Droga i parkingi - Okulickiego Boczna
Opublikowano: 10  Października  2018

Obok trwających prac przy budowie hali owocowo- warzywnej będzie niebawem mogła ruszyć budowa bocznej ulicy od Okulickiego.

- W tej chwili trwa przebudowa targowiska miejskiego, tak istotnego z punktu widzenia tradycyjnego kupiectwa, ale również możliwości zakupu ekologicznej żywności. Będziemy ten projekt konsekwentnie kontynuować, również pod względem zmian funkcjonalnych i estetycznych. W tym tygodniu na moje biuro powinna trafić decyzja o pozwoleniu na budowę na projekcie nowej drogi Okulickiego Bocznej, która stworzy kilkadziesiąt nowych miejsc parkingowych, ale też dokona ważnej zmiany estetycznej- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Nowa ulica Okulickiego Boczna ma przebiegać od Hali Targowej, równolegle do ulicy Okulickiego, w kierunku PSS Społem i wychodzić z powrotem między budynkiem po sklepie Tesco a PSS-em. W miejscu tzw. szkieletora powstaną parkingi dla samochodów osobowych. Utworzony zostanie również teren do odpoczynku dla seniorów dokonujących zakupów na terenie targu.

Przetarg na realizację tej inwestycji wygrała firma ze Stalowej Woli. Budowa ulicy Okulickiego Bocznej będzie kosztowała prawie 3,48 mln zł. Wykonawca na to zadanie ma udzielić 3 letniego okresu gwarancji i rękojmi.


 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Angel
Przejście podziemne miałobyc wykonane przez wykonawcę budujacego galerie-dworzec na placu obecnego pksu. Ale jak zwykle ktoś przekrecil fakty byleby moc czepiać sie prezydenta który zrobił więcej niż opozycja naobiecywala w poprzednich wyborach.
Dodano: 16  PaĄdziernika  2018  11:20:59
~Angel
Przejście podziemne miałobyc wykonane przez wykonawcę budujacego galerie-dworzec na placu obecnego pksu. Ale jak zwykle ktoś przekrecil fakty byleby moc czepiać sie prezydenta który zrobił więcej niż opozycja naobiecywala w poprzednich wyborach.
Dodano: 16  PaĄdziernika  2018  11:20:55
~Lipa
Ciekawe po co przejscie podziemne pod torami za miliony jak mozna zrobic cos za pare tysięcy i działa. Jak zwykle Partii Oszustów nic nie pasuje.
Dodano: 13  PaĄdziernika  2018  14:17:29
~toromax80
Po co to wszystko,zeby wydac kolejny kredyt na niepotrzebna hale?A moze zeby przegonic sprzedajacch warzywa z aut.Chory pomysł urzedasów.A przejscia podziemnego pod torami nadal nie ma.Nadberezny oszukał z tym przejsciem.
Dodano: 13  PaĄdziernika  2018  14:08:17
~????????
a może bardziej ambitna nazwa niż "Okulickiego Boczna"?
Dodano: 12  PaĄdziernika  2018  22:34:24
~jozek
Nierozumiem tych ktorym wszystko doslownie sie nie podoba.Jak sie nic nie robi dla miasta zle.Jak robi sie i upieksza lacznie z terenami rekreacyjnymi to jeszcze gorzej.A dlaczego gorzej? Ano dlatego ze to niby za wolno idzie,a to zadluza miasto ,a to znowu ze opuzniaja bo zeby oddac przed wyboramiitd.itd.Jeszcze sie taki nie urodzil zeby wszystkim dogodzil.Najlepszy byl wg.opozycji poprzednik Slezak bo go wszystko WALILO.Chodnik na Okulickiego od ronda zaczal wlasnie budowac tuz przed wyborami Ulice Ofiar Katynia tak zmodernizowal ze w tej kadencji byla potrzeba przerobienia i zbudowania 2 rond bo niemiala przepustowosci w godz.sztytu..Nadberezny przez 4 lata bez przerwy mial pomysly i bylo budowane i modernizowane a efekty sa widoczne i namacalne.A pieniazki potrafil zalatwic i w min.Sportu i min.Srodowiska i w UNI takze.Ale to dla przeciwnikow wszystko zle Oni by chcieli zeby bylo tak jak bylo.Zeby niebylo ulic modernizowanych,zeby niebylo lacznika pod torami ,zeby niebylo nowych sciezek rowerowych.Zeby niebylo placow zabaw,zeby niebylo parku wodnego zeby niebylo parku linowego,zeby niebylo nowego stadionu a na bloniach zeby rosly stare spruchniale drzewa itd.itd.Zeby bylo wsio po staremu Opamietajcie sie wszyscy Ci co popieracie totalna opozycje i jesli nieumiecie sie pogodzic z tym ze nam miasto pieknieje to nie przeszkadzajcie.
Dodano: 12  PaĄdziernika  2018  13:24:09
~Akbar
Bo lud glupi jest to prawda widac kogo wybrali
Dodano: 12  PaĄdziernika  2018  12:04:23
~mieszkanka
sp7 - tam juz mają wszystko zrobione - roboty było na tydzień ale trzeba czekać na otwarcie tuż przed wyborami dlatego teraz "udają" ,że coś robią. Podobna sprawa z tym tunelem. To są ich gierki aby zamydlić oczy i pokazać tuż przed jacy są wspaniali
Dodano: 11  PaĄdziernika  2018  11:10:25
~sp7
Parking przyległy do boisk szkoły nr 7 tez tyke co zrobili, a teraz rozwalili ponownie bo jakieś rury, a teraz zakończyć mogą. Mieszkańcy nie maja gdzie parkować, a ukraincy robią to średnio co2 dzień. Nie lepiej było t wcześniej zaplanować? Nie wk...wiac mieszkańców i nie dublować poteznych kosztow
Dodano: 11  PaĄdziernika  2018  09:42:17
~Balbinka
Tą szkołą to dno, jeden nauczyciel nawet wszedł kiedyś do łazienki i zaproponował mi żebym mu zrobiła loda, to da mi lepszą ocenę. Kopnęłam go w jaja i kazałam spadać.
Dodano: 11  PaĄdziernika  2018  08:00:14
~Qra domowa
21 PAŹDZIERNIKA CZAS NA WYKOPKI!
Dodano: 10  PaĄdziernika  2018  22:00:51
~gargamel80
Ulica w tym miejscu to bardzo zły pomysł .Tam ludzie chodza i teraz beda chodzili doga a auta niech trabia.Według mnie ktos miał szatanski pomysł zeby przepedzic kupcow sprzedajacech owoce,warzywa z aut.Przeciez sprzedajac w hali ceny musza wzrosnac,urzedasy to ukrywaja,bo mysla ze lud głupi jest.Czy ktos wyobraza sobie prezydenta pracujacego za 2 tys na przykład w Tesco?Ale przynajmniej uczciwie zapracowałby na to.
Dodano: 10  PaĄdziernika  2018  17:04:58
~Hi hi
Plany, autografy, wywiady, wizyty w zakładach pracy tak miało być pięknie Maksiu!
Dodano: 10  PaĄdziernika  2018  15:23:27
Dokończcie na początek to co zostało zaczęte, jak np. błonia gdzie po wakacyjnej szopce teren ten wygląda niemal jak plac budowy. Niedociągnięć jest cała masa.
Dodano: 10  PaĄdziernika  2018  13:10:55
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe