Wkrótce ruszy remont drogi powiatowej w Radomyślu nad Sanem

Image

Powiat Stalowowolski wybrał wykonawcę, który zajmie się remontem drogi powiatowej nr 1009R relacji Czekaj Pniowski – Pniówek.

Do przetargu na remont drogi przystąpiły 2 firmy, pierwsza z Głogowa Małopolskiego, która złożyła ofertę opiewającą na około 213 tys. zł, druga, z Mielca, wyceniła swoje usługi na ponad 222 tys. zł. Obaj oferenci zaproponowali 72- miesięczny okres gwarancji oraz wykonanie zadania w terminie do 12 października br. Po przeanalizowaniu ofert komisja przetargowa wybrała wykonawcę z Głogowa Małopolskiego.

Wykonawca zajmie się remontem drogi powiatowej nr 1009R relacji Czekaj Pniowski – Pniówek na długości 585m, do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 856. W zakres prac wchodzą m.in.: usunięcie warstwy ziemi, wykonanie koryta wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża, wykonanie podbudowy z kruszywa, wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką mineralno – asfaltową, wykonanie podbudowy, wykonanie warstwy ścieralnej, profilowanie i uzupełnienie poboczy.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~mieszkaniec

W miejscowości Pniów mieszka Wójt Gminy Radomyśl nad Sanem Jan Pyrkosz.

~DW 855

Znam sytuacje i umiejscowienie szkoły W Antoniowie. A więc Prezes Do Dzieła Zbiórka Podpisów rodziców pod petycją do PZDW w Rzeszowie o namalowanie pasów załatw też poparcie ze szkoły osobno Dyrektora i Rady Rodziców Gminę czyli wójta omiń może pasy Załatwicie . Jak się nie da to prasa , TV protest Rodziców zblokowaniem drogi (legalna manifestacja) i załatwione będzie.

~prezes

~DW 855,ty pewnie nigdy nie byłeś w Antoniowie i nie znasz sytuacji i położenia szkoły.Wójt chodził do tej szkoły,ale przychodził od pastwiska, zza Strachockiej,to skąd moze wiedzieć co się dzieje przed szkołą.
Dyrektor powinien zadbać o bezpieczeństwo swoich uczniów.
Jest też droga pomiędzy lasem a szkołą,ale jest tam błotko.
Jeszcze raz przypomnę,że patron szkoły,gen.Sosnkowski będzie stał przed szkołą i się wstydził...a może weźmie pały i pogoni towarzycho.

~Werty

Na Stalówka.Net pisze się o remoncie budynku domu ludowego w Pniowie. Tu o remoncie drogi... Hmmm a kto tam mieszka ze tak się dba o ten Pniow???

~Werty

Ale wy jesteście barany.
Raz że nie ma wsi Pniowek
Dwa to o czym wy piszecie... O nalaniu asfalt na wiejska droga to remont drogi powiatowej... Miejsce odrobinę normalności...

~Werty

Ale wy jesteście barany.
Raz że nie ma wsi Pniowek
Dwa to o czym wy piszecie... O nalaniu asfalt na wiejska droga to remont drogi powiatowej... Miejsce odrobinę normalności...

~lol

Ogłoszenie nr 576617-N-2018 z dnia 2018-06-21 r.

~lol

Zarząd Dróg Powiatowych: Remont drogi powiatowej nr 1009R Czekaj Pniowski - Pniówek
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Roboty budowlane

~mieszkaniec

Szanowny autorze artykułu.

Jestem mieszkańcem Gminy Radomyśl n/Sanem od ponad 50 lat i jestem pewny, że na terenie gminy nie ma miejscowości Pniówek. Na terenie gminy jest miejscowość Czekaj -Pniowski położona po prawej stronie Sanu 3 km od ujścia Sanu do Wisły. W miejscowości Czekaj -Pniowski znajduje się przeprawa promowa do miejscowości Wrzawy. Na terenie gminy jest miejscowość Pniów oddalona o około 2km od miejscowości Czekaj-Pniowski i w artykule prawdopodobnie chodzi o tę miejscowość.
Mam nadzieję, że autor tego artykułu poprawi powstałe błędy.

~DW 855

Zapomniałem dodać że droga DW 865 jest jedną z dróg wojewódzkich o jak na mniejszym ruchu drogowym dla tego tak trudno dostać pasy .Bo po co pasy na drodze co nic nie jeździ myślą w Rzeszowie. Czyli myśląc Prezes twoimi kategoriami to w Rzeczycy Długiej powinny być światła na pasach.Bo tam przejść to czasami trzeba sobie poczekać aż cię ktoś przepuści.

~DW 855

Do Prezes Na co ci pasy czy nie wiesz że pasy to pozorne bezpieczeństwo . Najwięcej pieszych ginie na pasach.Chyba że chcesz uszczuplić domowe budżety na mandaty za nie przechodzenie dzieci po pasach co na wsi jest nagminne.Czasami trzeba się dwa razy zastanowić co jest najbardziej potrzebne do bezpieczeństwa pasy (i jestem bogiem auto mnie nie ruszy) czy brak pasów przechodzę gdzie chcę patrząc dwa razy w lewo raz w prawo czyli przechodzę jak nic nie jedzie.

~DW 855

Do Prezes Na co ci pasy czy nie wiesz że pasy to pozorne bezpieczeństwo . Najwięcej pieszych ginie na pasach.Chyba że chcesz uszczuplić domowe budżety na mandaty za nie przechodzenie dzieci po pasach co na wsi jest nagminne.Czasami trzeba się dwa razy zastanowić co jest najbardziej potrzebne do bezpieczeństwa pasy (i jestem bogiem auto mnie nie ruszy) czy brak pasów przechodzę gdzie chcę patrzą dwa razy w lewo raz w prawo czyli przechodzę jak nic nie jedzie.

~Ogrodowa

A na 200 metrach Ogrodowej nie potrafią nawet dobrze połatać dziur sic!

~jasio

najważniejsze je wykonanie koryta