Najlepsze telewizory Samsung do 3000 zł

Image

Telewizory od producenta Samsung to gwarancja solidności i najwyższej jakości obrazu. Nie bez przyczyny najnowsze modele zaprojektowane w technologii QLED okupują najwyższe lokaty w rankingach sprzętu RTV. Sprawdźmy, które telewizory najchętniej wybierają nasi rodacy.

Samsung UE49MU6402

50–calowy telewizor o rozdzielczości UHD 4K z systemem Active Crystal Colour zachwyci cię żywymi kolorami oraz perfekcyjnie odwzorowanym obrazem. Na szczególną uwagę zasługuje system zaawansowanego podświetlenia ekranu, dzięki któremu obraz prezentuje się niezwykle realnie i jest bardzo nasycony. Dzięki zastosowaniu nowego standardu produkcji filmów HDR poziom jasności kontrastu osiąga najwyższe poziomy, które do niedawna pozostawały poza zasięgiem urządzeń domowych. Producent zadbał także o zmniejszenie zużycia energii.

Samsung Smart TV: Samsung UE55JU6500

W ofercie producenta znajdziemy także budżetowy model telewizora curved dla wymagających. 55–calowy UE55JU6500 z zakrzywionym ekranem 4K Ultra HD dostarcza niesamowite efekty wizualne, gwarantując efekt zanurzenia się w obrazie. Oglądając mecz albo ulubiony film, możemy poczuć się, jakbyśmy byli w środku wydarzeń. Kolory są tak naturalne, że niemal rzeczywiste. Telewizor daje nieograniczone możliwości rozrywki, oferując liczne aplikacje multimedialne. Jeżeli szukasz budżetowego modelu współpracującego z konsolami i idealnie nadającego się do gier, UE55JU6500 będzie strzałem w dziesiątkę.

Samsung 50MU6102

Model 50MU6102 to numer jeden w rankingu Benchmarka. Trudno znaleźć inny telewizor, który oferowałby tak zaawansowane funkcjonalności w cenie niższej niż 2000 zł. Jego głównymi zaletami są: wysoki kontrast, głęboka czerń i precyzyjne upłynnianie ruchu z dużą liczbą stopni regulacji. To jeden z flagowych modeli Samsunga, który spełni oczekiwania każdego użytkownika. Na uwagę zasługuje także nowoczesny i elegancki design oraz wysoka jakość materiałów użytych w procesie produkcyjnym.

Samsung UE43M5602

Istotną zaletą tego modelu jest zastosowanie nowoczesnych technologii PurColor oraz Ultra Clean View, które analizują materiał źródłowy, eliminują zniekształcenia oraz sprawiają, że obraz staje się wyraźny i głęboki. To tańsza alternatywa dla telewizorów qe65q9famtxxh zaprojektowanych w technologii QLED. Jakość kolorów i jasność w UE43M5602 jest o poziom niższa niż w qe65q9famtxxh, ale osoby stawiające na ekonomiczne rozwiązania z pewnością będą usatysfakcjonowane.

Samsung UE55M5502

Model UE55M5502 to kolejna budżetowa propozycja dla użytkowników przyzwyczajonych do rozdzielczości FULL HD. Podobnie jak w poprzednich modelach, kolor i kontrast pozostają na satysfakcjonującym poziomie – odrobinę niższym niż qe65q9famtxxh, ale nadal wysokim. Jeżeli szukasz telewizora o dużej przekątnej, na pewno docenisz ten model.

Jeżeli dysponujesz nieco większym budżetem i chcesz przenieść się na nowy poziom wizualnej przyjemności, z pewnością docenisz modele projektowane w technologii QLED, m.in. wspomniany już Samsung qe65q9famtxxh o niespotykanym nasyceniu barw i bogatych, naturalnych kolorach.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~dojnePO-

No to chyba Philipsa nie mieliście. To jest dopiero śmieć.

~dojna zmiana+

To się szajsung powinno nazywać.Nigdy więcej tego szrortu.Chodzi co prawda ze 3 lata ale nie działa już zegar i pip niedawno siadł.Nie mówiąc już o fatalnej współpracy karty ze stelli.

~elektronik

Jak bym miał wybór miedzy dwiema markami to samsunga nie wziąłbym choćby dla zasady, gdyż miał mnóstwo wpadek z postarzaniem produktów. Z samsunga to co najwyżej telefony galaxy s.