Eksplozja kolorów

Image

Wyrzut kolorowych proszków Holi w powietrze. Chwila radości, istne szaleństwo, dużo zabawy i śmiechu. Tak było w piątek podczas Festiwalu Nauki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Kilkakrotnie w ciągu dnia miała dziś miejsce szalona zabawa z kolorowym proszkiem. Mnóstwo energii, muzyka, zabawa i śmiech, a także kolorowi ludzie, którzy w jednej chwili wyrwali się z szarej rzeczywistości i powiedzieli głośno: precz z nudą, precz z bezbarwnym życiem!

Szaleństwu dały się porwać osoby w różnym wieku, i ci młodzi, i ci nieco starsi, wszyscy, którzy w sercu poczuli radość z bycia młodym w sercu. Nie ważny wiek, nie ważna pozycja społeczna. Kolorowy pył przeniknął każdego tworząc różnobarwną tęczę z ludzi.

Eksplozja Kolorów jest wolna od ideologii i lansowania jakichkolwiek poglądów – jej najważniejszą ideą jest radość i wspólna zabawa! Po prostu trzeba chcieć i umieć się bawić w wyobraźnię, przenieść się w krainę wróżek i magicznych stworzeń!

Materiał video
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~OOO

Jakby w moim zakładzie pracy inspektor BHP zobaczył że w takim zapyleniu nikt nie nosi maski p/pyłowej to by się nam i brygadziście dostało po kieszeni.

e2rds

osa nie będę z tobą dyskutował bo to jałowa dyskusja, a o pyłach i płucach nie masz zielonego pojęcia.

e2rds

osa nie będę z tobą dyskutował bo to jałowa dyskusja, a o pyłach i płucach nie masz zielonego pojęcia.

jazda

To kampania opozycji.Przeniesli się z pod Huty na scenę. Przytuła skarżył się, że dostał wezwanie na Policję. Reszta stała i ze sceny zucala im kolorowy proszek.

~osa

Nie piernicz. Truje sie ludzi azotynem sodu, kupuje jedne z drugim rozowe mieska ... kolorowy proszek jest niczym w porownaniu z tym gownem!

e2rds

Ja pomijam czy to szaleństwo, czy to katolickie czy nie. Natomiast pytam się o jedną bardzo ważną rzecz, czy te dzieci, tam młodzież i ci dorośli znają skład chemiczny tych proszków i czy w tej chmurze proszkowej nie oddychali. Dostanie się różnych substancji do układu oddechowego dla różnych ludzi może mieć różne następstwa, będąc w takiej chmurze do płuc dostaje się ogromna ilość różnych pozornie niegroźnych substancji, po ich połączeniu w płucach następstwa mogą być różne i dopiero ujawnić się po latach. Różne idiotyzmy widziałem, ale czegoś takiego nie. Ciekaw jestem czy jakiekolwiek zwierzę było by w takiej chmurze, czy natychmiast instynktownie uciekło czując zagrożenie. Nie zdziwcie się i przypomnijcie sobie po latach jak kiedyś wystąpią jakieś choroby, lub dolegliwości, bo płuc, tak jak brań, czy skóry ciała nie wymyje się. Ciekawe co na to lekarze.

~jan

.... ,,Szaleństwu dały się porwać osoby w różnym wieku, i ci młodzi, i ci nieco starsi, wszyscy ..."i dobrze człowiek ma naturalna skłonność do żartu i zabawy, spędzania czasu na wesoło.... ale gdyby podobne sceny działy się na Przystanku Woodstock to ,,prawdziwe media" przedstawiłyby to jako stado dzikusów których diabeł opętał

~Cycu

Żenada i tyle w temacie.

~siwy

gimbaza się bawi hahahhaha

~brawo

Jak miło zobaczyć młodzież, która nie siedzi przed monitorem komputera, a aktywnie spędza czas wolny. Ludziom, którzy tylko ciągle narzekają już podziękujemy. Brawo dla Organizatora!!!

~Prima Apilis

Jakoś nie pasuje to do Nauki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego - "w krainę wróżek i magicznych stworzeń!". Czy to prawda, że to KUL?

~Aaa

Osobiście nie popieram tego trworu szatana