KWW Inicjatywa Samorządowa 2018 startuje do powiatu

Image

W Parku Miejskim odbyło się spotkanie KWW Inicjatywa Samorządowa 2018. Komitet reprezentują ludzie z różnych środowisk, którzy chcą podjąć działania na rzecz rozwoju powiatu.

- KWW Inicjatywa Samorządowa 2018 to grupa ludzi o bardzo różnych specjalnościach, ludzi, którzy chcą coś zmienić w powiecie. Wśród nas jest wiele ludzi z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach, działania zawodowego. Chcemy te działania rozszerzyć, podzielić się nimi na szerszym gremium. Chcemy, żeby zaistniały różne działania, których do tej pory władze nie podejmowały- mówi Tadeusz Frączek, pełnomocnik komitetu.

W obszarze działań komitetu są działania na rzecz ochrony zdrowia i pomocy społecznej m.in. podniesienie jakości i możliwości jakimi dysponuje szpital, utworzenie hospicjum, rozwinięcie działalności Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego bądź działania na rzecz powołania kolejnego, wsparcie Domu Opieki Społecznej, Warsztatu Terapii Zajęciowej. Przedstawiciele tego komitetu mają w planach działania w zakresie infrastruktury i komunikacji zbiorowej, rozwój bazy edukacyjnej, rozwój szkolnictwa zawodowego, poprawę bezpieczeństwa w powiecie poprzez wsparcie policji i straży pożarnej, ograniczenia wydatków na administrację. Pojawił się także pomysł organizacji Dni Powiatu Stalowowolskiego.

Wśród kandydatów startujących z tego komitetu znaleźli się m.in. lekarze, nauczyciele, pracownicy administracji, osoby będące na stanowiskach kierowniczych.

ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~heh

Kolejna drużyna x-force umiech

~agata

Ten Pan co przemawia jeszcze niedawno startował do sejmiku z listy PIS-u.
O co tu chodzi ?

~starosta hehe

„KWW Inicjatywa Samorządowa 2018 to grupa ludzi o bardzo różnych specjalnościach, ludzi, którzy chcą coś zmienić w powiecie”... Ale co, do qwey nendzy? Powiat to największy syf tego kraju, ktory dzieli kase panstwową. No... kilka proc ma z tego, ze rejestruje auta, wydaje prawka. W kosmos wysadzic powiaty.

~estel

~Roland zmianę czego? ci ludzie już byli i dostali czerwoną kartkę 4 lata temu

~Roland

Zero konkretów,typowe wyborcze "kolorowanki', nie byli w stanie wystawić list do miasta-("jest moc"),więc potencjalni koalicjanci PiS-u? Wniosek:Jedyna opozycja i szansa na jakakolwiek zmianę to tak naprawdę SPS.

~allo

A jakie umocowanie polityczne bo nie wierzę w te Spontaniczne inicjatywy Społeczne

~ławka

Wszyscy teraz chcą budować hospicja. Tymczasem na ławkach i przyczepach kempingowych umierają ludzie bo nie ma miejsc w noclegowni dla bezdomnych? Jak nie widzicie ludzi śpiących co roku po klatkach czy teraz na ławkach przechodząc obok to tym bardziej nie będziecie widzieć tych co cierpią w domu. Sami siebie oszukujecie. No ale dobrze że jest ośrodek pomocy za chyba kilka milionów, to jakaś pomoc dla potrzebujących prawda?

~8969

Tymczasem jest już po pierwszej debacie kandydatów i naprawdę różnica w kompetencjach, podejściu do Stalowej Woli i merytorycznej wiedzy pomiędzy panami Nadbereżny i Szymonik jest duża.
Na korzyść Nadbereżnego, który wygrał debatę w telewizji mimo zaczepek i cwaniackich uśmieszków przeciwnika.
Kto chce zobaczyć jak niewiele opozycja ma do zaproponowania niech obejrzy debatę wklejając ten link do przeglądarki: goo.gl/AQppjy

~Trzy

Jest moc 😂😂😂