KWW Inicjatywa Samorządowa 2018 startuje do powiatu

Image

W Parku Miejskim odbyło się spotkanie KWW Inicjatywa Samorządowa 2018. Komitet reprezentują ludzie z różnych środowisk, którzy chcą podjąć działania na rzecz rozwoju powiatu.

- KWW Inicjatywa Samorządowa 2018 to grupa ludzi o bardzo różnych specjalnościach, ludzi, którzy chcą coś zmienić w powiecie. Wśród nas jest wiele ludzi z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach, działania zawodowego. Chcemy te działania rozszerzyć, podzielić się nimi na szerszym gremium. Chcemy, żeby zaistniały różne działania, których do tej pory władze nie podejmowały- mówi Tadeusz Frączek, pełnomocnik komitetu.

W obszarze działań komitetu są działania na rzecz ochrony zdrowia i pomocy społecznej m.in. podniesienie jakości i możliwości jakimi dysponuje szpital, utworzenie hospicjum, rozwinięcie działalności Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego bądź działania na rzecz powołania kolejnego, wsparcie Domu Opieki Społecznej, Warsztatu Terapii Zajęciowej. Przedstawiciele tego komitetu mają w planach działania w zakresie infrastruktury i komunikacji zbiorowej, rozwój bazy edukacyjnej, rozwój szkolnictwa zawodowego, poprawę bezpieczeństwa w powiecie poprzez wsparcie policji i straży pożarnej, ograniczenia wydatków na administrację. Pojawił się także pomysł organizacji Dni Powiatu Stalowowolskiego.

Wśród kandydatów startujących z tego komitetu znaleźli się m.in. lekarze, nauczyciele, pracownicy administracji, osoby będące na stanowiskach kierowniczych.

ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.