To Krzysztof Łętocha jest trenerem Stali

Image

W sezonie 2018/2019 szkoleniowcem zielono- czarnych nadal będzie Krzysztof Łętocha. Nie będzie żadnych zmian na tym stanowisku.

To jednak szkoleniowiec Krzysztof Łętocha poprowadzi drużynę Stali Stalowa Wola w sezonie 2018/2019. W zeszłym tygodniu media obiegła wiadomość, że na tym stanowisku nastąpiła zmiana. Okazuje się, że to nieprawda. Trenera „zmieniał” były już prezes Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Zbigniew Rogowski. On to bez poinformowania dotychczasowego szkoleniowca wymienił go na Tadeusza Krawca. Zamieszanie spowodowane przetasowaniami doprowadziło do tego, że miasto wzięło sprawy w swoje ręce stając się właścicielem pakietu większościowego w spółce.

Jak już informowaliśmy zmieniała się Rada Nadzorcza oraz zarząd Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stali Stalowa Wola. Na spotkaniu zorganizowanym w zeszłym tygodniu dla dziennikarzy poinformowano, że nowym prezesem został Mateusz Nowak. Trenerem pozostał mający kontrakt do przyszłego roku Krzysztof Łętocha.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kibic

Tak tylko ogladam TELEWIZJE NARODOWA bo tylko oni pokazuja cala prawde o TOTALNEJ TARGOWICY. Za to tak bardzo szanuje ta telewizje bo gardze propagande dla idiotow z nie polskich medow TVN 24 cz POLSAT NEWS. Pan bog obdrzyl mnie wysoka inteligencja i odrozniam prawde od propagandy.

~@kibic

Ty wolisz TVPiS kurwizjon lub TRWAMać pewnie bo to twój poziom dla ciemnoty.

~STALUFKA

stalufka,stalufka

~kibic

Hejterzy dyskutujemy tutaj o naszej kochanej STALOWCE wiec te swoje wypociny propagande na poziomie TVN czy POLSATU wsadzcie sobie do dupy.Najbardziej mnie smieszy ze hejterzy martwia sie o STALOWKE piszcie wiecej takich wypocin a kibice pokaza wam srodkowy palec.

~jan

.... ale się dzieje, ciekawe kto będzie w przyszłym tygodniu.

~SYGNALISTA

Warto zwrócić uwagę, że pierwszym prezesem Sądu Najwyższego jest prof. dr hab, a prezesem Trybunału Konstytucyjnego MAGISTER. Podobnie jak na wielu ministerialnych stołkach sami "geniusze" głównie zaoczni.

~City

@vivo bo to realizacja programu „rodzina na swoim” i koryto +.

~VIVO

A to teraz w zarządzie Stali jest kolega i koleżanka Nadbereżnego ?

~UM Stalowa

jak zwykle uklady ukladziki, trener tez mial pojsc do wymiany ale zapomnieli ze ma jeszcze rok...

~UM Stalowa

jak zwykle uklady ukladziki, trener tez mial pojsc do wymiany ale zapomnieli ze ma jeszcze rok...

~Hugo

Ale kabaret. Nie jest, jest? Pięć dni na dementi. Już widać pełen profesjonalizm pod nowymi rządami.

~Timur i ...

Obciąć emerytury piłkarzom Górskiego, którzy dali nam tyle radości to mogli tylko WYJĄTKOWI KRETYNI!

Kutcha

Gra ktoś nowy w Stali, bo widzę, że sporo graczy odchodzi

~PRL - bis

A mnie od dawna nurtuje dlaczego PiS i ich zwolennikom tak łatwo przychodzi ocenianie sędziów orzekających w PRL a jednocześnie złego słowa nie ma o Piotrowiczu, który skazywał opozycjonistów i za komuny dostawał krzyże zasługi (na co są przytaczane dowody).. I ogólnie dlaczego ta sama partia jednocześnie twierdzi, że komunizm/PRL jest zły a sama wprowadza prawa i posługuje się metodami żywcem wyjętymi z PRLu, a nawet twórczo je rozwija.

~leb

Rogowski, to jaką funkcję pełni?

~desa

To JEST TYM TRENEREM CZY NIE !!!!

~Hola hola

To co się wyprawia w Stali jest niepojęte. Komuś chyba zależy na rozwalaniu tego. Zobaczycie,za chwilę piłka nożna w Stalowej Woli będzie w 3 lidze, w ZKS ie zostanie tylko koszykówka.To bedzie efekt wydruków starych dziadów i prezydenta który na to pozwala. Takie kongerenche i blablabla to może prezydent fundować swoim wyborcom ale nie kibicom.

jazda

chorzy komentatorzy, to temat związany z miastem, a nie polityką. Więc poco zasrana opozycjo wciskasz tutaj polityke

~onr

jutro do każdego kto nie jest za pisem wpada abw rozumiecie

~draiver

wiem że to było nie na temat ale nienawidze tych złodziei POpaprańców, co gnido oderwali od koryta?

~draiver

jasne a świstak siedzi i zawija w sreberka - lecz się idioto, ile trzeba twoja stara musiała śniegu zjeść żeby takiego bałwana urodzić.

~wPiSdu+

Prezydent Wałęsa dostał list, w którym IPN wycofał wszystkie zarzuty.
TVP ani słowa. PiS milczy.
Nawet na PRZEPRASZAMY was nie stać???
Nie jesteście żadnymi ludzkimi panami.
Jesteście kłamcami.
Małymi żałosnymi kłamcami.