Traktorzysta z marketu 3 miesiące spędzi w Krakowie

Image

Krzysztof K., który jadąc traktorem spowodował straty na łączną kwotę 155 tys. zł prawdopodobnie jest chory psychicznie. Obecnie przebywa na Oddziale Psychiatrii Sądowej Aresztu Śledczego w Krakowie.

Jak informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu prokurator Andrzej Dubiel mężczyzna, który 27 lipca 2018 roku wjechał ciągnikiem marki Władimirec w drzwi wejściowe do sklepu wielkopowierzchniowego Tesco w Stalowej Woli, w wyniku czego wyłamał w nich mechanizm przesuwny oraz dokonał rozbicia szyb, po czym uderzył traktorem w bankomat powodując jego uszkodzenie, a następnie uderzając siekierą rozbił szyby w lokalu wynajmowanym przez jedną z firm jubilerskich, w wyniku czego uszkodził witrynę ekspozycyjną sklepu, a także dokonał uszkodzenia bramy wjazdowej na teren parkingi Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli w ten sposób, że wjechał w nią dwukrotnie ciągnikiem rolniczym, zarzucanych mu czynów dopuścił się publicznie, bez żadnego powodu okazując przez to rażące lekceważenie porządku prawnego.

Łączna wartość zniszczonego mienia została ustalona na kwotę nie mniejszą niż 155 tys. zł.

Przesłuchiwany w charakterze podejrzanego przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył stosowne wyjaśnienia, w których wskazał motywy swojego postepowania. Analiza jego wyjaśnień, jak mówi prokurator Andrzej Dubiel, wskazuje na podejrzenie wystąpienia u niego choroby psychicznej.

Sąd Rejonowy w Stalowej Woli zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy, który jest wykonywany w Oddziale Psychiatrii Sądowej Aresztu Śledczego w Krakowie.

Za zarzucane podejrzanemu przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Gość

Może to flakka zombie ehhh jak nie Vivo to teraz Tesco masakra 😒

~litosci

Tak działa nasz polski chory system. Kto będąc normalny dopuszcza się takich czynów. Nie psychiczny tylko działał pod wpływem środków które go ogłupiły. Nawyczynial a teraz go usprawiedliwiać chorobą psychiczną. Do paki i dobra chłosta draniowi bez wychowania!!

Saturn

Rolnik szuka żony chory psychicznie a reszta rodziny?

~wieprz66

Ktos podlozyl temu traktorzyscie swinie bo straty to maksimum 15tysiecy.Jakis debil wymyslil ze zniszczonej bramy nie da sie naprawic i stad te duze straty.Teraz nie takie zniszczone rzeczy da sie naprawic.

focus

a koles co napadl kobiete bil i kopal dostal dozor policyjny.....chore

~234

taki traktorek z ta przeszloscia to jakiś maniak zapłaci ze 30tys lub więcej tylko potrzebny będzie certyfikat ze to te z tesco

~Elemelek

Jak by wjechał do środka to by miał dopiero radochę z taranowania tej chińszczyzny umiech

~takie tam

po co toto obserwować,-normalny człowiek nie nosi takiej fryzury!

~siwy

pare minut przyjemności rozwalania i tyle kasy poszło....

~Eunuch

No zdrowy człowiek tylko chciał by tak zrobić, ale nie zrobi bo wie że to głupie. Dlatego kupuje GTA V i tam się "wyżywa" . A psychol wsiada na traktor i "ahoj przygodo" umiech