Droga i parkingi - Okulickiego Boczna

Image

Obok trwających prac przy budowie hali owocowo- warzywnej będzie niebawem mogła ruszyć budowa bocznej ulicy od Okulickiego.

- W tej chwili trwa przebudowa targowiska miejskiego, tak istotnego z punktu widzenia tradycyjnego kupiectwa, ale również możliwości zakupu ekologicznej żywności. Będziemy ten projekt konsekwentnie kontynuować, również pod względem zmian funkcjonalnych i estetycznych. W tym tygodniu na moje biuro powinna trafić decyzja o pozwoleniu na budowę na projekcie nowej drogi Okulickiego Bocznej, która stworzy kilkadziesiąt nowych miejsc parkingowych, ale też dokona ważnej zmiany estetycznej- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Nowa ulica Okulickiego Boczna ma przebiegać od Hali Targowej, równolegle do ulicy Okulickiego, w kierunku PSS Społem i wychodzić z powrotem między budynkiem po sklepie Tesco a PSS-em. W miejscu tzw. szkieletora powstaną parkingi dla samochodów osobowych. Utworzony zostanie również teren do odpoczynku dla seniorów dokonujących zakupów na terenie targu.

Przetarg na realizację tej inwestycji wygrała firma ze Stalowej Woli. Budowa ulicy Okulickiego Bocznej będzie kosztowała prawie 3,48 mln zł. Wykonawca na to zadanie ma udzielić 3 letniego okresu gwarancji i rękojmi.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Angel

Przejście podziemne miałobyc wykonane przez wykonawcę budujacego galerie-dworzec na placu obecnego pksu. Ale jak zwykle ktoś przekrecil fakty byleby moc czepiać sie prezydenta który zrobił więcej niż opozycja naobiecywala w poprzednich wyborach.

~Angel

Przejście podziemne miałobyc wykonane przez wykonawcę budujacego galerie-dworzec na placu obecnego pksu. Ale jak zwykle ktoś przekrecil fakty byleby moc czepiać sie prezydenta który zrobił więcej niż opozycja naobiecywala w poprzednich wyborach.

~Lipa

Ciekawe po co przejscie podziemne pod torami za miliony jak mozna zrobic cos za pare tysięcy i działa. Jak zwykle Partii Oszustów nic nie pasuje.

~toromax80

Po co to wszystko,zeby wydac kolejny kredyt na niepotrzebna hale?A moze zeby przegonic sprzedajacch warzywa z aut.Chory pomysł urzedasów.A przejscia podziemnego pod torami nadal nie ma.Nadberezny oszukał z tym przejsciem.

~????????

a może bardziej ambitna nazwa niż "Okulickiego Boczna"?

~jozek

Nierozumiem tych ktorym wszystko doslownie sie nie podoba.Jak sie nic nie robi dla miasta zle.Jak robi sie i upieksza lacznie z terenami rekreacyjnymi to jeszcze gorzej.A dlaczego gorzej? Ano dlatego ze to niby za wolno idzie,a to zadluza miasto ,a to znowu ze opuzniaja bo zeby oddac przed wyboramiitd.itd.Jeszcze sie taki nie urodzil zeby wszystkim dogodzil.Najlepszy byl wg.opozycji poprzednik Slezak bo go wszystko WALILO.Chodnik na Okulickiego od ronda zaczal wlasnie budowac tuz przed wyborami Ulice Ofiar Katynia tak zmodernizowal ze w tej kadencji byla potrzeba przerobienia i zbudowania 2 rond bo niemiala przepustowosci w godz.sztytu..Nadberezny przez 4 lata bez przerwy mial pomysly i bylo budowane i modernizowane a efekty sa widoczne i namacalne.A pieniazki potrafil zalatwic i w min.Sportu i min.Srodowiska i w UNI takze.Ale to dla przeciwnikow wszystko zle Oni by chcieli zeby bylo tak jak bylo.Zeby niebylo ulic modernizowanych,zeby niebylo lacznika pod torami ,zeby niebylo nowych sciezek rowerowych.Zeby niebylo placow zabaw,zeby niebylo parku wodnego zeby niebylo parku linowego,zeby niebylo nowego stadionu a na bloniach zeby rosly stare spruchniale drzewa itd.itd.Zeby bylo wsio po staremu Opamietajcie sie wszyscy Ci co popieracie totalna opozycje i jesli nieumiecie sie pogodzic z tym ze nam miasto pieknieje to nie przeszkadzajcie.

~Akbar

Bo lud glupi jest to prawda widac kogo wybrali

~mieszkanka

sp7 - tam juz mają wszystko zrobione - roboty było na tydzień ale trzeba czekać na otwarcie tuż przed wyborami dlatego teraz "udają" ,że coś robią. Podobna sprawa z tym tunelem. To są ich gierki aby zamydlić oczy i pokazać tuż przed jacy są wspaniali

~sp7

Parking przyległy do boisk szkoły nr 7 tez tyke co zrobili, a teraz rozwalili ponownie bo jakieś rury, a teraz zakończyć mogą. Mieszkańcy nie maja gdzie parkować, a ukraincy robią to średnio co2 dzień. Nie lepiej było t wcześniej zaplanować? Nie wk...wiac mieszkańców i nie dublować poteznych kosztow

~Qra domowa

21 PAŹDZIERNIKA CZAS NA WYKOPKI!

~gargamel80

Ulica w tym miejscu to bardzo zły pomysł .Tam ludzie chodza i teraz beda chodzili doga a auta niech trabia.Według mnie ktos miał szatanski pomysł zeby przepedzic kupcow sprzedajacech owoce,warzywa z aut.Przeciez sprzedajac w hali ceny musza wzrosnac,urzedasy to ukrywaja,bo mysla ze lud głupi jest.Czy ktos wyobraza sobie prezydenta pracujacego za 2 tys na przykład w Tesco?Ale przynajmniej uczciwie zapracowałby na to.

~Hi hi

Plany, autografy, wywiady, wizyty w zakładach pracy tak miało być pięknie Maksiu!

umarly

Dokończcie na początek to co zostało zaczęte, jak np. błonia gdzie po wakacyjnej szopce teren ten wygląda niemal jak plac budowy. Niedociągnięć jest cała masa.