W Nisku zginął rowerzysta

Image

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkańca Niska. Mężczyzna został znaleziony w wybetonowanym przepuście kanału. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej rowerzysta zmarł.

Wczoraj po godz. 20, dyżurny komendy został powiadomiony o mężczyźnie leżącym w przepuście kanału na ul. Sandomierskiej w Nisku. Na mostku leżał rower z napędem silnikowych. Na miejscu nie było świadków zdarzenia. Policjanci na podstawie śladów ustalili wstępnie, że 62-letni mężczyzna prawdopodobnie stracił panowanie nad jednośladem i spadł z mostku z wysokości około 3 metrów, uderzając głową w wybetonowany przepust kanału. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu.

Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tragicznego wypadku i świadków. Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nisku pod nr tel. 15 8775 310.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~hehe

Mocy nie ogarnał niestety, współczucia dla rodziny

~lkj

no ładnie z 3 metrów na głowę to od razu śmierć

~lkj

no ładnie z 3 metrów na głowę to od razu śmierć

~lkj

no ładnie z 3 metrów na głowę to od razu śmierć

~Jan Grzyb

Dlaczego brak informacji o tym, że mostek był nie zabezpieczony po ostatnim wypadku i w związku z tym brakowało sporej części barierki? Dzisiaj rano służby dopiero zabezpieczyły mostek. Czy zawsze musi dojść do tragedii, żeby coś poprawić? Kto odpowie za tę śmierć?