytania, na które odpowiadali dotyczyły rozwoju gospodarczego i społecznego, a także społeczeństwa i rodziny, kultury i rozrywki.

Organizatorem debaty był Portal StaloweMiasto.pl. Debatę poprowadził Jacek Marchewka.Materiał video

ObrazekObrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~addada

Ciekawe kto za szymonikiem stoi?

PZP{R

~Olo

no popatrz jaka kariera sekretarek sagatowskiej, nie trzeba się uczyć, nie trzeba kompetencji, wiedzy, doświadczenia, wystarczy przynależność partyjna umiech

~___

Szymonik? no ! Dziękuję!

~Wolności

Laik nic się nie stanie bo będzie ponownie prezydentem a kiedy przyjdzie czas na Webera to pan Lucjusz będzie premierem

~Olo

nie musi Szymonik proponować, daje mi nadzieję na normalność i to wystarczy, nadbereżny to koszmar Miasta, najgorszy prezydent w historii

~laik

Mam pytanie.Nie znam się na polityce,co się stanie z Nadbereżnym w razie porażki? Czy ma gwarantowaną jakąś inną fuchę?

~ooJo

Słodko, ale chce się dowiedzieć co ten Szymonik proponuje, bo póki co to zero!

~Katecheta

Olo masz takie prawo ale wynik łatwo przewidzieć życzę wam abyście mieli chociaż 1 przedstawiciela w radzie

~Olo

szlęzak przegrał ze sobą a nie z nadbereżnym, bo go mieli dość teraz ja mam np to w stosunku do nadbereżnego dlatego mój głos dostanie szmonik

~Tixx

2:0 dla Nadbereżnego

~Katecheta

Zobaczysz Olo wygra te wybory bo wielu na niego zagłosuje szlezak był mocniejszy od szymonika a lucek z nim wygrał teraz też wygra

~Antek

@Katecheta - kiepski z Ciebie prowokator. Daj se siana.

~Olo

to kolejne tysiące wyjadą ze stalowej i będziesz miedzy swymi, debil miedzy debilami umiech skąd 40 tys zapytaj ilu jest wyborców w Stalowej umiech

~Katecheta

Antek zobaczysz że stać nas na wydanie 5 razy więcej zakład a mieszkańcy nowi są bo 10 tys Ukraińców planuje się u nas osiedlić więc nie pitol o braku mieszkańców

~Antek

"bardzo mądrze i rozsądnie" czyli mówi co innego niż robi? 4 lata robił, a efektów brak. Miliony z zaciągniętych długów wydał na kiełbasę wyborczą: rekreację, żłobek, imprezy rozrywkowe, nagrody dla urzędników, mieszkania socjalne i tym podobne "inwestycje". Jaki skutek one przynoszą widać w statystykach: liczba mieszkańców pod rządami obecnego Prezydenta spada z roku na rok, czyli mieszkańcy ze Stalowej Woli uciekają. A co kiedy pieniądze z banków, "chwilówek" i obligacji przestaną płynąć do budżetu miasta? csa ma rację - prezydent Rzeszowa jest związany z SLD, a miasto dzięki prawdziwym inwestycjom się rozwija.

~Katecheta

Zobaczysz Olo już w następna niedzielę jak przegracie może tam z 200 osob zagłosuje na tego drugiego ale 40 tys na pana Lucjusza

~buchalik

Nadbereżny niech wraca do przedszkola rysować domki i słoneczka.Nie nadaje sie na prezydenta.Najgorszy prezydent w histori,a PIS dostanie za to ze nie wystawili kogos z doswiadczeniem.

~Olo

ja nie widziałem żadnych tłumów na spotkaniach z chciwą sitwą dementuję te bzdury

~Katecheta

Wygramy a wy przegracie koniec ile osób jest za szymonikiem a jakie tłumy na spotkaniach lucka wynik znamy bye bye

~milicjant

Katecheta pewnie lubisz dzieci molestować ?bo macie to z czarnymi w zwyczaju!!!!

