Kobieta autem ścięła znak drogowy, sygnalizator, kosz i drzewo

Image

Do tego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Okulickiego z Popiełuszki. Kobieta kierująca VW zasłabła, zjechała z drogi…

Wypadek miał miejsce we wtorek 9 października 2018 roku około godz. 12:30. Kierująca samochodem marki VW Golf na stalowowolskich numerach rejestracyjnych jechała ulicą Popiełuszki. Na światłach skręciła w prawo w ulicę Okulickiego. Nagle straciła przytomność. Kierowane przez nią auto zjechało na lewą stronę, uderzyło w znak drogowy D6 przejście dla pieszych, ścięło sygnalizator świetlny, zjechało z drogi, uderzyło w kosz na śmieci i zatrzymało się na przydrożnym drzewie. Kobietę z samochodu wyciągnął policjant „po cywilu”, który w tym samym czasie jechał samochodem. W jej pojeździe otworzyła się poduszka powietrzna. Starsza pani odzyskała wkrótce przytomność i mówiła, że nie pamięta co się stało.

Na miejsce wezwano policję, 2 wozy bojowe straży pożarnej i karetkę pogotowia. Kobieta była trzeźwa. Zdecydowano o odtransportowaniu jej do stalowowolskiego szpitala.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Adam

Na pewno spadło to na babcię jak grom z jasnego nieba. Pewnie się źle wcześniej nie czuła, a przed samym omdleniem pewnie nie zaczęło się jej robić słabo. Więc co się robi jak nie nadaje się do prowadzenia auto? Siadam i jadę, prawda?
Powinna być nad tym jakaś kontrola, nie każdy jest odpowiedzialny i posiada wystarczająca wyobraźnię żeby kojarzyć fakty.

~jaja

mmmm monster kill
szanuje pania kierownice XD

pit114

Kto pisze takie durne komentarze? Może to ci, co nie mają pojęcia z czym się może wiązać jazda samochodem. Byłem tam i widziałem przelatujący samochód przed moim. Stałem na światłach od okulickiego. W tym wszystkim było dużo szczęścia bo nikomu nic się nie stało a kobieta dojdzie do siebie. Tym bardziej że przy pomocy wyszła z samochodu.
Mnie bardziej przerażają nastolatki jadące samochodem niż starsi ludzie . Oczywiście wszystko ma swoją granicę.
Wracając do durnych komentarzy, to przy jakiejś okazji rozmawiam z ludźmi i próbujemy zrozumieć co jest powodem takich chamskich odzwywek.
Jakiś lucek i jemu podobni. Kim są ci osobnicy? A może to wina gazety że wpuszcza na stronę dyskusji takie debilne wpisy?

~lucek

w domu siedziec powinno pruchno,a nie samochodem robic taki rzeczy

~Kasan

Do J

Wszystkim tym którzy się nie nadają, dlatego prawo jazdy powinno być wydawane na czas określony przedłużane na podstawie badań lekarskich oraz weryfikacji umiejętności prowadzenia auta.

~J~

Podsumowując:
Ludzie po 60 są za starzy i nie powinni jeździć.
Młodzi szaleją wiec też powinni mieć zakaz.
Kobiety nie potrafią jeździć. RNI tym bardziej, wiec im też podziękujemy.
W ten sposób to okaże się że ulice będą wyludnione. No i fajnie.
Jeszcze jakieś propozycje komu zabronić jeździć?

~z internetu

Prokuratorzy umorzyli śledztwo ws. potrącenia 9-letniego chłopca przez kolumnę prezydencką!
NO TO SIĘ GÓWNIARZOWI UPIEKŁO!

madras

Dzisiaj w Tarnogrodzie.
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na targowisku miejskim na Lubelszczyźnie. 87-letni kierowca wjechał w stragany. W wyniku wypadku rannych zostało dwóch mężczyzn, którzy trafili do szpitala. Policjanci z Biłgoraja ustalili, że 87-latek pomylił pedał hamulca z pedałem gazu.

R5_VIRUS

"otwarła" sie poduszka powietrzna ? Kto to pisze ? Co za analfabeta i debil zatrudniony jest do pisania art...

~siwy

dobra zmiana?

