Janusz Korwin- Mikke w Stalowej Woli

Image

W Stalowej Woli odbyło się spotkanie Partii Wolność z prezesem Januszem Korwinem- Mikke na czele. Kontrowersyjny polityk jest mistrzem ciętego języka i kontrowersyjnych haseł.

Na spotkanie, oprócz lidera ugrupowania przyjechał Damian Bańka- prezes Regionu Podkarpackiego oraz lider okręgu rzeszowskiego Partii Wolność, Dawid Lewicki, Konrad Berkowicz, wiceprezesi Partii Wolność. Podczas spotkania wystąpili również przedstawiciele ugrupowania posła Piotra Liroya Marca- wiceprezesi Stowarzyszenia Skuteczni: Maciej Maciejowski oraz Grzegorz Gajewski.

Przed spotkaniem otwartym odbyły się rozmowy w sprawie współpracy obu środowisk w nadchodzących wyborach samorządowych.

Zanim doszło do spotkania z mieszkańcami miała miejsce konferencja prasowa. Podczas niej polityk nie wygłosił przemówienia, ale od razu zachęcał dziennikarzy do zadawania mu pytań.

Janusz Korwin- Mikke znany jest z kontrowersyjnych haseł. Sam jednak nie uważa, że coś z jego poglądami jest „nie tak” mimo, że wielu ludzi czuje się obrażanych słowami lidera Partii Wolność.

- Ja się nie zgadzam z tym. Ja mam poglądy normalne. To świat zwariował zupełnie i ma poglądy kontrowersyjne- mówił do dziennikarzy Korwin- Mikke.

To, co dzieje się obecnie w kraju uważa za efekt demokracji.

- Jak jest demokracja, musi być i głupota- przekonuje.- Głupich jest więcej niż mądrych, więc co się dziwić. Chcieliście demokracji, to macie.

Partia obiecuje obywatelom, że po dojściu do władzy obetnie 500+, ponieważ nie może dochodzić w kraju do rozdawnictwa publicznych pieniędzy, „nie może być tak, że jedni „płacą alimenty na cudze dzieci”. Rolnicy nie chcą pracować, bo biorą 500+, piją i nie opłaca się im pracować. Korwin- Mikke obiecuje, że po dojściu do władzy utrzymanie państwa zmaleje, a wzrost gospodarczy skoczy o 15%. Na pytanie o 2% poparcie partii lider wzrusza ramionami i powtarza do znudzenie, że głupich jest w Polsce więcej niż mądrych, na co on nic nie poradzi.Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~no name

Oszołom

rerere

Taka prawda, byle głupek nie zrozumie idei wolnorynkowych które głosi Korwin.

Byle głupek głosuje na po-pis'y i narzeka że źle mu się żyje. Czy to nie ty?

Obywatel18

Tak szybko hejterkom zabrakło paliwka?
Bardzo dobrze, że pojawiła się taka inicjatywa, bardzo potrzebna zresztą! Wszystkim, którym nie po drodze z POPiS-em mają nareszcie miejsce dla siebie.
Ci, którzy chcą łączyć, a nie dzielić z pewnością mają uczciwe zamiary.

Niemiec

Korwin Mikke jest podobny do Włodzimierza Lenina. Nie chodzi mi o fryzurę, choć i ta się kojarzy. Wracając do tematu Korwin podobnie jak Włodzimierz utrzymuje się wydawania książek. Włodzimierz Lenin wydawał książki których cały nakład kupował rząd Niemiec. Korwin Mikke wydaje książki które kupuje rząd Rosji. Może się myle? Znacie kogoś, kto zna kogoś, kto kupił książkę Korwina? Włodzimierz miał rozwalić carat i to się udało.

~fakty

on ma 76 a jego żona jest o 44 lata młodsza.Cuda za kasiorę.