~artur

No i jeszcze jedno pytanie,gdzie to ma się odbywać?czy będzie transmitowane online?Bo póki co to nie ma żadnej konkretnej informacji na temat debaty.

~artur

Skoro "Stalowe Miasto" organizuje taką debatę,może warto byłoby podać konkretną godzinę.Jestem ciekawy co to jest dla portalu późny wieczór?

~Katecheta

Zobaczycie platformersi będziecie nambbuty czyścić po 21 października mamy wierna armię katolików ktora poprowadzi nas do zwycięstwa myslez że będzie 70 do 30 na korzyść lucka

manukun

@jan
Zaledwie setka na ponad 50000 mieszkańców, z czego większość to urzędnicy i pracownicy spółki miejskich. Nadbereżny opowiada wyuczone formułki i ludzie pomylili wazelinę z umiejętnością odpowiadania na zadane pytanie.

~stach

To fakt, pan Prezydent Nadbereżny to kłamczuszek Lucjuszek. Na wiecu przedwyborczym zgłoszona była Prezydentowi sprawa szybkiego usunięcia zardzewiałej, ordynarnej tablicy ogłoszeń, która pamięta czasy E. Gierka a znajdująca się w sąsiedztwie bloków: Żwirki i Wigury 9 i Czarnieckiego 14. Co ciekawe, bo 10 m dalej stoi piękny, zielony słup ogłoszeniowy. Owa tablica "gierkowska" nijak nie pasuje do ostatnio odmalowanych w/w bloków mieszkalnych. Tak samo poruszany był temat usunięcia nieczynnego, pomazanego, obszczywanego przez dreszczy kiosku Ruchu. Nie jest to piękny widok przy rondzie Pileckiego. Pan Prezydent Nabereżny obiecał szybkie załatwienie tych spraw. Do tej pory nic się dzieje... Panie Prezydencie, czas i pora już uruchomić swoje, właściwe służby, celem załatwienia owych tematów poruszanych na wiecu przedwyborczym.

~jan

Wlasnie wrocilem ze spotkania z PANEM PREZYDENTEM L.N. pod domem kultury, byla tam setka sympatykow PIS. A najlepsze bylo to jak jakis facet starszy w pewnym momencie krzyknl ze WSZYSCY GLOSUJEMY NA PIS. Bardzo sympatyczne spotkanie obecny prezyent odpowiadal na wszystkie pytania bardzo madrze i rozsadnie. Takie spotkania powinny sie odbywac co miesiac z prezydentem.

~Dobromir

Każdy kto twierdzi, że Lucjusz Nadbereżny dobrze zarządza powinien pójść jego śladem: nabrać kredytów ile się da, zorganizować trochę imprez dla rodziny i znajomych, wymienić kostkę brukową i ogrodzenie, powymieniać sprzęty w domu na nowoczesne, wyremontować to i owo, zatrudnić sobie kucharkę i służącą, itp. Ktoś ma mieszkanie? Niech weźmie kredyt i kupi sobie domek za miastem. A jeśli komuś brakuje pomysłów w co zainwestować swoje pieniądze to za drobną opłatą mu w tym pomogę.

~@saturn

a lucek do owieczki(barana)

Saturn

Ale podobny do Giertycha

~toż to szok

Mnie interesuje coś innego. Przyszła pani, mówi, że jest z Urzędu Miasta i przynosi jakąś decyzję. Mówi, że podatkową. Koperta zaadresowana na męża. Słyszę, że powinnam odebrać. Mówię, że męża nie ma. Pytam kobiety, Bogu ducha winnej, o co w tym chodzi. Mówi, że jest pracownikiem Urzędu Miasta i roznosi jakieś decyzje. Na zlecenie. Teraz ciekawiej. Mąż wraca i otwiera pismo. A w nim decyzja zmieniająca decyzję(???????cokolwiek to znaczy). Nie dotycząca męża. Koperta zaadersowana na męża, z nieczytelną pieczątką, bez znaczka, chociażby sygnatury. Można mieć aż taki burdel? Toż to szok.