Koncert Patriotyczny

Image

100 lat temu Polacy po 123 latach niewoli odzyskali niepodległość. Niedzielny koncert wpisał się w cykl obchodów rocznicowych.

Małgorzata Kellis (sopran) i Marcin Kasprzyk (akompaniament) wystąpili na Deskach Spółdzielczego Domu Kultury. Artyści stanęli przed stalowowolską publicznością, by uczcić stulecie wolności.

Przez wszystkie próby Polakom pomogła przejść wiara i religia. Dlatego też w programie nie zabrakło odniesień do Boga i jego Matki. Zabrzmiało więc Ave Maria, Skrucha i Baranku Boży.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Alfons

Pani złe ubrana ? Co za debilne miasto , myślą ze maja kulturę w mieście i znają się na ogładzie . Niech będzie ubrana jak chce buraki totalne

~jan

....@~meloman ... to zapytaj jednego i drugiego czy lepiej było być w Stalowej Woli czy w Jasionce, oczywiście będą się kręcić że bardzo żałują że nie mogli być tu i tu, ale nie uzyskasz odpowiedzi na postawione pytanie,tacy to ,,melomanii" ....

KRZYSIU

Przypominam skromnie że pod zaborami znaleźliśmy się z woli Boga i Biskupów.

KRZYSIU

Przypominam skromnie że pod zaborami znaleźliśmy z woli Boga i Biskupów.

~ewa

Impreza b ladna,ale Pani w kolorowych portkach,zle ubrana!,trzeba pouczyc taka osobe jak nie wie!

~dojna zmiana+

To zamiast zajmowania miejsca w radzie miasta i nic nie robienia bo nie przypominam sobie żeby coś dobrego pan Bajek zrobił dla mojego osiedla nie mówiąc już o mieście niech zajmą się pisaniem wierszy i malowaniem bo to chyba najlepiej im wychodzi.Także panie Bajek mojego głosu tak jak 4 lata temu już pan nie dostaniesz.

~meloman

Do fix i jan. No tak- jeden rysownik, drugi poeta i w grupie rekonstrukcji historycznej, faktycznie mogą nie mieć wrażliwości artystycznej... Przestańcie bzdury pisać. Ci panowie to akurat bardzo często są na imprezach kulturalnych.

~meloman

Do fix i jan. No tak- jeden rysownik, drugi poeta i w grupie rekonstrukcji historycznej, faktycznie mogą nie mieć wrażliwości artystycznej... Przestańcie bzdury pisać. Ci panowie to akurat bardzo często są na imprezach kulturalnych.

~jan

... @~fix... co ci nie pasuje ?... koncert dla melomanów, dla tych co taka muzykę lubią, może z wyjątkiem tych dwóch z pierwszego rzędu którzy zostali oddelegowani na występ, bardziej zasłużeni aktywiści KM Partii dostąpili zaszczytu odsłuchania występu 1-go Sekretarza KC w podrzeszowskiej Jasionce, cały autobus pierwszego sortu pojechał, a tych dwóch nie zabrali ze sobą ....

~fix

KU..a patrioci się znaleźli !sztuczny patriotyzm hahha tylko na pokaz !!!!!!!!