~szok

aż tylu "głupich" przyszło,żeby potwierdzić,że "głupich jest więcej niż mądrych" w Stalowej Woli

~jasio

aty kdgkagiebowcu codziennie jezdes psem łogromnika i jeszcze się tym chwalis zamiast uciekać do dziury

~jasio

1323 - byłem w oxfordzie 2 minuty co cnaczy ze bylem na STUDIACH barany

~jasio

1323 - byłem w oxfordzie 2 minuty co cnaczy ze bylem na STUDIACH barany

~jasio

w kupie sila a w dupie kupa

~Kdgk

Jasio masz coś do daba bo ja codziennie robię sobie zdjęcia jak dabuje

~123

Oj jasiu widać że do szkoły nie chodziłeś.Ale w pisie tacy są potrzebni.

~jasio

a co ta myszka miki potrafi robic może by tak wsadzila chociaż z 1 dab tak jak konkurencja dab na srodku scieszki i czy tp promocja scieszki czy presydenta czy podlasnictwa czy debu czy jakies jaja

~z internetu

Pan Andrzej Duda ze świtą (ok. 30 osób) leci do Australii. Wybrali luksusowe linie Emirates, zamiast LOT-u. Ale przecież każdy ma prawo do fajnych wakacji. Ale moment, to chyba jednak nie są wakacje. Oficjalnie to podróż służbowa...
Cóż, można się pomylić, bo w planach nie ma spotkań na najwyższym szczeblu. Jest przyjęcie u gubernatora stanu Wiktoria i rozmowy z Polonią, m.in. w Sali im. Jana Pawła II w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Sydney.

Pozostaje nam życzyć całemu turnusowi bezpiecznej podróży i prosić o dużo selfików na insta.

~yery

nie bo pis wygra w 15 wojewodztwach wedlug sondzu dla faktow tvn takze po szykuj się na emigracje i rzad na uchodzstwie buahhha

~Polka

Polak - tak jest na podkarpaciu.....

~Polak

Na spotkanie z peło przyszło 10-12 osób, na spotkanie z Korwinem - 100 osób. Prawica zmiażdży targowice w wyborach samorządowych.To będzie pogrom całkowity. Zresztą czy można się temu dziwić..

~Janusz_kurde

Hmmm... Na spotkanie z panem Januszem przyszło jakieś 500% więcej ludzi, niż na palenie zniczy łopozycji hehe

~Sześć 6 7

Korwin ma 100% racji.
Wystarczy poczytać komentarze pod artykułami żeby się przekonać o zalewie głupoty.

~kris35

Zgadzam się z Panem Januszem w sprawie tych podziałów na głupich i mądrych. Niestety to smutna prawda . Każdy kto ma trzeźwy umysł widzi fakty.

~mikkke

ten pajac to oszołom

~twardziel

on ma partnerkę dla jego korzyści finansowych ciekawy jestem czy on jest spłodzić dzieciaka

~Tvn

Ja byłem i popieram pana Janusza dziękuję z piękne spotkanie razem pogonimy lewaków z ue

~ola

Korwin źle traktuje kobiety a bez kobiet jeszcze nikt poparcia dużego nie otrzymał.

~RST

Święta prawda. Głupich jest więcej niż mądrych. Kto chce wygrać wybory kieruje swój przekaz do głupich. I nie zawiedzie się.

~Gronkowiec

Hanna Gronkowiec Waltz poco ten szubrawiec tutaj przyjechał

~takie tam

coś racji ten chłopina ma,jednakowoż swoje pięć minut już w życiu miał ,a że spartaczył?trudno.ponadto czy aby jego nie obejmuje wiek emerytalny? z tego co wiem to w tarnobrzegu ma jednego zagorzałego fana o podobnym nazwisku.

~jasio

i az dziw bierze ze je tyle maup co jom chcą łagladac

~jasio

a co to za jedna ta mike marja kordian

jazda

I poco on przyjechał skoro i tak nie wejdzie do sejmu.