Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie

Image

W nocy policjanci interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego w Bojanowie. Kierujący audi zjechał z drogi i uderzył w osłonę energochłonną i ogrodzenie. Okazało się, że 20-latek był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 22 w Bojanowie. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący audi 20-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w osłonę energochłonną oraz ogrodzenie posesji przy ulicy Parkowej. 20-latek nie odniósł obrażeń.

Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie wykazało w organizmie 20-latka ponad 1,4 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

KPP

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~lucek

pijane bydle

~draiver

Romek ma rację, dorwały się wieśniaki z RST porządnych samochodów, wypiją troche i "miszcze" kierownicy, co dred gdyby to było RNI to byś sam kmiocie pisał.

~dred

Romek1515- Ty świński cycu nie rob matce wstydu

kabi

dwa lata robót publicznych po 8 godzin dziennie w najbardziej uczęszczanym miejscu a główne zajęcie to zbieranie psich odchodów oraz petów

Romek1515

RST i wszystko jasne.