Ukrył się przed policją pod workami z ubraniami
Opublikowano: 9  Października  2018

Policjanci z Posterunku Policji w Zbydniowie zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu stalowowolskiego, który od końca maja br. był poszukiwany za ucieczkę z zakładu karnego. Mężczyzna ukrył się w pomieszczeniu gospodarczym pod workami z ubraniami. Był pijany, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Jeszcze dziś zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Wczoraj po godz. 17, policjanci z posterunku w Zbydniowie otrzymali informację, że w Kępiu Zaleszańskim może przebywać 26-letni mężczyzna, który od 30 maja br. jest poszukiwany za ucieczkę z zakładu karnego. Policjanci udali się we wskazane miejsce.

W trakcie rozmowy z matką poszukiwanego mężczyzny funkcjonariusze ustalili, że jej syn przed chwilą uciekł. W trakcie sprawdzania pomieszczenia gospodarczego, w którym leżało dużo ubrań i worków ze starymi ubraniami, policjanci zauważyli wystającą stopę. Funkcjonariusze zaczęli odrzucać worki oraz odzież i zobaczyli leżącego mężczyznę, który był jeszcze nakryty dywanem.

Po wylegitymowaniu okazało się, że to poszukiwany 26-latek. Mężczyzna próbował wyrwać się policjantom, jednak mu się to nie udało. Był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Przeprowadzone badania wykazały ponad promil alkoholu w jego organizmie. 26-latek trafił do policyjnego aresztu.

KPP

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Manukuna złapała teeaz policja za te pisanie nieprawdy.
Dodano: 9  PaĄdziernika  2018  17:36:31
~sebastal
Czy prawo jazdy tez mu zabiora,przeciez wyraznie pisze ze był na alkoholu.Jest za to dodatkowa premia dla milicjanta.
Dodano: 9  PaĄdziernika  2018  15:36:48
~2w1
współczuję jego matce,ale teraz wie,że wychowała pijaka i bandyte
Dodano: 9  PaĄdziernika  2018  14:06:31
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe