Woda kranowa po filtrowaniu smakuje lepiej

Image

Woda kranowa w Polsce cieszy się złą sławą, gdyż jej smak i zapach zniechęcają do picia. Ponadto przez lata poziom zanieczyszczenia polskich rzek, jezior i innych zbiorników wodnych przekraczał wszelkie normy, przez co Polacy większym zaufaniem darzą wodę butelkowaną. Niektórzy używają wody z dużych baniaków do gotowania i picia, a kranówkę wykorzystują wyłącznie do mycia i prania. Woda z kranu może być jednak zdrowa i smaczna nawet w dużych miastach - wystarczy rozpocząć filtrowanie wody.

Pyszna i świeża woda zawsze dostępna

Woda kranowa po filtrowaniu smakuje równie dobrze co woda butelkowana, a niekiedy nawet jeszcze lepiej! Filtrowanie wody w specjalnych dzbankach, dostępnych między innymi w ofercie https://sklep(...)l?cat=4, pozwala oczyścić kranówkę z zanieczyszczeń w postaci chloru i zbędnych pierwiastków. Woda kranowa zyskuje dzięki temu lepszy smak, a przykry zapach chlorowania znika.

Dzbanki do wody oraz filtry z oferty https://sklep(...)ody.html umożliwiają przygotowanie wody bezpośrednio do picia lub wykorzystywanej później do gotowania. Kawa lub herbata przygotowane z przefiltrowanej kranówki są klarowne, a ich smak jest o wiele lepszy. Dodatkowo znika problem z osadzaniem się kamienia w czajnikach oraz na szklankach. Filtry do wody są wydajne, dzięki czemu koszt oczyszczenia jednego litra cieczy to wydatek kilkunastu groszy - woda filtrowana jest znacznie tańsza niż woda butelkowana dostępna w sklepach. Oczyszczanie kranówki do picia i gotowania jest więc opłacalniejsze niż kupowanie ciężkich baniaków z wodą źródlaną i dźwiganie ich ze sklepu do domu.

Wielkość i kształt dzbanków do filtrowania wody umożliwia ich ustawianie na drzwiach lodówki, co sprawia, że przez całe lato wszyscy domownicy mogą cieszyć się chłodnym i orzeźwiającym napojem po powrocie z pracy. Dzbanek wystarczy napełnić kranówką, a woda zostanie przefiltrowana w ciągu kilku chwil.

Zdrowe nawyki żywieniowe, czyli z wodą do szkoły i pracy

Dzięki butelkom filtrującym, które działają podobnie jak dzbanki, można zabierać ze sobą oczyszczoną wodę kranową w każde miejsce. W butelkę powinno być wyposażone każde dziecko w wieku szkolnym, gdyż woda jest znacznie zdrowsza niż słodzone soki i napoje gazowane - oczyszczona kranówka zmniejsza ryzyko próchnicy i nadwagi. Ponadto butelki filtrujące i pojemniki próżniowe z oferty https://sklep(...)owe.html umożliwiają zabranie zdrowego i niedrogiego posiłku na lunch w czasie przerwy w pracy.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.