Traktorzysta aresztowany na 3 miesiące

Image

Stalowowolski sąd zadecydował, że 24- letni szaleniec- traktorzysta zostanie tymczasowo pozbawiony wolności na 3 miesiące. Przesłuchania odbyły się w szpitalu.

24- latek 27 lipca staranował ciągnikiem drzwi do marketu i wywijając siekierą zdemolował sklep jubilerski, a później zajechał na teren komendy Policji i Władimirowem wjechał w policyjną bramę. Tam został zatrzymany i skończył na oddziale psychiatrycznym stalowowolskiego szpitala. Przebywa na nim do dziś. W chwili ataku był trzeźwy. Czy przed incydentem brał jakieś środki zakazane wykażą badania.

Mężczyzna ze szpitala nie został wypisany. Na oddziale leży pilnowany przez policję. Również w warunkach szpitalnych odbyło się jego przesłuchanie. Zezwolili na nie lekarze. Czynności procesowe w tej sprawie prowadzili policjanci wspólnie z prokuraturą. Zebrany materiał pozwolił na przedstawienie 24- latkowi zarzutu uszkodzenia mienia w warunkach chuligańskich. Zniszczenia w mieniu zostały oszacowane na 150 tys. złotych (zniszczone drzwi wejściowe do Tesco, witryny w sklepie jubilerskim, uszkodzony bankomat, uszkodzona brama wjazdowa na teren Policji). Prokuratura nie wyklucza rozszerzenia stawianych podejrzanemu zarzutów o sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa wystąpienia katastrofy w ruchu lądowym. Ten wątek będzie jednak podejmowany dopiero po uzyskaniu wyników badań na obecność w krwi podejrzanego środków psychoaktywnych. W piątek stalowowolski sąd zdecydował o zastosowaniu wobec mieszkańca naszego powiatu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione czyny grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi stalowowolska Policja pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Barton

Narobił ziomek...

~monia

Drogie to wszystko heh 150tys.skad ta kwota/Z te pieniadze moznaby mieszkanie kupic a tam widze troche rozbitego szkla,pogniecionej stali i tyle.Z drugiej strony Tesco jest ubezpieczone wiec wypuscie chlopaka a nie robice z niego wariata.TO JUZ W DZISIEJSZYCH CZASACH NIE MOZNA SIE W....RWIC?

~ewewz

pamiętaj bolszewiku młody! - nie wjeżdzaj władymircem do tesko po lody! z braterskowom priwied'niom !

~fakt

Policjanci zakuli go dopiero jak podjechał pod bramę komendy i w nią z hukiem walnął-wtedy sie obudzili

~Gutek

Młody patriota zamknięty po kozackiej szarży niczym stalufka w 3 lidze. Czy będzie protest środowisk kybicowskich? Ziomek miał czerwono biały traktor z rodowodem bratniego państwa.

~Killer

Jezus kazał mi zabić, wszystkich mieszkańców stalowej woli, on mówi że to szatańskie pomioty, obłudnicy i fałszywi chrześcijanie.

~Killer

Jezus kazał mi zabić, wszystkich mieszkańców stalowej woli, on mówi że to szatańskie pomioty, obłudnicy i fałszywi chrześcijanie.

~eska

Gość jest chory na schizofrenię. Twierdzi, że ma kulki w uszach i one mu mówiły co ma robić. A kulkami steruje jakis facet, więc...

~afolabi


Oj ciaku wkoncu sie doigrales.......brawo!Powinien byc max wyrok kary...niech pomyśli co mogli czuć ludzie w środku,pozatym byl świadomy skoro dojechl taki kawal drogi i nikomu nie zrobił krzywdy a głupiego teraz trzeba udawacccc.pozdroooo z wiezienia

~dom zły

Kredyt we frankach na 25 lat, a nie 5 lat wakacji.

~Mieszkaniec

A co z traktorem? Taka zajebista maszyna...

~katolik

wara od policji kodziki idzcie pod sad a nie na forach siedzicie

~kop

A czy jest prowadzone postepowanie za nieudolność policji w czasie tego incydentu????