Miasto kupuje jacuzzi

Image

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wzbogaci się o nowe jacuzzi. Będzie ono profesjonalne, przewidziane na 12 osób, z pełnym systemem masaży wodnych.

Jak podkreśla prezydent nowe jacuzzi będzie odpowiadało aktualnym potrzebom klientów pływalni. Włodarz miasta poprosił, by tego zakupu nie odbierać jako zbędnego wydatku, bo taka instalacja jest standardowym wyposażeniem każdego normalnego basenu.

- Każdy kto korzysta z nowoczesnych basenów wie, że kwestia takiej instalacji jak jacuzzi jest jednym z wymogów, by mówić o nowoczesnym kąpielisku, o tym, jak powinien wyglądać basen. Niestety, obecne jacuzzi, które ma lat 12, można powiedzieć, że przestało funkcjonować. Pozostały tam wirniki, które słabo działają. Stare jacuzzi przede wszystkim ulega ciągłym,bardzo drogim awariom– mówi Lucjusz Nadbereżny.

Środki na zakup nowego urządzenia na basen pochodzą z oszczędności jakie udało się wygospodarować przy modernizacji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli.Jacuzzi będzie kosztować około 250 tys. zł.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~marcin

~aaa ty "~aaa " - pieniądze są z rządu ? A ten "rząd" to skąd ma te pieniądze? Na drzewach mu, temu rządowi rosną ? Jak czytam takich debili to mnie włosy bolą. To wszystko jest z podatków. Kto płaci podatki? Pan płaci, Pani płaci, społeczeństwo płaci! Czyli Ty, ja, inni. I tą kasę ciężko wypracowaną przez społeczeństwo taki Lucek przepie*****.

~kulson mać

Lata mijają a ja mam ciągle coś z dziecka. Tyle, że zamiast dziecięcego pytania "dlaczego?", coraz częściej pyutam: "po kiego ch..ja?"

~aaa

nie wywieziemy bo pieniadze sa z rzadu ma dobtre kontakty z prezesem i pianiadze sa beda i gitara

~sid

Ta, lucek zrobił. Zrobił 3 razy tyle długo przez 4 lata, co Szlęzak przez 12 lat. Nie ma kandydata bo ludzie w przeciwieństwie do wyborców PIS są inteligentni. Kto chce wziąć odpowiedzialność za taki budżet jak zostawia Lucek. Narobił długów to niech teraz to udźwignie. Zobaczycie za 2-3 lata. Sami go na taczka wywieziecie umiech

~aaa

dokladnie lucjusz bedzie prezydentem przez wiele lal chwala mu za to co zrobil przez 5 lat niecale a wasz szlezak przez ponad 15 ile nic krzyze zabieral koscioly przesladowal pan prezydent jest katolikiem i to u niego cenie

~Relax

Kandydat opozycji jak zobaczył ile można pracy zrobić podczas kadencji, załamał się i wyjechał tam gdzie można nic nie robić a brać kase.

~Basia

Kandydat opozycji totalnej na prezydenta kiedy będzie pokazany? Miał być w marcu potem kwiecień - maj mówili, potem że pod koniec wakacji, albo jak będzie znany termin wyborów. Mamy sierpień, termin wyborów znany, a kandydata nadal brak.
Co jest?

~Stulejka

A kiedy brodzik na krytym dla maluszków ?

~marcin

Na jaki czas zamknął basen w trakcie montażu tego jacuzii? Znowu na pół roku? To przecież jest jakiś absurd z tym zamykaniem basenu. Nie potrafią nic zaplanować. Przecież tylko w Stalowej basen jest co chwilę zamknięty. Obecnie znowu jest jakaś przerwa. Tragedia.

~jan

.... może lepiej zakupić za te pieniądze nowy sprzęt do szpitala, bo pierdół dla miasta już nakupowano na dwie kadencje do przodu.

~Seee

To rada miejska na dwa razy będzie się masować. News roku!!!!

~karyna

To wyrazny sygnał ze w najliższych czasach nie jest planowana modernizacja / rozbudowa basenu. Szkoda, bo m9zna by bylo w koncu zrobić coś ciekawego i na tym zarabiac sciagajac ludzi z okolicy.

~miasteczkowy

A ja chcę basen w Nisku.. Julian połataj w końcu tę drogę i zabierz się za kopanie fundamentów pod basen, bo się nie mogę już doczekć, ileż to można

~jasio

chodzilo o 12 par i jaka da temu rade

~jasio

o to jajka bedom tera po japońsku ale żeby po 12 szt to wielka przesada

~AQUA

Kiedy Aquapark?????????????????
Mniejsze miasta mają...

~urek5

Z jakiej racji wypowiada sie Lucjusz a nie dyrektor MOSIR ?Czy to kolejny lans prezydenta?

~boby

Brawo! Panie Prezydencie a to najlepsza wiadomość dzięki.

~janusz

bedzie mozno se popierdziec z mojom grazynom, a i brajanek z karyno sie zmieszczo.

Pepsi

Jakie miasto taki news...

~ADHD

Wspaniały pomysł będzie gdzie się zregenerować po pracy