Wypadek w zakładzie pracy. 57- letni mężczyzna w szpitalu

Image

Wypadek zdarzył się na terenie jednego z zakładów pracy przy ulicy Przyszowskiej w Stalowej Woli. 57- letni mężczyzna z obrażeniami ciała odtransportowany został do szpitala.

Do tego zdarzenia doszło w czwartek 9 sierpnia 2018 roku około godz. 11:40. 57- letni mężczyzna pracujący w jednym z zakładów przy ulicy Przyszowskiej podczas przenoszenia ładunku został uderzony przez spadający metalowy element.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia i policję. Poszkodowany miał uraz barku i twarzy. Odtransportowano go do stalowowolskiego szpitala. O wypadku powiadomiona została Państwowa Inspekcja Pracy.

Na miejscu pracowali policjanci, zabezpieczono ślady i ustalono świadków zdarzenia.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~~Patriota~~

Ukrainiec zarobi 4.300 oplacony hotelik,dowoz samochodem nas koszt firmy,a wy polscy murzyni 3.200 z nagdodzinami i reszta kosztow wlasnych,wiec siedzcie cicho bo was o dyskryminacje posadza,poki was sami ukraincy nie zastapia

~Sprawiedliwy

Jaja dzieją się nie tylko tam w Pioma Odlewnia gnębi się Polskich pracowników kosztem Ukraińców. Doszło do tego że Polakom zakręcają ciepłą wodę żeby Ukraińcy mieli lepiej. Polaka się goni do roboty a Ukraińcy pracują sobie jakby byli na wakacjach. Do czego to doszło. Na Ukraińca złego słowa nie można powiedzieć bo zaraz leci do przełożonych o byle co, a Polacy siedzą cicho żeby nie stracić pracy. Rządy PISu doprowadzą kiedyś do tragedii jak nie już.

~co za

głośno wczoraj było w Alutecu o tym

~alutec

dla czemu nie napiszecie że to THONI ALUTEC wykańczalnia ludzi

~Odzskodowania

Grzesiekm26@interia.pl

jazda

Przyszowska, czyli Alutec. Tam co chwilę wypadki. A zakład obóz pracy, gdzie nie przeszczega się prawa pracownika