~miastoRowerów

Przejazdy dla rowerów to BARDZO DOBRY pomysł, ale ludzie niepotrafią z nich korzystać. Zdarzają się kamikadze ale i święte krowy spacerujące po scieżkach dla rowerów, ale szczytem głupoty jest sytuacja gdzie "matrona" wypicowana idzie sobie chodnikiem z pieskiem (wielkim pieskiem że do kieszeni płaszcza by się śmiało schował) ..... No ale idzie chodnikiem a piesek idzie sobie zieloną trawką tak że smycz blokuje rowerzystom przejazd. Z powodu iż taka sytuacja jest nagminna nie tłumaczę już paniusi o co chodzi zwyczajnie wjaźdzam w smycz. Wtedy jest płacz i zgrzytanie zębami.

~odi

a ja pozdrawiam dziewczynę na rowerze, która dzisiaj po 15 przed szkołą podstawową numer 4 wjechała rozpędzoona na rowerze, ja ją widziłam bo jechała w moją strone, ale człowiekowi na przeciwnym pasie wjechała zza pleców, wyhamował ale następny samochód za nim już ledwo co...pisk opon, a Ty dziewczyno się nie raczyłaś obejrzeć nawet, chociaż w samym szczycie naraziłaś zdrowie swoje innych...ale co tam w końcu miałaś prawo bez popatrzenia na drogę wtargnąć rozpędzona bo na przejście dla pieszych Ci się należało, niech inni się przed księżniczką zatrzymują...dopisze jeszcze, że coraz częściej się przekonuję, że te przejazdy dla rowerów to jest bardzo zły pomysł, bo ludzie nie potrafią z tego korzystać...

Saturn

Parking znajduje się troszkę dalej to nie tu

~dojna zmiana+

geriatria i demencja morda w kubeł,różaniec w rękę i do bozi a nie rozbijać się po mieście.

e2rds

123 a ty wiesz jak tu śmierdzi nowy, świeży gnój. Powąchaj wokół siebie.

kabi

ja jestem pewien ze ten madras niejednemu emerytowi nie jest w stanie dorównać na badaniach psychotechnicznych

~do ~juska

To nie madras proponuje tylko unia.Poszperaj w internecie to znajdziesz jakie są plany odnośnie starszych kierowców.

~Akacjan

Ja się pytam, a gdzie byli jej rodzice ?!?!?!?

~juska

do madras,-ani się obejrzysz a już i tobie też zawieszą uprawnienia na samochód (wg tego co proponujesz)

~dojna zmiana+

No to starsza pani już nie pojeżdzi.Każda utrata przytomności wiąże się z zatrzymaniem prawa jazdy przez nożyczkowego(czytaj Zarzecznego)i wysłaniem na badania do Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy.

~123

Śmierdzi tu moczem i starymi ludżmi.

~do ~emeryt70

Unia Europejska ma zamiar wprowadzić obowiązkowe badania dla kierowców po 60 więc długo młody już nie pośmigasz.

~emeryt70

Kto uwaza ze emeryci powinni byc poddawani badaniom co rok to najpierw niech sam przejdzie sie do psychiatry czy aby wszystko gra.Nadgorliwość nie wskazana.

mokasyn

Bardziej boję się na drogach 23 letnich adeptów uważających się za kierowców niż takich seniorów. Seniorzy nie nadużywają pedału gazu, natomiast adepci zdecydowanie tak. Więcej ludzi ginie na drogach przez smarkaczy niż przez tych starych kierowców.

~dojna zmiana+

P.S.Mam nadzieję że przeczyta to ktoś z jego rodziny i zabroni geriatrykowi jeżdzić samochodem bo zabije jeszcze kogoś na ulicy.

~luis

lusia madras to zapyziały emeryt, tylko gra głupa,ale nim naprawdę jest

~lusia

Madras nie wymądrzaj się . Najprawdopodobnie jesteś młody i nie wiesz czy tobie coś takiego nie może się przydarzyć pomimo ,ze jestes młody 2

madras

Na innym portalu napisali, że ta kobieta ma 75 lat! Według mnie po 60-ce powinny być roczne obowiązkowe badania a po 70-ce zakaz prowadzenia pojazdów.