Zdarzenia drogowe na terenie powiatu niżańskiego

Image

W weekend policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu wypadku drogowego w Zdziarach i dwóch kolizji, w Golcach i Nisku. Trzy osoby poszkodowane zostały przewiezione do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach dwie z nich opuściły szpital.

Przez blisko 2 godziny w piątek, całkowicie zablokowana była droga krajowa nr 19 w miejscowości Zdziary. O godz. 11 obcokrajowiec poruszający się suzuki swift, stracił panowanie nad autem i uderzył w zaparkowanego na wjeździe na posesję chevroleta. 44-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Kolejny zdarzenie z udziałem furmanki miało miejsce w Golcach. Jadąca na nim 74-letnia kobieta spadła z wozu na asfalt. Z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Wozem powoził nietrzeźwy mieszkaniec Golc, drugi pasażer był również pijany. Woźnica miał blisko 3 promile alkoholu, pasażer 2. Kobieta po badaniach została zwolniona do domu.

Groźnie zapowiadający się wypadek miał miejsce o godz. 14 na ulicy Sandomierskiej. Kierująca oplem astrą kobieta, straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w barierkę mostku i spadła w wyschnięte koryto rzeki. Poszkodowana była wyciągana z całkowicie zniszczonego pojazdu. Na szczęście nie poniosła poważniejszych obrażeń. Po udzieleniu pomocy medycznej powróciła do domu. Była trzeźwa.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~aga

Jadac z nad morza zachodniopomorskie droga las podwójna ciągła zero widoczności z przeciwka i zgadnijcie kto wyprzedza no pewnie że tak RNI

~takie tam

łącznie z tobą!

~tyyyy

Trudno uwierzyć tylu debili pisze komentarze na tym portalu.

~tyyyy

Trudno uwierzyć tylu debili pisze komentarze na tym portalu.

~Koniec Swiata

naprwde az trudno mi w to uwierzyc ze takie rzeczy sie dzieja....

~Bhp

Tytuł powinien brzmieć: RNI kompilacja faili smiech2

~juska

baba z wozu- koniom lżej.