Z blisko 4 promilami kierował samochodem
Opublikowano: 3  Sierpnia  2018

Policjanci ze stalowowolskiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę audi. 28-latek miał 3,7 promila alkoholu w organizmie. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Wczoraj po godz. 11 oficer dyżurny stalowowolskiej komendy otrzymał informację, że kierowca audi jedzie samochodem najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Policjanci ze stalowowolskiej drogówki podjęli interwencję wobec kierującego audi i zatrzymali go na ulicy 1-go Sierpnia w Stalowej Woli.

Znajdujący się w samochodzie kierowca był nietrzeźwy. 28-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego miał trudności z utrzymaniem równowagi. Po przebadaniu okazało się, że mężczyzna miał 3,7 promila alkoholu w organizmie.

W świetle obowiązujących przepisów 28-latkowi grożą surowe konsekwencje. To przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do dwóch lat, ograniczenia wolności lub grzywny oraz zakazem prowadzenia pojazdów na czas od 3 do 15 lat.

Apelujemy do wszystkich: jeśli widzisz, że nietrzeźwy chce prowadzić, nie pozwól na to! Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy ochronisz przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze.
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~rysik50
Problem pijanych za kołkiem szybko zniknie wprowadzajac kary od 0,5 promila,a ponizej nic.Tak jest w normalnych krajach.
Dodano: 13  Sierpnia  2018  15:35:21
~ewka
R N I REJON NISKIEJ INTELIGENCJI i wszystko jasne
Dodano: 4  Sierpnia  2018  15:12:28
Stop pijakom za kółkiem!!!!!!


Ludzie nie pozwalajcie, aby tacy niszczyli swoje życie i o zgrozo życie innych...
Dodano: 4  Sierpnia  2018  01:51:12
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe