Uwaga: utrudnienia drogowe w Agatówce!

Image

We wtorek 18 września w godz. 12:00 - 14:00 na drodze krajowej nr 77 w Agatówce wystąpią utrudnienia drogowe. Związane będą z przeprowadzeniem eksperymentu procesowego.

Utrudnienia drogowe wystąpią na drodze relacji Stalowa Wola- Sandomierz w miejscowości Agatówka. Będzie to związane z przeprowadzeniem eksperymentu procesowego, zarządzonego przez Prokuraturę Rejonową w Stalowej Woli. Czynności te będą wykonywane w związku ze śmiertelnym potrąceniem 11-letniego chłopca, które miało miejsce 7 września 2018 roku. Dziecko zginęło pod kołami autobusu.

Stalowowolscy policjanci dla kierowców samochodów ciężarowych, jadących w kierunku Sandomierza, zalecają objazd przez Radomyśl nad Sanem lub Grębów. Kierujący samochodami osobowymi będą kierowani na objazdy na drogi gminne, między innymi przez miejscowość Pilchów.

Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli prosi o wyrozumiałość w czasie wystąpienia utrudnień drogowych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Do andrzej

Andrzejek a co czlowoek mogl zrobic jak dziecko mu centralnie pod kola wlecialo ?! Chlopie obys ty nie musial takich horrorow przechodzic . Pomysl troche i miej troche rozumu

~Sts

Ten andrzejek to jakiś adhd, kutasa poszukaj sobie w rodzince, czy dziecko przechodzilo na pasach, to stul pysk,

~set

Do Andrzej- jak widać nie masz pojęcia o prowadzeniu jakiego kolejek pojazdu ponieważ jak ktoś wyskakuje za autobusy prosto pod kola innego pojazdu to kierowca nie ma szans na zatrzymanie auta a co dopiero mówić o autobusie.Szkoda dziecka ale niestety wina jest po jego stronie ewentualnie rodziców czy szkoły ze nikt nie wytłumaczył czym grozi takie bezmyślne przebieganie na druga stronę drogi.

~andrzej

burak chce się wymigać od kary za zabicie dziecka ,kutas jeździć nie potrafi i nie potrafi się przyznać do błędu.

~mondry

komu to potrzebne i na co?

~jasio

a kto przeprasza za te utrudnienia