KWW Inicjatywa Samorządowa 2018 startuje do powiatu
Opublikowano: 9  Października  2018

W Parku Miejskim odbyło się spotkanie KWW Inicjatywa Samorządowa 2018. Komitet reprezentują ludzie z różnych środowisk, którzy chcą podjąć działania na rzecz rozwoju powiatu.

- KWW Inicjatywa Samorządowa 2018 to grupa ludzi o bardzo różnych specjalnościach, ludzi, którzy chcą coś zmienić w powiecie. Wśród nas jest wiele ludzi z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach, działania zawodowego. Chcemy te działania rozszerzyć, podzielić się nimi na szerszym gremium. Chcemy, żeby zaistniały różne działania, których do tej pory władze nie podejmowały- mówi Tadeusz Frączek, pełnomocnik komitetu.

W obszarze działań komitetu są działania na rzecz ochrony zdrowia i pomocy społecznej m.in. podniesienie jakości i możliwości jakimi dysponuje szpital, utworzenie hospicjum, rozwinięcie działalności Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego bądź działania na rzecz powołania kolejnego, wsparcie Domu Opieki Społecznej, Warsztatu Terapii Zajęciowej. Przedstawiciele tego komitetu mają w planach działania w zakresie infrastruktury i komunikacji zbiorowej, rozwój bazy edukacyjnej, rozwój szkolnictwa zawodowego, poprawę bezpieczeństwa w powiecie poprzez wsparcie policji i straży pożarnej, ograniczenia wydatków na administrację. Pojawił się także pomysł organizacji Dni Powiatu Stalowowolskiego.

Wśród kandydatów startujących z tego komitetu znaleźli się m.in. lekarze, nauczyciele, pracownicy administracji, osoby będące na stanowiskach kierowniczych.

ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~heh
Kolejna drużyna x-force umiech
Dodano: 10  PaĄdziernika  2018  20:45:16
~agata
Ten Pan co przemawia jeszcze niedawno startował do sejmiku z listy PIS-u.
O co tu chodzi ?
Dodano: 10  PaĄdziernika  2018  20:21:53
~starosta hehe
„KWW Inicjatywa Samorządowa 2018 to grupa ludzi o bardzo różnych specjalnościach, ludzi, którzy chcą coś zmienić w powiecie”... Ale co, do qwey nendzy? Powiat to największy syf tego kraju, ktory dzieli kase panstwową. No... kilka proc ma z tego, ze rejestruje auta, wydaje prawka. W kosmos wysadzic powiaty.
Dodano: 10  PaĄdziernika  2018  18:39:56
~estel
~Roland zmianę czego? ci ludzie już byli i dostali czerwoną kartkę 4 lata temu
Dodano: 10  PaĄdziernika  2018  11:01:45
~Roland
Zero konkretów,typowe wyborcze "kolorowanki', nie byli w stanie wystawić list do miasta-("jest moc"),więc potencjalni koalicjanci PiS-u? Wniosek:Jedyna opozycja i szansa na jakakolwiek zmianę to tak naprawdę SPS.
Dodano: 10  PaĄdziernika  2018  09:54:38
~allo
A jakie umocowanie polityczne bo nie wierzę w te Spontaniczne inicjatywy Społeczne
Dodano: 10  PaĄdziernika  2018  09:39:29
~ławka
Wszyscy teraz chcą budować hospicja. Tymczasem na ławkach i przyczepach kempingowych umierają ludzie bo nie ma miejsc w noclegowni dla bezdomnych? Jak nie widzicie ludzi śpiących co roku po klatkach czy teraz na ławkach przechodząc obok to tym bardziej nie będziecie widzieć tych co cierpią w domu. Sami siebie oszukujecie. No ale dobrze że jest ośrodek pomocy za chyba kilka milionów, to jakaś pomoc dla potrzebujących prawda?
Dodano: 10  PaĄdziernika  2018  08:21:38
~8969
Tymczasem jest już po pierwszej debacie kandydatów i naprawdę różnica w kompetencjach, podejściu do Stalowej Woli i merytorycznej wiedzy pomiędzy panami Nadbereżny i Szymonik jest duża.
Na korzyść Nadbereżnego, który wygrał debatę w telewizji mimo zaczepek i cwaniackich uśmieszków przeciwnika.
Kto chce zobaczyć jak niewiele opozycja ma do zaproponowania niech obejrzy debatę wklejając ten link do przeglądarki: goo.gl/AQppjy
Dodano: 10  PaĄdziernika  2018  07:56:57
~Trzy
Jest moc 😂😂😂
Dodano: 10  PaĄdziernika  2018  00:32:35
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe